folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder 2.Geleneksel Tahribat.Com Müridleri Buluşması Gerçekleşti...

2.Geleneksel Tahribat.Com Müridleri Buluşması Gerçekleşti...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    Lem Niye Haber Etmiyonuz... Sirf DarkWorldu Pataklamak Icin Ucaga Atlar Gelirdim

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    ehhehah :) BeKLeriZ :)
    Ozmn Sole Bişi DusuneLım TurKıye Sınırlari Dısında BuLunan arkadasLar Ortak Bir Yerde BulussuNlar oLmaz Cok sacma oLdu Nasıl yapalım :P

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    hee gidelim fransaya bütün masrafları tahribat.com karşılıyo dimi siz ne diyonuz ya delini teki kuyuya taş attı bizde cevap yazıyoz sen fransadasın diye taa burdan orayamı gelecez bunu vizesi var pasaportu çıkarması var uçağa atlayıp onca saatlik yolu gelmesi var canım ülkemin gözünün seveyim istanbula gelin ritz carltonun (yannış yazabilirim) toplantı salonunu tutarız orda buluşuruz o kadar parayı nerden bulucaz demeyin vizeye bilete vereceğimiz parayı toplasak bide yemek verebiliriz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AycosSSS
    AycosSSS's avatar
    Dişi
    Londra,Fransa ooo gereksiz uçmuşsunuz şurda kadıköyü bile uzak bulan vardır bide yurtdışı ha giden gitsin biz kalan sağlarla yurt sınırları içinde bi yerlerde buluşalım:))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    ayçoş bunu yazdı:
    -----------------------------
    Londra,Fransa ooo gereksiz uçmuşsunuz şurda kadıköyü bile uzak bulan vardır bide yurtdışı ha giden gitsin biz kalan sağlarla yurt sınırları içinde bi yerlerde buluşalım:))
    doğru abi yurtdışındakiler orda anlaşıp buluşsun yurtiçinde kalan sağlarda bizim :)bence en iyi yer
    mecidiyeköy-simit sarayı :)

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReiS
    ReiS's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben Holy e bi öneride bulundum . buluşmaları ben ayarlamıyorum dedi ..Benim önerim antalyaya gelebilen gelsin burda buluşalım ben size rehberlik ederim (rehberlik paraları peşin ama) Burda hem tatil hem buluşma olur manyak olur... Gelebilecek olan varsa Holy ve diğer abülerimizde ok derlerse antalyada büyük bi buluşmamanyak olur kemer belek side heryeri gezeriz.. Geliriz diyen olursa buraya yazsınlar ona göre bi yorum yapalım ben sırf antalyalı olduğum için demiyorum ben ist.e de gelirim. fakat size tatil olur diye diyorum :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nra
    nra's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    laa jeru sen bi önce ist.e gel ne londra sı a.k.

N=R=A <=> AOA
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    nra bunu yazdı:
    laa jeru sen bi önce ist.e gel ne londra sı a.k.

kardeş ben kaç defa geldim a.k hep benmi gelcem. Siz gelin Adana'ya :) Tak koluna holy'ide. atla Lüx Adana'ya.. ohh :))

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Dayilar yurtdisindakiler genelde eylul ayindan sonra izine geliyorlar
    yani ben oyle gelecem :)
    o yüzden Eylülün sonlarinda olursa Muhtesem-ul Bulusma bizde Iadey-i ziyarette bulunuruz icabinda..
    Saygilarim hepinize..

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GEVEZE58
    GEVEZE58's avatar
    Erkek
    arkadaşlar mrb ben aranıza yeni katılmış bulunuyorum.doğrusunu söylemek gerekirse burdaki muh. çok hoşuma gitti. gerçekten bende sizlerle tanışmak isterim eğer sizlere uygunsa ben muğlada okuyorum ve buluşma yeri olarak sizlere burayı önerebilirim
    tabi bu sadece benim fikrimdi bana türkiyenin her köşesi uyar eğer amaç tanışıp kaynaşmak ve de hoş vakit geçirmekse bide yaz mevsimiyse bence en uygunu buralar olur illa muğla (marmaris bodrum...)demiyorum antalya falan da güzel olur(kusura bakmayın çok resmii oldu ilk defa yazıyorum ya hani neyse büyüyünce unuturum))

kayseride asgari ücretten fazla alan varmı acep
Toplam Hit: 26479 Toplam Mesaj: 137