folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Mayis Türkçülük Günü

3 Mayis Türkçülük Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Türklük veya Türkçülük davası hakkında bir kaç arkadaş hüküm vermiş, komik olan tarafı ise Türkiye ile sınırlandırmış olmaları. Hedefi Turan olan bir davanın hangi bölge veya ülkede faaliyet gösterdiğinin ne önemi var ? Küflenmiş komünist yaklaşımı; Almanya, Fransa, Amerika ya vergi ödeyeceksin sonra Türkçülük yapacaksın!? Arkasından 6. Filo masalları..

Şöyle güzel bir söz paylaşayım Ziya Gökalp'ten çıkıp biri Ziya Gökalp kürttü desin de eğlenelim.

”Vatan ne Türkiye’dir Türklere, ne Türkistan, Vatan tek ve müebbettir: Turan.”

Liarhack tarafından 05/May/19 02:21 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ziya Gökalp kürttü

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı

Türklük veya Türkçülük davası hakkında bir kaç arkadaş hüküm vermiş, komik olan tarafı ise Türkiye ile sınırlandırmış olmaları. Hedefi Turan olan bir davanın hangi bölge veya ülkede faaliyet gösterdiğinin ne önemi var ? Küflenmiş komünist yaklaşımı; Almanya, Fransa, Amerika ya vergi ödeyeceksin sonra Türkçülük yapacaksın!? Arkasından 6. Filo masalları..

Şöyle güzel bir söz paylaşayım Ziya Gökalp'ten çıkıp biri Ziya Gökalp kürttü desin de eğlenelim.

Ziya Gökalp'tan *

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı

Türklüğün beşiği Anadolu'yu terkedip Almanya'da Amerika'da mı kuracaklar Turan'ı? Kendi ülkende vergi bile ödemeyeceksin, sonra da Türk birliği taraftarlığı yapacaksın?  Komik :D Komünist yaklaşımı falan da değil ayrıca. Birkaç birleşik yazılır bu arada.  Biz eğlendik yazdıklarınla, sen de eğlen madem:

Ziya Gökalp Kürttü.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

konu: Karadeniz Türküleri sevenler buraya:

X: yaw saçma sapan müzikler, kolundaki sepetun ben olayim hamali ben olayım HA? bu mu kafiye bu mu uyak, bi de dinliyorsunuz

konu: Gayler haydi el ele:

X: yaw adınız gey oldu da entelektüel mi oldunuz, bildiğin ipnesiniz işte, 4ünüz toplansa audi ambleminden öteye yolunuz yok.

Bunlar efsane. Benden betersin. Kırk yıl düşünsem böyle gömmek aklıma gelmez. Bırak şimdi duyar kasmayı.

Kronikleşmiş artık.... Sezgin sen misin ? 

https://www.youtube.com/watch?v=Mxkid0ZogLA

italyan tarafından 05/May/19 10:27 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    literatur bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

konu: Karadeniz Türküleri sevenler buraya:

X: yaw saçma sapan müzikler, kolundaki sepetun ben olayim hamali ben olayım HA? bu mu kafiye bu mu uyak, bi de dinliyorsunuz

konu: Gayler haydi el ele:

X: yaw adınız gey oldu da entelektüel mi oldunuz, bildiğin ipnesiniz işte, 4ünüz toplansa audi ambleminden öteye yolunuz yok.

Bunlar efsane. Benden betersin. Kırk yıl düşünsem böyle gömmek aklıma gelmez. Bırak şimdi duyar kasmayı.

Kronikleşmiş artık.... Sezgin sen misin ? 

https://www.youtube.com/watch?v=Mxkid0ZogLA

Sezgin Sözübir, güzelmiş. ^^D` Lakin sonra etrafınızda insan bulamazsınız. Bulursunuz da hep benzeriniz olur. Açıkçası @Muaythaist zarif insan. Kimin kusurları yok ki, kim mükemmel, ama Karması güzel oluyor, bence. 

Ögsüz mü öksüz mü? Köken ve anlamı nereden geliyor?√

biri Birçok kelimesinden, ötekisi -den, -dan ekinden girmiş. Doğru yanlış önemi yok, o 5. kol psikolojik hareketin içerisine ,dolaylı yada doğrudan bu şekilde sayılar azalarak gidiliyor. böyle biraz zor kazanılır, ha gururla görkemle kaybedilir mi, o da kaybedilir.

Ha, şu konuda de u235 ile beraber haklısınız da; çok kolay ve (sıfat aklıma gelmedi)ca kaybedilecek gibi görünüyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 05/May/19 12:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türkçülüğün babası Ziya Gökalp'e kürttür diyen haysiyetsizler göründü. vay amk...

Neyse ben son sözü Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'e bırakıyorum...

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Türkçülüğün babası Ziya Gökalp'e kürttür diyen haysiyetsizler göründü. vay amk...

Adamın adını niye ısrarla yanlış okuyorsunuz? "Ziya Gökalp'a" olacak. 

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

Adamın adını niye ısrarla yanlış okuyorsunuz? "Ziya Gökalp'a" olacak. 

haklısınız hocam neden gökalp'a yazdın derler şimdi :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Gün geçmiyor ki şu sitede yazdıklarım doğrulanmasın. Kafatasçı cühela ruh hastaları dökülmeye başladı gördüğünüz üzere. Katıksız mal olmak öyle yapmayı gerektiriyor tabi orası ayrı.

@italyan pardon lan unuttum seni. Komik değil kanka gönderdiğin. Vize alamayınca böyle şeylere sarman hoş değil.

literatur tarafından 05/May/19 20:16 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7402 Toplam Mesaj: 79
türkçüler günü