3D TV Hakkında Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

mrb müridler ben bugün bir televizyon aldım ama markasını ilkdefa duyuorum. Satın aldığım müşteri danışmanı dünyaca ünlü bir markadır ancak Türkye'de pek bilinmiyor dedi ve bende inandım . ürünün markası ve modeli budur: Sharp LC40LE830E

İncelemek İsteyenler bu linkten inceleyebilirler. Tıklayınız

Televizyonu Aldım ancak iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum . TV 200 hz  ve internete falan giriyor.  HD uydu alıcısıda tv nin içinde dahili olarak mevcut. 

Yorumlarınızı Bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cute
    cute's avatar
    Dişi

Hocam bence doğru karar vermşsin. Ben de tv alırken araştırma yapmıştım ve adına rastladım. olumlu yönde tepkiler vardı. Ayrıca internete girmesi de ayrıcalıklı bi özlellik. .Güle Güle kullan. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    iyidir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

hocam Sharp japon firması , öyle fazla bilinmez belki ama kalitelidir.Canavar gibi makina almışın güle güle kullan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Sharp akar hacı. çok iyi bir tercih yapmışsın.Türkiyede Sharp dediğin gibi yeni tanınıyor önümüzdeki seneler piyasa öncüsü olabileceğini düşünüyorum ben hatta. :)200 Hz ide o reklamlarda gördüğün 600 hz laflarına alıp küçümseme. Çoğundan daha iyidir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

whopper bunu yazdı:
    -----------------------------

Sharp akar hacı. çok iyi bir tercih yapmışsın.Türkiyede Sharp dediğin gibi yeni tanınıyor önümüzdeki seneler piyasa öncüsü olabileceğini düşünüyorum ben hatta. :)200 Hz ide o reklamlarda gördüğün 600 hz laflarına alıp küçümseme. Çoğundan daha iyidir.

türkiyedeki yayınlar zaten bildiğim kadarıyla 50hz. 100hz tv bile  normal yayın için fazlayken 200hz nin yeterli olacağını bende düşünüyorum. sanırım yerinde bi tercih olmuş çok tedirgin olmuştum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

normalde tv ler 3 ana renk kullanırken sharp 4 ana rek kullanıyor diye bilyiorum hatta dogruymuş sharp gerçekten cok iyi bir televizyon.

http://www.donanimhaber.com/televizyonlar/haberleri/sharp,-dunya'nin-ilk-4-renk-filtreli-3d-lcd-tv'sini-duyurdu.htm

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı marka iyi de o fiyatı ona verdiysen sana nabtın sen yaa derim 

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-40d6500-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,22623.html

bu varken ona o para verilirmi?  kaldıki sharp dan daha kaliteli paneldir samsung daha fazla özelliği vardır ne bilim daha yaygın.. ama sharp kalitelidir umarım ordaki fiyatı vermemişsindir.. ben de linkte verdiğim cihazı istanbul bilişimin sahibinden alcam tanıdıkmış babamın.. şimdi benim araba masraf çıkardı baya onu bi ödeyelim linkte verdiiğim tv yi 2 bin belki de daha az fiyata tr ye gümrükden giriş fiyatına alcaz.. verdiğim tv çok kalitelidir ayrıca..

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

hacı marka iyi de o fiyatı ona verdiysen sana nabtın sen yaa derim 

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-40d6500-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,22623.html

bu varken ona o para verilirmi?  kaldıki sharp dan daha kaliteli paneldir samsung daha fazla özelliği vardır ne bilim daha yaygın.. ama sharp kalitelidir umarım ordaki fiyatı vermemişsindir.. ben de linkte verdiğim cihazı istanbul bilişimin sahibinden alcam tanıdıkmış babamın.. şimdi benim araba masraf çıkardı baya onu bi ödeyelim linkte verdiiğim tv yi 2 bin belki de daha az fiyata tr ye gümrükden giriş fiyatına alcaz.. verdiğim tv çok kalitelidir ayrıca..

yok linkteki fiytı vermedim. bimexte baktım televizyona 2.990 tl idi . Ben Tanışıklığım olan bir yerden aldım 2600 tl ye

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

sonynin en büyük rakiplerinden biri sharp...10 numara televizyon

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ElizaBeTH bunu yazdı:

normalde tv ler 3 ana renk kullanırken sharp 4 ana rek kullanıyor diye bilyiorum hatta dogruymuş sharp gerçekten cok iyi bir televizyon.

http://www.donanimhaber.com/televizyonlar/haberleri/sharp,-dunya'nin-ilk-4-renk-filtreli-3d-lcd-tv'sini-duyurdu.htm

o 4 ana renk hangileri yav :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 3064 Toplam Mesaj: 22