3D Studio Max Ve Character Studio

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoLiS
    SoLiS's avatar
    Erkek
    Ben 3d studio max dersi almak istiyorum www.artsoftbilgisayar.com diye bir yer var tamaen her seyiyle anlatım cd elri varmıs her seyi ogretiyorlarmıs ben bu cdleri alsam yardımı olurmu 3tane 3dsmax cd si ve 1 tane Character Studio cd si var fiyatı da 100.000.000TL
    sizce alınmaya degermi yani bir seyler ogretirmi kokunden baslangıc seviyesinden sizce

-= To Be OR NoT To Be =-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    alma derim ama yine de sen bilirsin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    la kopya denen bişi war.. mecidiyeköyde bi cdci war 6 cd lik 3ds max 5, cdsini 10 ml ye burakiyor.. yani bulundugun yerdeki korsan program satanlara sor 3ds max eğitim cdsi diye çıkar güzel şeyler.. veya git kitap al .. daha ucuza gelir daha iyide olur..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Erkek
    mecidiyeköyde duraklar warya karşısında polis karakolu war..polis karakolunun önüne gel ordan şişli tarafına dogru yürü . halk bankasi olacak.. orda görürsün 5 metre ötesinde cd satanlar war.. program cd felan satiyorlar... 2 kişi takılıyo genelde biri kro birinin türkçesi iyi sor adama 3ds max egitim cd warmi diye .. 6 cd olmasi lazim ..ben alacaktim yeni ögrendim para yok mına koym artık bayramda aliriz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    yaw sen eMula diye bisey bilmiyon mu ordan istedigin programi bedavaya indirebilirsin.

Bende her bok var milyarlarca TL Degrinde hepsini ordan indirdim.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoLiS
    SoLiS's avatar
    Erkek
    onla bayagı uzun surer ya bide onlamı ugrascam adsl yokki, modem le baglanıyom gunlerce onu bekliycem atı o programda turkce egitim icerir mi?

-= To Be OR NoT To Be =-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    heeeeeeeeeee
    dsl yoksa haklisin

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Erkek
    la anlattik iste .. bp kapanmadiki orda shell kapandi .. o taraftan şişli ye doğru giderken polis karakolunu geçicen 20 metre ilerde halk bankasinin onunde satiyorlar.. kitaba 40 ml verilirde onunda beyazittan daha ucuza temin edebilirsin .. cd ye çok para verme ama kitaba ver bence
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisko
    Pisko's avatar
    Erkek
    Bi arkadas emule diye bisey bilmiyomusun demis.

Bu [url]http://www.emula.com fln mi bu siteden ben hicc bisey anlamadim da.. :)

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak , öyle zordur ki kurşunu havada sevgiyi yürekde tutmak...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Erkek
    solis walla cd leri bende 2-3 gün sonra alicam içeriğini bilmiyorum .. ama emin ol kitab sana baya birşeyler kazandirir.. al oku... merak etme en azindan acemi sevyesinden kurtulursun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoLiS
    SoLiS's avatar
    Erkek
    ya yok ya emula die bi program kazaa gibi ama turkce hic bi sey yok igrenc bi sey + modem le indiremiosun adsl ın olması lazım

-= To Be OR NoT To Be =-
Toplam Hit: 1637 Toplam Mesaj: 12