45.000TL'ye Araba Tavsiyeleriniz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Tahribatın araba hastalarına selam olsun. Araba işinden açıkçası pek anlamıyorum hocalar, maksimum 45.000 gibi bi bütçeye bireysel&aile kullanımina uygun, eli yüzü düzgün, 4-5 yıl sıkıntısız taşıyacak bi araç tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.

Saygılar şelale. Teşekkürler.

Edit: dacia duster hakkındaki dusunceleriniz nedir?

Ephesus tarafından 03/Eyl/16 20:06 tarihinde düzenlenmiştir

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

Tahribatın araba hastalarına selam olsun. Araba işinden açıkçası pek anlamıyorum hocalar, maksimum 45.000 gibi bi bütçeye bireysel&aile kullanımina uygun, eli yüzü düzgün, 4-5 yıl sıkıntısız taşıyacak bi araç tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.

Saygılar şelale. Teşekkürler.

Yılda kaç km yol yapıyorsun, sedan - hatchback biraz detay verirsen daha net tavsiye gelir.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Yılda kaç km yol yapıyorsun, sedan - hatchback biraz detay verirsen daha net tavsiye gelir.

Olağan kullanım hocam taş çatlasın 6 7 bin yapar yılda. Pek fark etmez diger ayrintilar da en son imkanlari gorup karar vermeyi dusunuyorum.

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aile isen ya sedan bakacaksın yada sw

yakıta bakacaksın

satılabilirliğine bakacaksın

az km alacaksın sanayiye az gideceksin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

volvo s80

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-dunyanin-en-saglam-otomobili-volvo-2005-model-s80-307176481/detay

cann tarafından 03/Eyl/16 15:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Fluence kaç para bilmiyorum ama çok az yakar, genir aks mefasi uzunluğu sayeside de uzun yolda rahatlık sağlayacak bi araç. Dizel fluence bakmanı öneririm

Toyoya Yaris kullanıcısıyım

Iruretta tarafından 03/Eyl/16 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

aile isen ya sedan bakacaksın yada sw

yakıta bakacaksın

satılabilirliğine bakacaksın

az km alacaksın sanayiye az gideceksin

Yakıt önemli bu devirde benzinli arabaya binmek döt ister o yüzden ilk tercih az kmli dizel yada lpgli araç olmalı benzinli araç alırsan gözün ibrede olur.Marka olarak her markanın iyi aracı var ancak piyasada hızlı al sat bilindik markalarda olur.

@cann ın dediği volvo 2000 motor birde benzinli olursa o araba maaş ortağın olur.Volvo , audi , mercedes, bmw üst segment araç ancak gel görki bir arıza durumunda hem parçasını zor hemde pahalı bulacaksın.

Arkadaşın abisinin X5'i var adamın arabasının motor komple gitti tamir edilemiyor 2 aydır yurt dışından motor bekliyor 70bin masrafı gidiyor ama adam parası ile rezil oluyor.Yetkili servis dahil kimsede yok.

Sana tavsiyem ford, hyundai , opel , toyota ve honda markalarına bakman olacaktır. Ford focus, hyundai accent blue, opel astra sedan dizel, toyota corollar 1.6 (1.3 alma pişman olursun), honda civic bu araçlardan birisini alırsan her zaman piyasası olan araçlardır.Parça temini ve anlayan ustası kolay bulunur.

*Araba almadan sağlam bir sigortacıya aracı sorgulattır, ben araba alırken az kalsın 45bin çöpe gidiyordu pert arabayı yiteleyecekti eleman araçda darbe boya yok , tramer mesajı tertemiz ancak motor şasede pert kayıdı var.DJ ALPER bana aman alma demeseydi şuan o araç girmişti.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eraycnar
    eraycnar's avatar
    Erkek

Volkswagen polo bluemotion 2012 1.2 motor TDI sahibiyim çok memnunum yakıtı resmen kokluyo lakin iç hacmi geniş bi aile için küçük gelebilir.Araba şuana kadar hiç sıkıntı çıkarmadı , öneririm.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstraker
    mstraker's avatar
    Erkek

ford focus 1.6 tdci(dizel) 110 beygir titanium 2010-2011 düşük kilometreleri bulabilirsen, mis gibi binersin.  

what makes you think i am not?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Tesekkurler hocular. Dacia duster hakkında fikriniz nedir?

Avukat/Hukukçu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
Toplam Hit: 3407 Toplam Mesaj: 30
araba araba