folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 30 Milyarda Para Mı?

30 Milyarda Para Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    taktik mükemmel... görüyorum ki hala salaklar var.. ben paramı dilenene değil çalışana veririm mendil neyim satsın yeter bana...

bunu hayata geçirmeliyiz..gerçi geçmiş ama kendimize geçirtmeliyiz.. nice 30 milyarlara ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    amcamda şaşırmıştır paraları görünce    kim koydu lan o paraları oraya.. :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    ya gerçekten yaşlı olupta kolu bacağı olmayanlar var onlara veriyorum açıkçası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    geçen gün eyüpte bi dilenci vardı...eyüpte geziom 5 defa karşıma çktı allah aşkına diip duruo... 5 lira vardı cebimde gittim orda bi tuvalete girdim cebimde bozuk oldu 250 bin lira sını verdim önce denemek için...eer bişi demesse gene dua ederse kalanı da vercektm... dedi maşşallah ne de çok verdin... ne yüzsüzler var ya...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    olm antikamısın ya ne hortlatıon eski haberleri-konuları
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    ya halkımız öle bi hale gelmişki Allah Razı olsuna kanıyolar hemen ..... ben bi kere caminin önünde bekliyodum arkadaşlarımda caminin tuvaletine girmişlerdi onlar yanıma doğru gelince ben şakasına ALLAH RIZASI İÇİN Bİ SADAKA dedim adamın biri hemen elime para koydu şaştım kaldım tabi geri verdim adamın parasını=)

Zugzwang
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    banka yerine dilenci soymak daha basit ve isabetli olur  o zaman ))

Temel adalettir .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

15 dk da 1 ytl alsalar saatte 4 ytl yapar .günde 8 saat dilenseler 32 ytl yapar.ayda 1000 ytl temiz yani.işiniz olmadığı bir gün karşısına çay bahçesi varsa oturun bakın durun.bazı salaklar 5 - 10 ytl bile verenler bile çıkıyor.adam veya karı günah işlemiştir.ona para verince affediliyom zanneden uyuzlar az değil.

Temel adalettir .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

zigana bunu yazdı:
    -----------------------------
    banka yerine dilenci soymak daha basit ve isabetli olur  o zaman ))
    -----------------------------

banka dedinizde aklıma geldi
    dilenci bank die bişi var biliomsnz:) gözmn önnde olan olayı anlatıorm. otogardaym.adamn biri yanında bi kaç arkıyla konuşuo bizde yanyana dizilmişiz arklarla onların konuşmalrına kulak misafiri oluorz.bizim yanmzda da dilenci (gbi görünen) bi adam oturuo.gecen konuşma işde ben bu otobüsü kaçrdm neyle yollicam parayı gibi bişidi.sanrm şoför tanıdığı heralde adamn ve otobsn gdeceği yerde para bekleyen biri var.dilenci kalkdı dedi ki abi dedi

-nereye yolliican parayı

-Ankara

-kaç para _?

-... ytl.

-1 dk abi ddi.attı elini cebine çıkardı telefonunu ankardan arkadşını aradı. sen otogarda bekleyen şöle şöle bi adama şu kadar ... ytl parayı ver dedi.ankaradaki dilencide parayı verdi.sonra para yollamk isteyen adam dilencinin telefonundan para yollmak istediği şahs ile konuştu.ikna da oldu demkki orda dilenciye çıkarıp yollamk istedii kadr parayı verdi.

ya dilenci diip geçme adamlar bankacılık anlayşına yeni bi bakış açısı getrmşler:D:D vallahi de gerçek :D

Yapay zeka, zeka değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    marmariste bi teyze var 45 50 yaşlarında akşama kadar geziyo arada kafeyede uğruyo vermiyorum giderken

'bi sakata bi acize bi iyiliğiniz dokunsuz vicdansızlar ' diyo :P kadın marmarisi o sıcakta defalarca turluyo gitse bi işte çalışsa daha az yorulur valla :D
Toplam Hit: 3435 Toplam Mesaj: 24