folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Mayıs Türkçülük Günü Buluşması ( İzmir- İst-Ank-Adana )

3 Mayıs Türkçülük Günü Buluşması ( İzmir- İst-Ank-Adana )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

PROGRAM;  

Alsancak İskelesi  , 
    Perşembe , Saat 

17:00
     - 18:30

1-)Alsancak İskelesi Önünde toplanma ve tanışma

2-)Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

3-)Alsancak İskelesi'nden Kıbrıs Şehitleri Caddesi girişine kadar yürüyüş(Sevinç Pastanesi önüne kadar)

4-)Kıbrıs Şehitleri Caddesi girişinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

5-)Günün Anlam ve Önemini Belirten Konuşma

NOT: Partiler üstü bir ülkü olan Türkçülük ülküsünün bu anlamlı gününde hiçbir parti propagandası yapılmayacaktır ve yürüyüşe hiçbir partinin bayrakları ile katılım sağlanmamalıdır. 

3 MAYIS GÜNÜ SİYASET YAPMA GÜNÜ DEĞİLDİR!

GÜN TÜRK'ÜN GÜNÜDÜR!

Etkinliğimizi geniş kitlelere duyurmak ve sesimizi daha gür çıkarmak için arkadaşlarınızı davet edin...

3 Mayıs 1944 

Bir duygu ve fikir bütünü olan Türk ülküsünün düşünce ile yetinmeyerek bir hareket haline büründüğü,
    adsız birkaç bin gencin Türk milleti üzerine serpilen ölü toprağını dağıttığı,yürekli ile yüreksizin er meydanında ayırt edildiği,milli kinin ateşten damgalar gibi kalplere mühürlendiği gündür.
    Soysuzlaşmaya karşı bir başkaldırıdır.
    Atatürk'ün Türk milliyetçiliği temelinde kurduğu devletin, gayri milli unsurların elinde eriyip gitmesine karşı Atsızcasına bir dik duruştur.
    3 mayıs 1944 ırkçılık-turacılık davası olarak tarihe geçen bu yargılama, Atatürk'ün olşturduğu Türk devlet politikasının yargılanmasına, vatan ve millet sevdalılarının susturulmasına karşı sert ve bir o kadarda anlamlı bir karşı geliştir.

Bu tarihten itibaren 3 mayıs Türkçülerin günüdür.Çünkü yıllarca süren büyük ızdırab o gün başlamıştır
    ve yine Türkçülerin beklenmedik tavrı ile bir dirilişin başlangıcıdır.
    ilk defa 3 Mayıs 1945 tarihinde Tophane Askerî hapishanesinde Nihal Atsız, Zeki Velidi Togan, Nejdet Sançar ve Reha Oğuz Türkkan başta olmak üzere 10 mahkûm tarafından kutlanmıştır.

Atsız Ata şöyle buyurmuştu bizlere; "Türkçüler Toplu veya yalnız, her yerde 3 Mayısı analım. Analım ve KürŞad'ın hatırasını yüceltelim..."

Bu çağrı damarlarımızdaki asil kanın çağrısıdır!
    Bu çağrı tarihin derinliklerinden bizlere haykıran Kürşad'ın çağrısıdır!
    Bu çağrı Başbuğ Atatürk'ün büyük Türk milletine emridir!

Şimdi harekete geçme zamanı...Terörist yandaşlarının meclise girdiği, terörle yıllarca mücadele etmiş komutanların ise hapsedildiği,hainliğin hak sayıldığı, Türk Milliyetçiliğinin suç sayıldığı bu günlerde,yeniden 3 mayıs ruhunu canlandırmak için,Türkiye'nin Türk kalması için,değerlerimize sahip çıkmak için,

3 Mayıs 2012'de bize katılın.
    Gün Türk'ün günüdür!
    WEB SİTESİ :  www.3mayistaneoldu.org 

Türkçülük Günü
    https://www.facebook.com/events/200479479985835/

İstanbul Taksim:
    https://www.facebook.com/events/326790427359613/

Ankara / Kızılay Milli Müdafaa Caddesi (YKM Önü)
    https://www.facebook.com/events/334791943238746/

İzmir Alsancak İskelesi/ Kıbrıs Şehitleri Caddesi:
    https://www.facebook.com/events/155032721265786/

Adana İstasyon Meydanı :
    https://www.facebook.com/events/341715129213030/

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Keşke izmirde olsaydım..

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

İki senedir konuyu ben açar Mersin üniversitesindeki etkinliğe çağırırdım müridleri. Yaşlandım herhalde. Her neyse. 

Bütün arkadaşları bekleriz , her zaman ki gibi meydanda olacağız. 

http://www.facebook.com/events/387167184635414/ 

Türk'ü sevdim, seveceğim.
    Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış, felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş.
    Hepsi kabul!

Türk Irkı sağolsun!  - Nejdet Sançar - 

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben İzmir'deyim. Katılırım da. Beni yazın. Bu arada işten 5'te çıkıyorum. Işıkkent civarından oraya gelmem yarım saati geçer. Bir aksilik olmazsa 6'da orda olurum sanırım.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

gelmeye çalışcam müritler. umarım katılım fazla olur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pegasus
    Pegasus's avatar
    Erkek

ankarada katılacağım. ankarada katılmak isteyen murid iletişeme geçebilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

İşim sebebiyle İstanbuldaki organizasyonda bulunamayacağım. Bu 3 Mayıs'ta bedenen destek veremesem de, kalbim her daim mücadelemizle. Allah utandırmasın..

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Ankarada kimler var ülküdaşlar yarın buluşalım bizde ?

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

nie istanbul değil ya 

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu konu siyasi bir konu degildir.

hakaret, siyasi tarafa ceken arkadaslara cezai yaptirim uygulanacaktir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Ben Bir TÜRKÜM !...

Ben;

Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm !

Ben;

Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm !

Ben;

Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm !

Ben;

Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren, Kılıcını Üç Kıt'ada Gezdiren TÜRK'üm !

Ben;

Atilla'yı, Yavuz'u, Fatih'i Var Eden, Kralları, İmparatorları Kendisine Yar Eden, Düşmanına Dünyasını Dar Eden TÜRK'üm !

Ben;

Şahları, Sultanları Kul Edinen, Altınları, Elmasları Pul Edinen, İncili Kaftanları Çul Edinen TÜRK'üm !

Ben;

Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Uğratıp, Ümitleri Solduran, Müzelerde Baş köşeleri Dolduran TÜRK'üm !

Ben;

Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar

3 Mayıs Türkçülük bayramı kutlu olsun

Toplam Hit: 3654 Toplam Mesaj: 18