folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Mayis Türkçülük Günü

3 Mayis Türkçülük Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

Hamd olsun bu günü kutlayan küçük bir grup olsakta kutlayabileceğimiz bize özel bir gün var ne kürdün ne arabın sahip olduğu birşey bu.

3 Mayıs Türkçülük Bayramımız kutlu olsun.

(Ne kurdun ne arabin) cumlesine aciklik getirirmisin kardes!

Gayet açık, anlayamıyorsan Türk değilsin demektir. Türk değilsende provakatörlük yapıp bu konuda bulunma. Hemde öyle her önüne gelenede kardeş deme bakalım ben senle kardeş olmak istiyormuyum. :) 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Türkçüler günümüz kutlu olsun.

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Gunumuz kutlu ola

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek

Buralar kafa tasçı ırkçı dolmuş

ben ırkçı  faşistler gibi provakatörlük yapmayacağım bir kutlama bile yapacak 3-5 kişiyi toplamayaman bu ırkçı faşist sadece klavyeden ırkçılık oynayıp  solculara atarlanan ezik  kafatasçılara inat

Gerçek Türklerin Türk milletinin Türkçülük günü kutlu olsun.

Türklük Türkçülük asla kafatasçılık olmadı  

En büyük Türkçü  Atatürk'tür Atatürk'te asla kafatasçı olmadı Irkçılara Atatürk'ün en büyük yanıtı olan kendi el yazısıyla cevap veriyorum.

kusura bakmayın bunları yazmadan sadece  kutlayıp çekilecektim ama biri kalkıp 1 mayısı onu bunu karıştırınca bu dersi hak etti o ve onun kafasındakiler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zavallı ırkçı kafatascılar diyo bak hele 

IRKÇIYIZ NE OLACAK ?

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı

ben ırkçı  faşistler gibi provakatörlük yapmayacağım bir kutlama bile yapacak 3-5 kişiyi toplamayaman bu ırkçı faşist sadece klavyeden ırkçılık oynayıp  solculara atarlanan ezik  kafatasçılara inat

En büyük Türkçü  Atatürk'tür Atatürk'te asla kafatasçı olmadı Irkçılara Atatürk'ün en büyük yanıtı olan kendi el yazısıyla cevap veriyorum.

kusura bakmayın bunları yazmadan sadece  kutlayıp çekilecektim ama biri kalkıp 1 mayısı onu bunu karıştırınca bu dersi hak etti o ve onun kafasındakiler

Ya hocam farklı bir şeyler söyle. Kusacağım artık sizin gibiler yüzünden midemi bulandırıyorsunuz. Irkçı, faşist. 

Faşizm'in ne demek olduğunu bilmeyen insanlar ota boka faşist deme adeti edinmişler. Dünya üzerinde sol çekiliyordu bizim ülkemizdeki moskov solcuları yok arkadaş çekilmiyor! 

Hocam ben senin kafanı gerçekten anlamıyorum. Kullanıcı adın işbara, kendisi Göktürk Kağanı'dır. 

Profil fotoğrafın orospu çocuğu Stalin. Gelene geçene ırkçı ve faşist diyorsun. Yahu tarih bilginizde mi yok? Stalin'in yaptığı katliamları, sürgünleri gidin okuyunda burada millete dolu sözler ile konuşun.

Daha 1 Mayıs başlığında Atsız'a laf atıyordun gelmişin burada Türçülük günü kutlu olsun diyorsun. Bu nasıl bir çelişki yani?

He mürid he, atatürk sosyal demokrattı. Her görüşe saygısı vardı. Okursun belki paylaşayım.

"türk ve türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz"

"Muhtaç olduğun kudretdamarlarındaki asil kanda mevcuttur!"

Mahmut Esat Bozkurt var bilir misin Atatürk'ün yakın çalışma arkadaşlarından? Recep Peker'de var bak ona da bakmanı öneriririm. 

Bırakın şu sovyet şakşakcılığını. Bakın size bir şey göstereceğim belki Kurtuluş Savaşı'nda sovyetlerin yaptığı yavşaklığı da görürsünüz.

https://www.youtube.com/watch?v=kOXTCWamn8E&t=110s

Kurtuluş Savaşı yıllarında, Buhara Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye 100 milyon altınlık yardım gönderilmiştir.

Bu altınlar, Emir Timur’undur. Emir Timur’a Cengiz Han’dan, Cengiz Han’a Karahanlılardan, Karahanlılara Uygurlar’dan, Uygurlara ise Göktürkler’den gelmiştir.

Bu altınların yalnızca 20 milyonu Türkiye'ye ulaşmıştır. O dönemde tek demir yolu Moskova üzerinden geçtiği için bu altınların Türkiye’ye gelmesine Rusya aracılık etmiştir ve bu aracılığının bir karşılığı olarak(!) 80 milyon altını Türkiye'ye göndermeyip kendine almıştır.

- Prof. Dr. Timur Kocaoğlu

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

türk değilim. Kendimi türk olarakta hissetmiyorum. hadi iyi akşamlarr...

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı
    isbara bunu yazdı

Ya hocam farklı bir şeyler söyle. Kusacağım artık sizin gibiler yüzünden midemi bulandırıyorsunuz. Irkçı, faşist. 

Faşizm'in ne demek olduğunu bilmeyen insanlar ota boka faşist deme adeti edinmişler. Dünya üzerinde sol çekiliyordu bizim ülkemizdeki moskov solcuları yok arkadaş çekilmiyor! 

Hocam ben senin kafanı gerçekten anlamıyorum. Kullanıcı adın işbara, kendisi Göktürk Kağanı'dır. 

Profil fotoğrafın orospu çocuğu Stalin. Gelene geçene ırkçı ve faşist diyorsun. Yahu tarih bilginizde mi yok? Stalin'in yaptığı katliamları, sürgünleri gidin okuyunda burada millete dolu sözler ile konuşun.

Daha 1 Mayıs başlığında Atsız'a laf atıyordun gelmişin burada Türçülük günü kutlu olsun diyorsun. Bu nasıl bir çelişki yani?

He mürid he, atatürk sosyal demokrattı. Her görüşe saygısı vardı. Okursun belki paylaşayım.

"türk ve türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz"

"Muhtaç olduğun kudretdamarlarındaki asil kanda mevcuttur!"

Mahmut Esat Bozkurt var bilir misin Atatürk'ün yakın çalışma arkadaşlarından? Recep Peker'de var bak ona da bakmanı öneriririm. 

Bırakın şu sovyet şakşakcılığını. Bakın size bir şey göstereceğim belki Kurtuluş Savaşı'nda sovyetlerin yaptığı yavşaklığı da görürsünüz.

https://www.youtube.com/watch?v=kOXTCWamn8E&t=110s

Kurtuluş Savaşı yıllarında, Buhara Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye 100 milyon altınlık yardım gönderilmiştir.

Bu altınlar, Emir Timur’undur. Emir Timur’a Cengiz Han’dan, Cengiz Han’a Karahanlılardan, Karahanlılara Uygurlar’dan, Uygurlara ise Göktürkler’den gelmiştir.

Bu altınların yalnızca 20 milyonu Türkiye'ye ulaşmıştır. O dönemde tek demir yolu Moskova üzerinden geçtiği için bu altınların Türkiye’ye gelmesine Rusya aracılık etmiştir ve bu aracılığının bir karşılığı olarak(!) 80 milyon altını Türkiye'ye göndermeyip kendine almıştır.

- Prof. Dr. Timur Kocaoğlu

nihal atsiki  nin peşinden giden cahiller Yüce önder Stalini tanımadan ona  küfür ediyor yazık size be 

centilmenlik adına kutluyayım dedim ama ırkçı faşistler ondanda anlamaz.

tartışmayı büyütecek bir şey yok saygılı olun ki saygı göresiniz yoksa misliyle karşılığını görürsünüz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

türk değilim. Kendimi türk olarakta hissetmiyorum. hadi iyi akşamlarr...

Biliyoruz. Sen bir ermenisin

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 9054 Toplam Mesaj: 73
türk türk