folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 4 Aylık Erkek Kedi Hamile Bırakabilir Mi?

4 Aylık Erkek Kedi Hamile Bırakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, kedili bir konuyla daha beraberiz. Biri 2 yaşında dişi, biri 4 aylık erkek tekir cinsi iki kedim var. Dişi olan kızgınlık döneminde. Erkek olanı bu gün üzerinde yakaladım. Ensesini ısırmış çiftleşme pozisyonunda. Üzerinden aldım çükü belirgin hale gelmişti. Kızarmış filan. Şimdi benim merak ettiğim şu. 4 aylık erkek kedi hamile bırakabilir mi? Daha hiç kızgınlık dönemi geçirmedi.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Erkek kedilerde erginleşme 6 ile 8 aylıkken gelişir diye okumuştum ben. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bırak çocuk mektebini okusun . piskolojisi bozduk hayvanın.

bırakır tabi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayvanların senede bir Mart ayı var elleme bari hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

ahlak polisi olmus basımıza :P

http://www.yesilkoyvet.com/kediureme.html

burada yazana göre çok çok düşük bir ihtimal hamile bırakması.

başlığı da düzelt hocam girmeden psikolojim bozuldu nasıl sapık bir deney peşinde bu diye :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kapşon tak, hayvanı rahat bırak

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

la kedi demişken bizimkide 2 haftadır doğru dürüst eve gelmiyor erkek kediler kısırlaştırılabiliyor mu kuş falan kalkmasın başına bişey gelecek puştun zamparalık peşinde koşarken

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    beyaban bunu yazdı

la kedi demişken bizimkide 2 haftadır doğru dürüst eve gelmiyor erkek kediler kısırlaştırılabiliyor mu kuş falan kalkmasın başına bişey gelecek puştun zamparalık peşinde koşarken

hocam 9 ay ve üstü için yapılıyor, ben de 9 aylık olmasını bekliyorum tırsıyorum ağzımı yüzümü s...cek diye :P odanın kapısını kilitleyip uyuyorum küsüyor puşt.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu başliklar ne cins yau :d

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Madem bırakamıyor yapsın mani olmayalım hayvanın pompasına. Ra ra ra şa şa şa bombacı Kısmet güm güm güm

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar, kedili bir konuyla daha beraberiz. Biri 2 yaşında dişi, biri 4 aylık erkek tekir cinsi iki kedim var. Dişi olan kızgınlık döneminde. Erkek olanı bu gün üzerinde yakaladım. Ensesini ısırmış çiftleşme pozisyonunda. Üzerinden aldım çükü belirgin hale gelmişti. Kızarmış filan. Şimdi benim merak ettiğim şu. 4 aylık erkek kedi hamile bırakabilir mi? Daha hiç kızgınlık dönemi geçirmedi.

Bence iç güdüsel olarak ciftlesmeye calismistir. Tabi hersey ihtimaller dahilinde. En iyisi bi doktora danismak

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 3204 Toplam Mesaj: 14