2.El Pc Satıyoruz Hepsi Tertemiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

selam müridler ben bir bilgisayarcIda çalışıyorum elimizde çok sayıda 2.el pc var elimizde kaldı gibi bişey kimse 2.el almıyor nedense bende patrona söyledim satış yaparıkm diye ve satışlardan ufak tefek pay alıcam :) kargo ile türkiyenin her yerine gönderilir parayı gönderdik ya alamazsak diyen olursa firmanın bilgilerini verebilirim firma Kocaeli/Gebze'de dir. gerçketen ihtiyacı olan varsa ben kendi payımıda almadan veririm hatta patrondan fiyat indirimi konusunda yardımcı olmayada çalışırım amacım sadece ticaret yapmak değil ihtiyacı olanada yardım etmek ben bunu aldığım fiyatada satsam zarar yapmam çünkü bilgisayarlar müşterilerimizin isteği üzerine sıfır bilgisayarlarla değiştirilmiştir ordan karımızı yaptık zaten amaç elimizdeki pcleride satıp biraz olsun para kazanmak zaten aldığımız fiyatın üstüne en fazla 50-100 lira kar yapıyoruz pcler elimizde 3 aydır duruyo ne yapıcaz bilmiyorum öncelikle pclerin özelliklerini yazıcam fiyatları tam olarak elimde değil çünkü 2. mesaja da resimleri ve fiyatları koyucam özellikleri yazýcam ihtiyacı olan buradan yazsın yada acil ihtiyacım var derseniz 0538-242-26-06 Onur Cem CİVELEK bu telefondan bana ulaşabilirsiniz sıfır isteyen olursa onlarada yardımcı olmaya çalışırım :)

#PC1

P4 2.8 GHZ - 478 PİN

120 GB HDD

512 MB DDR400 RAM

128 MB FX5200 EKRAN KARTI

CD-RW

#PC2

P4 3.0 GHZ - 775 PİN

512 DDR400 RAM

120 GB HDD

256 MB FX5500 EKRAN KARTI

CD-RW/DVD ROM

#PC3

P4 3.0 GHZ – 775 PİN

512 MB DDR400 RAM
    80 GB HDD

256 MB FX5500 EKRAN KARTI

CD ROM

#PC4

CELERON 1.6 GHZ – 775 PİN

512 MB DDR400 RAM

120 GB HDD
    ONBOARD EKRAN KARTI

DVD-RW

#PC5

SEMPRON 2200+ 1.5 GHZ

256 MB DDR400 RAM

40 GB HDD

128 MB RADEON 9200 EKRAN KARTI

CD-RW

#PC6

CELERON 1.7 GHZ

768 MB DDR400 RAM

40 GB HDD

64 MB MX400 EKRAN KARTI

DVD-RW

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

PC1-250 TL
    PC3-350 TL
    PC4-150 TL
    PC5-150 TL
    PC6-170 TL

PC 4-5-6 İÇİN PAZARLIK PAYIMIZ MALESEF YOK AMA DİĞERLERİ İÇİN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM FİYATLAR UYGUN DEĞİL DERSENİZ

MONİTÖRLERİMİZ CRT 17' SİYAH VEYA BEYAZ + KALVYE-MAUSE + SPEAKER İSTERSENİZ 90 TL EK ÜCRET ÇIKAR KREDİ KARTI FELAN HEPSİ GEÇERLİDİR RESİMLERİ ÇEKİCEM BİRAZDAN SERVİSTEYDİM CEVAP GECİKTİ KUSURA BAKMAYIN

NOT: PC2 BİR MÜRİDE SATILMIŞTIR HAYIRLI OLSUN MURAT :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

öncelikle hayırlı işler diyeyim :)

bizim küçük bi yiğen var ona böyle bişey alayım diyorum.. gebzede olman iyiymiş..

net pc2 ve pc3 ün fiyatları nedir? Bir de çok kullanılmışmıdır? monitörlerden bahsetmemişsin? crt mi var elinizde lcd mi..

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

pc 1 le pc3 ün fiyatlarını yazarsan bir bakabilirim...

Dur be kadınnnn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek

3 ün fiyatı ne dır:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    1, 2 ve 3'ün fiyatlarını öğrenebilrimiyim. alabilitem var.hatta küçük bi ihtimal 2 tane alabilitem var.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek
    fiyatlar 2. posta eklenmiştir ordan bakabilirsiniz resimler en kısa zamanda eklenicektir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

Sadece kasa yı o fiyata satıyorsun, Bence 3 yıllık pcler için bazılarının fiyatları pahalı. Bi de adama kargo girecek. Şöyle düşün..  Kadıköyde uranyum bilgisayar var bilirsin, ikinci el alıyor. Götür oraya sat bakalım kaç para veriyorlar? Senin satışın da neredeyse onların sattığı kadar. Pahalı geldi bana sadece kasası olan bilgisayarlar..

fikrim bu

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

@legion

hocam kasaları gör istersen diyecek bir şeyim yok kasalar en fazla 2 yıllıktır 4-5-6 hariç onlar biraz daha eski :D
    fiyatlar konusuna gelince hocam fiyatları ben belirlemedim 2.el piyasası çok kötü durumda özellikle gebze resmen battık batıcaz gebzedeysen uğrayabilirsin istediğin pc yi söyle yardım edeyim fiyat konusunda bi çalışan olarak en fazla bunu yapabilirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    ben değil de amcamı gönderebilirm.. telefon ve adın var ulaşır adresi alırız. patronunla konuşuruz o zaman :) ama hakikatten pahalı diyor bu pclere..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    notebook varmı elinde ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 3502 Toplam Mesaj: 28