4 Gb Ramli Laptop İçin Öneri Windows ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhaba, 4 gb eski laptop var. donanım sıkıntısından dolayı windows 7 üstü yüklenemiyor.(samsung rv509)

Şuan win 7 kullanıyorum ama chromda çoklu sayfa açtığımda bile ram yetmiyor uyarısı veriyor.

Öneri bir windows sürümü var mıdır ?

Mx0TBT tarafından 19/Ara/20 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

Hocam işlemci İ serisi ise 8.1 kurabilirisin eger degilde W7 Hp kurabilirisin 

yok amk imzam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

windows 7 ultimate kurmuyosun di mi?

home premium kur, hem her özellik var hem de daha yüksek sürümlere göre çok daha az ram kullanıyor.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

oyun oynamıyorsan server 2008 r2 kur dua edersin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Bu sorunun burada sorulması bile abes. (Çünkü soruyu soran yılların müridi)

W7 de bile sürünen laptop için en azından bir alt versiyon windows kullanılabilir.

Win98 veya hafif bir linux tan başka çözümü yok.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

oyun oynamıyorsan server 2008 r2 kur dua edersin

Hocam Nerden Bulabılırız Lınk  varsa Bı zahmet.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Konuyu gördükten sonra nasıl denk geldiysem illaki windows demezsen altta linkini attığım bilgisayara android kurma yöntemi de iş görebilir. Fikir olsun diye paylaşmak istedim, kolay gelsin

https://www.youtube.com/watch?v=24qnQyU-scY

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

win7 starter kurabilirsin

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Ben 2010 dan beri win7 home primium kullanıyorum..Bu güne kadar hiç bir sorunum yoktu orjinal yedekten recovery yapıyordum.Artık artık recovery yaptığım zaman chrome ve benzeri tarayıcılarda sitelere girince güvenli değil uyarısı alıyorum.E devlet dahil coğu sitelerde aynı uyarıyı alıyorum.Nette tüm yazılanları yaptım sorun düzelmedi(saat ayarı,güvenlik ayarları vs)..Sanırım win7 desteği kesildiği için böyle uyarı alıyorum fikri olan varmıdır ?? Aksi halde win10 a geçmek zorunda kalacağım.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Ben 2010 dan beri win7 home primium kullanıyorum..Bu güne kadar hiç bir sorunum yoktu orjinal yedekten recovery yapıyordum.Artık artık recovery yaptığım zaman chrome ve benzeri tarayıcılarda sitelere girince güvenli değil uyarısı alıyorum.E devlet dahil coğu sitelerde aynı uyarıyı alıyorum.Nette tüm yazılanları yaptım sorun düzelmedi(saat ayarı,güvenlik ayarları vs)..Sanırım win7 desteği kesildiği için böyle uyarı alıyorum fikri olan varmıdır ?? Aksi halde win10 a geçmek zorunda kalacağım.

Güvenilen kök sertifikalarını guncellemeli ve  son güncellemeleri yuklemelisin.

Windows okudum bir yerde. Cik adamın ömründen ömür kopartır.

En az win 7 media refresh ile bastan kurulum yapmak en iyisi.

Olaylara karışmayın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Güvenilen kök sertifikalarını guncellemeli ve  son güncellemeleri yuklemelisin.

Windows okudum bir yerde. Cik adamın ömründen ömür kopartır.

En az win 7 media refresh ile bastan kurulum yapmak en iyisi.

hacı abi  denedim bir şeyler ama olmadı.En iyisi temiz bir win10 görünüyor.Ben daha önce kullandım bu bilgisayarda hızlıdı ama rhat batması sonucu sildim :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 2384 Toplam Mesaj: 12
windows öneri