folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 4 Canlı Bombanın 3 Ü Gaziantepli 1 İ Kilisli

4 Canlı Bombanın 3 Ü Gaziantepli 1 İ Kilisli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaş nasıl bir memleket oldu bu şehir, terör görtütlerinin lojistik üstüne döndü iyice, bazen öyle şeyler duyuyordum ki inanmıyordum, ama şimdi iyice inanmaya başladım şu ipnelerin kimliklerine bakarmısnız,

http://www.olaymedya.com/Haber/4-isid-militani-81-ilde-araniyor_1445636427.html

htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=S4glwNi8hJs

Robinson_Crusoe tarafından 24/Eki/15 14:39 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

la adamlar antepli antepde patlatmazlar rahat ol

seçime yakın patlatacaklarmış bu aralar avm gibi yerlere felanda gidilmez

ama önceki saldırılara bakarsanız hep hdp ye yönelik zaten hdpde miting yapmayacağını açıkladı. 

ypg de selo seni gebertecez dedi

işidle ypgnin tek ortak düşmanı hdp 

ne garip ya :) bence pkk sempatizanı olduktan sonra sıkıntı yok

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Seçimlerde seçim sandıklarınıda patlatır bunlar

küfrederiz villalara kulübeden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Eğer Antep' te patlatırlarsa kan gövdeyi götürür, çok karışık insanlar geldi yerleşti buraya, neredeyse her ay farklı 5-6 şehire giderim antep gibi değil, Ankarada patlayan bombaların yelekleri buradan gitmiş geçen baskın düzenlediler bi eve 20 tane daha canlı bomba yeleği yakalamışlar, organize de batan firmalar çoğaldı. Kuzey ıraktan gelip nakit parayı verip adamların ellerinden tesislerini alıyorlar daha neler neler var,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Eğer Antep' te patlatırlarsa kan gövdeyi götürür, çok karışık insanlar geldi yerleşti buraya, neredeyse her ay farklı 5-6 şehire giderim antep gibi değil, Ankarada patlayan bombaların yelekleri buradan gitmiş geçen baskın düzenlediler bi eve 20 tane daha canlı bomba yeleği yakalamışlar, organize de batan firmalar çoğaldı. Kuzey ıraktan gelip nakit parayı verip adamların ellerinden tesislerini alıyorlar daha neler neler var,

sen antepte misin? bende antepteyim.. bugün rte nin olduğu yerde bomba patlar diye gitmedim mesela?

bu arada videodaki ilk yer gaziantep üniversitesinin karşısı.. her gün geçiyorum o yoldan 3-4 defa.. 10-15 tane polis bekliyor orda.. demek bu yüzdenmiş.. bu arada hepsinin üstünde çelik yelekte oluyor. ve hayvan gibi silahlarla bekliyorlar.. 

BerkayCit tarafından 24/Eki/15 18:21 tarihinde düzenlenmiştir

the programmers of tomorrow are the wizards of the future Gabe Newell
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

la adamlar antepli antepde patlatmazlar rahat ol

seçime yakın patlatacaklarmış bu aralar avm gibi yerlere felanda gidilmez

ama önceki saldırılara bakarsanız hep hdp ye yönelik zaten hdpde miting yapmayacağını açıkladı. 

ypg de selo seni gebertecez dedi

işidle ypgnin tek ortak düşmanı hdp 

ne garip ya :) bence pkk sempatizanı olduktan sonra sıkıntı yok

Ypg Selahattin Demirtaş'ı mı öldürecekmiş ? :)

Ehehehehehehehe evet hocam evet, kesin öldürürler :)))

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Çözüm süreci öncesi;
    Benim meskenim dağlardır dağlar...

Çözüm süreci sonrası;
    Benim meskenim şehirlerdir şehirler...

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Işıd değişdir o kabullenilmez hdplidir kendi kendilerini öldürüyolardır :)

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

normal değil mi o kadar sığınmacı var antepte ?

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

çok karışık insanlar geldiyse secerelerini tutun.

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

çok karışık insanlar geldiyse secerelerini tutun.

Tamam,

Toplam Hit: 1725 Toplam Mesaj: 16
bomba işid gaziantep