folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder 4 Yaşındaki Çocuk Kanserden Hayatını Kaybetmişti - Mucizevi Şekilde Gözlerini Açıp Şu 3 Kelimeyi Söyledi

4 Yaşındaki Çocuk Kanserden Hayatını Kaybetmişti - Mucizevi Şekilde Gözlerini Açıp Şu 3 Kelimeyi Söyledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Çocuk gözlerini açıp şu üç kelimeyi söyledi 'imam hatipler kapatılsın' 

Seviye faceden bile aşağıya düştü çok şükür 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Cocuk olmus cok yazik tabiki. Allah bizim cocuklarimizi korusun. Ala insani evlat acisindan korusun. Dunyanin en kotu acisidir :(.

Sonda dikkat cekilen nokta sevdiklerimize (ozellikle) annemize/babamiza onlari sevdigimizi soylemek. Bazilari yapaymiyor maalesef. Bazilarininda o sansi yok artik...

Dunya iste...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Çocuk gözlerini açıp şu üç kelimeyi söyledi 'imam hatipler kapatılsın' 

Seviye faceden bile aşağıya düştü çok şükür 

Hocam tbt in aktif konularina baktiginda ne goruyorsun.... 50% si bilisimle alakali olmayan konular. Oyle olunca tabiki bizde aciyoruz konu. TBT bir ailedir derdimizi ve sikintimizi da paylastigimiz oluyor. Bende bunu gorunde duygulanmadim desem yalan olur. Yazayim dedim. Allah hepimizi su kotu hastaliktan da korusun:(

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Yıllık 72 TL den başlayan Sırf kanseri kapsayan sağlık sigortası almak isteyen varsa pm atsın isterseniz 8 taksit aylık 9 TL (25,000 TL limitli)

150 TL yıllık 8 taksit aylık 18 TL taksitle (50,000TL limit)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

geçen günde bana vahiy geldi. Ben uluorta  sölüyormuyum amk. Olm siz salakmısınız yoksa tahribat cidden bu seviyeye nasıl geldi ? Gerçeklik payı imkansız neydi belirsiz şeylet paylaşıp  buna inanmak insanlara aktarmak oha lan. Şeyin birinin çıkıp allahtan size mesaj getirdim ver 50 lira demesiyle  lan 4 yaşındaki cocuk dirildi halay çekti ailesiyle  sonra geri öldü demek  arasında hiç bir fark yok. Olay gerçekliğini  geçtim illaki böyle bir şey olduysa demekki tam ölüm gerçekleşmemiş yada farklıca bir bilimsel  açıklama gerçeklemiştir.

Bu yüzden artık sadece sabah girip bakıyorum tahribata bi bok yok çıkıyorum bi sonraki gün artık aklıma gelirse :) Buradan edindiğim bilgiler çok işime yaradı. Fakat artık bilgiden eser yok diyebilirim adeta eski mynet'e döndü..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Yıllık 72 TL den başlayan Sırf kanseri kapsayan sağlık sigortası almak isteyen varsa pm atsın isterseniz 8 taksit aylık 9 TL (25,000 TL limitli)

reyiz, şeriat sigortası var mı?

ülkeye şeriat gelirse özgür bir ülkeye yerleşmek için masraflarımızı ödesin

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Resimler gözükmüyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Eskiden Mailce den gelen maillere benziyor.

Halen daha bu tarz şeyleri ciddiye alan var mı ya

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

reyiz, şeriat sigortası var mı?

ülkeye şeriat gelirse özgür bir ülkeye yerleşmek için masraflarımızı ödesin

Ahahahah bu iyiydi :D

Ayrıca yaptırdık sigortayı, sonrasında böyle bir durumla karşılaştık. Masrafları sadece 25.000 e kadar mı karşılayacak? 30.000 olduğunda 5000 bize mi kaçacak?

Beni bi aydınlatabilirsen sevinirim hocam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

fwd: fwd: fwd: 4 Yaşındaki Çocuk Kanserden Hayatını Kaybetmişti - Mucizevi Şekilde Gözlerini Açıp Şu 3 Kelimeyi Söyledi

Toplam Hit: 3886 Toplam Mesaj: 29
kanser cocuk anne sevgisi