folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 40 Milyona Makarna Yiyenler Evsizleri Görünce Hiç Üzülmez Mi?

40 Milyona Makarna Yiyenler Evsizleri Görünce Hiç Üzülmez Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

cidden düşündüm haberlerde bile izlioruz bazen gerçek hayatta görüyoruz.tikiler 40 milyona bir tabak makarna yerken "a4techin dediği gibi SPAGETTİ YERKEN"bu insalar o sogukta dışarda yatıyor.insanın kalbi sızlıyor.acaba hiç mi umurlarında değil.tek derleti bugun 200 kıyafetimden hangisini giyeyim mi,laylaya mı reynaya gideyim mi.

toplum düşmanlığı bu belki de.sonra kapkaççılara suç buluyoruz.ama aslında adaletsizliğin kaynağı bu baba parası yiyen  asalaklar gurubu insanlar değil mi.daha türkiyenin cumhurbaşkanının kim oçldugunu bilmeyenler sultan gibi yaşarken 2 ünivesite bitirmiş adamlar sokakta yatıyor.BU HAK MI .sonra da deniyor ki yok çok suç var.e  olacak tabi sen 10 milyara mont al onla gez,adam daha bir tane  kazak alamasın.

o tür insanlarım suratından da ne b.k olduklarını anlarsınız.suratlarında memenet olmayan  insancıkalr görürsünüz.simit satmaya çalışan  gerçek bir insanla dalga geçmeye çalıştıklarını görürsünüz ama bilmezler ki  kendilerinde o adam daki gururun milyonda biri yok.

bunlar öyle kişilerdir ki plajda çalışma yapan işçilerle akılları sıra dalga geçerler.ancak kendileri daha  bir yumrta kıramayacak kadar cahil insanlardır.

zaten bu tiplerle aynı ortamda bulunamazsınız.sürekli içi boş muhabbetler yapmaya çalışırlar.kendi adıma  söliyim bagdat caddesinden bi kere geçtim bir daaha çok aicl olmadsıkça yanına bile yaklşaşmamya kara verdim.insncıklar vbar orada çünkü.çünkü orada Türkçe kullanma özürlüler var,özentiler var.siz de benim gibi düşünüyorsunuz belki de.bilemem tabi ne düşündüğünüzü  ancak bu olaylarda devamlı maddi durumu kötü olanın mı suçu var. namuslu adamın çalıştırılmadığı br ülkede yaşıyoruz.akraba hatrına insanların çalıştırıldığı bir ülkede yaşıyorus.

ve kendine tiki diyen,tiki olan ya da olmaya çalışan zavallıların olduıgu bir toplumda yaşıyoruz.bu tiki dediğimiz  tipler askere evlatta göndermez bir özel hastaneden milyarlarca veirlerek çürük rapıoru alabilirler ya da başka ülke vatandaşlığına geçebilirler.vataneverlik kavramı yanlarından bile geçmemiştir.daha istiklal marşını bilmezler bunlar,Atatürkün ölüm yılını bilmezler tarihlerini bilmezler.

uyaran olmaması da bir etkendir.insanlar sokakta uyuyor,gazilerimiz 80 milyon maaş alıyor o gazilerimizin durumunu gelin bir kere de ben  anlatayım size.hele yallı olanları.içiniz kan ağlar ancak bu cahil insanlar da bu durmda milyarlar hacar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast
    suiQast's avatar
    Erkek

sen konuyu açtın bende yazim dedim dün süper markete gittim patron nasıl fırça atıyodu görsen ben gidip az deha s... cektim onu a.q çocuğu bir sikmediği kaldı hepsi ipne bunların acil si.. mesi lazım bunların

Dınya guleke, bêhn bıke û bıde hevalê xwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
     dogru siosun.kendinden güçsüze güçleri yeter kavatların
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Beyoğlu Yeşilçam Sokağı'nı bilenler orda Makarnacı diye bi yer var oraya giderlerse 3 YTL ye bi porsiyon makarna yiyebilirler. :)

hikaye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

eee burası tahribat.com zaten tüm müridlerin ortak olduğu nokta tikkylerin orspu çocuu olduğunu düşünmesidir.

sen kafana takma nerde tikky sok siki aynı ortama düşersende ak47yi yanından eksik etme :D

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOAL
    FOAL's avatar
    Erkek
    üzülmez orrospu çocukları

aynı hatayı tekrar yapma yapılacak cok hata var
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Makarnayı severim paketi 500 kuruş sarmısaklı yoğurtla acayip güzel olur az sonra da yapıcam zaten.

Tikilere gelince hiç özenmem ama karşıma çıkarsa doğal olarak ağzını yüzünü ......

Gıcıklık iç güdüsü işte

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bilinmez bir sonun başından geçen herşey aslında bilinen bir ilkin yanlışıdır..

Herşey olması gereken..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Yazın gayet güzelde bu faşo siteyle emperyalizm düşmanlığın bağdaşmıyor ayrıca girişteki introdada bi nane yok. site reklam yeri değil burası.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:

Yazın gayet güzelde bu faşo siteyle emperyalizm düşmanlığın bağdaşmıyor ayrıca girişteki introdada bi nane yok. site reklam yeri değil burası.

Buna mı karşıtlık deniyor acaba.. :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 3484 Toplam Mesaj: 14