folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3 Mayıs Türkçülük Günü.

3 Mayıs Türkçülük Günü.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:
    -----------------------------

AsilKan bunu yazdı:

Ssativa bunu yazdı:

İslamdan öncede Türk vardı İslamlada Türk var İslam olmasa da Türk varolacak.

islamsiz türk senin gibi bi türk olurdu ancak

Hocam anlamak istemiyorsun sanırım sen..

Elhamdürüllah müslümanım. Fakat baz alınması gereken durum bu değil. Türk hristiyansa , Türk ateistse , Türk museviyse halen kazanılacak birşeyler var demektir.

Türk- İslam birliği dediğin zaman işler nasıl da karışıyor kendin bakıp gör.

belli Elhamdüllah müslümansın :)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Sarper bunu yazdı:

Ssativa bunu yazdı:

bastan beri hava civayla laf yaptigin icin cag acip kapatmakdan da bahsettigimi kacirmissin.bence bildiklerini ortaya koyarak tartismalisin.cünkü son yazinda yazdiklarima paralel kaldigini anlamadin bile.yazmiycam artik tesekürler demek istediklerimi acik yazdigimi düsünüyorum.bende türklükle guru duyan bir türküm bunu ifade ettim.ancak sebeplerimiz benzesmiyorsa bu benim sorunum degil atatürkün türk tarifi ve muhammedin övgüleri kanuninin dünyaya vurdugu mühürü benim icin yeterli. kaldiki nihal atsizda kim oluyor yedigi dayaklarin miladini tutmak icin götünden bi üç mayis cikardi diye burda kafa patlatip abuk tartismalara girdigimizi görse nasi sevinirdi kimbilir :-P

bir daha Nihal Atsız'ın adını klavyenle yazma banlatırım!

ne sebeple banlatacan sana mı hakaret var? daha hiç bi yerde adam gibi bi kere de olsun yorum yaptığını görmedim. verilecek bi cevabın yoksa sus yahu. konuyu takip ediyorum (başka konularda da öyle) senin o abidik gubidik mesajlarını görünce sinirleniyorum. ne kadar boş konuşan bir varlıksın sen?

boş konuşuyorum ama senden daha dolu hayatım var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Ssativa bunu yazdı:

bastan beri hava civayla laf yaptigin icin cag acip kapatmakdan da bahsettigimi kacirmissin.bence bildiklerini ortaya koyarak tartismalisin.cünkü son yazinda yazdiklarima paralel kaldigini anlamadin bile.yazmiycam artik tesekürler demek istediklerimi acik yazdigimi düsünüyorum.bende türklükle guru duyan bir türküm bunu ifade ettim.ancak sebeplerimiz benzesmiyorsa bu benim sorunum degil atatürkün türk tarifi ve muhammedin övgüleri kanuninin dünyaya vurdugu mühürü benim icin yeterli. kaldiki nihal atsizda kim oluyor yedigi dayaklarin miladini tutmak icin götünden bi üç mayis cikardi diye burda kafa patlatip abuk tartismalara girdigimizi görse nasi sevinirdi kimbilir :-P

hoca defol git ya. harbiden defol git şu konudan.

şu BBP ağzını git alperen ocaklarında yap. dediklerinin dediklerimizle zerre alakası yok. hala sacma salak konusuyorsun.

yeter ya.

türkler islamdan önce hiçbişiydi diyen adam gerizekalının önde gidenidir!

aç Türk tarihini oku!  tarihteki 110'dan fazla türk devletini hiçe saymaktır.

keza alperen ocaklarındaki çoğu arkadasımın onun yüzünden çanakkalede binlerce şehit verildi gibi şereffsizce bir bahaneyle

Atatürk'ten nefret ettiğini buraya yazmak istemiyorum bile.

herkes bi çok şey biliyor. kimse salak değil!

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bende türküçülük günü diye okudum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

edit

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:

neden 1 mayıs ve 3 mayıscılar olmak üzere iki zıt kutupa ayrılınıyor anlamıyorum.bu bayramların birbiriyle uzaktan yakından alakası yokki.1 mayıs işçi bayramıdır.bu ne demek ? herhangi bir işte çalışan, emek veren insanlar o gün bayram ederler.1 mayıs'ın bazı gruplarca provoke edilmesi, bu günün anlam ve önemini yitirmesi için yeterli bir sebep değildir.

3 mayıs'da türkçülük akımının peşinden gidenlerin bayramıdır.görüldüğü gibi bu iki bayramın uzaktan yakından alakası yoktur.neyin peşindesiniz anlam veremiyorum.

işte bu konuda çok haklısın hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:

1903 bunu yazdı:

neden 1 mayıs ve 3 mayıscılar olmak üzere iki zıt kutupa ayrılınıyor anlamıyorum.bu bayramların birbiriyle uzaktan yakından alakası yokki.1 mayıs işçi bayramıdır.bu ne demek ? herhangi bir işte çalışan, emek veren insanlar o gün bayram ederler.1 mayıs'ın bazı gruplarca provoke edilmesi, bu günün anlam ve önemini yitirmesi için yeterli bir sebep değildir.

3 mayıs'da türkçülük akımının peşinden gidenlerin bayramıdır.görüldüğü gibi bu iki bayramın uzaktan yakından alakası yoktur.neyin peşindesiniz anlam veremiyorum.

Hocam orada açıklamayı okursanız eğer 3 Mayıs'ın neden 1 Mayıs'a karşı olduğunu anlarsınız..

Bizim emeğe , emekçiye saygımız var. Bölücü başının resmini açan , moskofun orağı çekiciyle hareket eden zihniyete karşıdır 3 Mayıs.

Şimdi biraz daha araştırmadan ona buna haklısın çekmeyin.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:

bir daha Nihal Atsız'ın adını klavyenle yazma banlatırım!

banlatsana 23 nisan admini.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

baris_ekin bunu yazdı:

1903 bunu yazdı:

Hocam orada açıklamayı okursanız eğer 3 Mayıs'ın neden 1 Mayıs'a karşı olduğunu anlarsınız..

Bizim emeğe , emekçiye saygımız var. Bölücü başının resmini açan , moskofun orağı çekiciyle hareket eden zihniyete karşıdır 3 Mayıs.

Şimdi biraz daha araştırmadan ona buna haklısın çekmeyin.

3 mayıs sizin demenizle 1 mayısa karşı olmaz.bir kere emin olun 3 mayıs türkçülük bayramı diye bir bayram çıkaranlar ve bu bayramın gelişmesinde, kitlelere yayılmasında rolü olanların bile böyle bir amacı yoktur.1 mayıs'ı solcuların bayramı gibi bir kalıba sokmaya çalışanlar ve 3 mayıs'ı, 1 mayıs'a karşıt bir bayram gibi noktaya indirmeye çalışanlar hata yapıyor.bundan emin ol.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

tamam dayı sizin içinde islamcılık günü konusu açarız amma dert ettiniz bu konuyu yahu :)

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yiyin la birbirinizi :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 17638 Toplam Mesaj: 103