4K TV - Philips Mi Grundig Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Arastirdikca icinden cikamayacaksin :)

Bende Philips vardi eski modellerde arkasi ledli. Kucuk sipa oyuncagi atip kirmisti. Cam korumasi oldugu halde :)

7-8 ay tv almadim kullanmadik, yoklugunu da cok aramadik acikcasi.

Sonra senin gibi bi arastirip alayim dedim icinden cikamamistim. En son Philips led aydinlatmasi yüzünden almaya gittigimde satici android in dusuk ram li tv lerde yavaslamasi sebebiyle kendi isletim sistemi olan tv önerdi.

Samsung da cok güzel indirim, kampanya ve para iadesi vardi onu aldim.

Su an memnunum ama ilerde ne olur bilmiyorum.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

@111450045, hocam laptop eski, üzerinde gt650m ekran kartı var, hdmi üzerinden 4k alabilir miyim bilmiyorum?

@underzero, cidden çıkamadım yaa. diyorum ya a101 dekini alsam bittiydi olay, şimdi o da iyiymiş, aa bu da iyiymiş, yok bunun şusu yokmuş, yok bunda bu lazım olmazmış, onun paneli böyle, bunun geçişi şöyle derken 1 haftadır rüyalarıma bile girdi :D
    samsung hangi modeli aldınız hocam? benim baktığım tv lerin aynı ayarında samsung modeller genelde 3500 lira civarında. o kadar da bütçe yok maalesef. 2000 tl ile başladım şu an 3000 leri zorluyorum.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Model aklimda yok :(

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

@111450045, hocam laptop eski, üzerinde gt650m ekran kartı var, hdmi üzerinden 4k alabilir miyim bilmiyorum?

@underzero, cidden çıkamadım yaa. diyorum ya a101 dekini alsam bittiydi olay, şimdi o da iyiymiş, aa bu da iyiymiş, yok bunun şusu yokmuş, yok bunda bu lazım olmazmış, onun paneli böyle, bunun geçişi şöyle derken 1 haftadır rüyalarıma bile girdi :D
    samsung hangi modeli aldınız hocam? benim baktığım tv lerin aynı ayarında samsung modeller genelde 3500 lira civarında. o kadar da bütçe yok maalesef. 2000 tl ile başladım şu an 3000 leri zorluyorum.

Attığım foto da altta bir tv var ondan bahsetmiştim

Ben kesinlikle smartsiz alırım TV alsam smart özelliği var diye dünya para vereceğime box ile çözerim en temizi bana o skwil geliyor 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam artık smart olmayan tv pek yok sanırım yeni modellerde.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Vestelin smartı smart sayılmaz mal o :D

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Valla bende şu an Amazon fire tv 4k ile uğraştım biraz bizim kullandiklarimiz smart filan değilmiş parmak kadar alet PC gibi iş yapıyor

Al bir hı level geç şahsen TV lazimolursa oyle yaparım

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Valla bende şu an Amazon fire tv 4k ile uğraştım biraz bizim kullandiklarimiz smart filan değilmiş parmak kadar alet PC gibi iş yapıyor

hepsini denemedim ama fire tv uygulamaları android tvlerde çalışıyor tvdeki tarayıcı çok kötü olduğu için fire tv için geliştirilen firefox'u kurmuştum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hepsini denemedim ama fire tv uygulamaları android tvlerde çalışıyor tvdeki tarayıcı çok kötü olduğu için fire tv için geliştirilen firefox'u kurmuştum

Fire tv nin Firefoxunda dizi izlemeye çalışıyorum hep not secure hatası veriyor açmıyor siteyi, amazonun kendi browseri soru sormadan çat açıyor :D. Debloat yapcam ama buna ben tvzion üzerinden uhd 60gb lik film oynatmaya çalışınca Ram yetmiyor takılıyor sürekli. 

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

@BrighStar, neden uzak duralım hocam, siz ne yaşadınız? hangi modeli almıştınız?

@oliWeR, tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

@sunyy2003, hocam o benim bütçeyi biraz aşıyor.

@MaviGozluDev, jvc 55vu6905t modeli var şu an bimde. ancak daha önce kullanan birinin yorumuna rastlamadım, karambole de almak istemiyorum. fiyat olarak 2999 yazıyor burada ama bimlerde etiket fiyatından indirim yapılıyor mu? ayrıca taksit yapıyorlar mı?

Benimde kafama takılan jvc eski bildiğimiz şekliyle mi yoksa Toshiba gibi fason mu?grundig  nedir Almanlar üretse belki anlatım Beko al daha iyi Philips e gelelim 2006 yılında  philips 40 pfl bilmem ne Bir LCD TV aldım 24 ay garantim bitmesine 1ay kala ekran sol altta çizik belirdi resim çektim mail attım telefon ettim servis için kargoya verin dediler verdim 1 ay ay sonra aradılar TV nizin değişmesi gerektiğini söylediler ben istemiyorum dedim o zaman yeni serinin aynı ebatlarından bir TV verelim dediler onuda istemiyorum dedim hesap numaramı veredim paramı geri iade ettiler uzak durmak akıllı seçim gittim Panasonic aldım taş gibi hala annem kullanır ne arıza yaptı ne başka görüntü o Zaman ki Philips ten süperdir benim evde kullandığım Samsung full HD diye aldığım 2015 TV smart ta sorunlu anlattığınız gibi her gün iyice ağırlaşıp hantallaşıyor o yüzden 2 senedir TV arayışındayım seçimlerim standart Samsung uzun ömürlü değil pazarlama işi hayatta almam Sharp Panasonic ve Sony fiyatlarda 10 15 liralık cihazlar 30 k Lara dayandı kur hareketleri ile birader yurtdışından gelirken o işe bakalım dedik beklemedeyiz 

Yalnız Panasonic televizyonları Vestel Manisa'da üretiyor. Üstündeki markaya aldanma yani. Hatta arkasına bakarsan muhtemelen Vestel AŞ Turkey yazıyordur.

Ek olarak Samsung'un Qled serisi bile artık Türkiye'de Sunny firması tarafından montajlanıyor. Türkiye'de döviz alıp yürüdüğü için büyük markalar ucuz iş gücünden dolayı Çin yerine artık ülkemizi tercih ediyor.

Samsung pahalıysa Sunny televizyonlara bakabilirsin. Sonuçta aynı fabrikadan çıkıyorlar.

mkyb tarafından 21/Oca/20 13:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5991 Toplam Mesaj: 67
grundig 4k tv philips