folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 4K UHD TV Önerisi Ve İndirim Kuponu Olan ?

4K UHD TV Önerisi Ve İndirim Kuponu Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

Merhaba,

ailemin evine bir televizyon almamız gerekli ben biraz araştırdım, kafam da bir model belirledim, tabi satın alım yapmadan önce burada donanımdan ve cihazlardan anlayan ilgilenen yeni teknolojileri takip eden insanlardan yorum ve öneri almak isterim,

Samsung 55NU8000 Modeli - samsung türkiye garantili 6000 lira civarına biçok yerden fiyat aldım,

sizin bu fiyat bandında yada en fazla 1000 tl daha artırabilirim gerekliyse,

- 4k

- 55" ve üstü ekran boyutu

- ince kasa

- 3d yok,curved yok

-duvara monte olcak

önerebileceğiniz cihazlar varmıdır?

ilgilenip vakit ayıranlara çok teşekkürler.

Komutan tarafından 07/Şub/19 14:35 tarihinde düzenlenmiştir

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Ben de maximum 5bintl olmak üzere 4k ve 3d özellikleri olan TV bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum tariqat-ül tahribat

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Ben de maximum 5bintl olmak üzere 4k ve 3d özellikleri olan TV bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum tariqat-ül tahribat

hocam 5000 civarına bakacağın televizyonlar için 3D gerçekten işe yaramaz oluyor, mümkünse satın almadan önce en az bikaç kere dene

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

Günün 18 saatini kaliteli yüksek çözünürlük film mi izliyorsunuz,trt1 harici 4k yayın yapan kanal var mı?5-6 bin TL bandında çok tavsiye edilecek Tv var ,Samsung kendi panelini kullanıyor.belki size uzak gelebilir ama,Vestel ürünlerini araştırın derim,fiyat 3bin civarı ,48-55 inç arası, birçok modeli var (a101 de)6 bin TL bir TV ye harcamayın bu zamanda bence

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/philips-55pus7503-12-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000BDNK9

Almışken Android işletim sistemli alki ileriye dönük olsun. IP TV falan alırsan uğraşmadan izlersin.

mkyb tarafından 07/Şub/19 15:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    caldii10 bunu yazdı

Günün 18 saatini kaliteli yüksek çözünürlük film mi izliyorsunuz,trt1 harici 4k yayın yapan kanal var mı?5-6 bin TL bandında çok tavsiye edilecek Tv var ,Samsung kendi panelini kullanıyor.belki size uzak gelebilir ama,Vestel ürünlerini araştırın derim,fiyat 3bin civarı ,48-55 inç arası, birçok modeli var (a101 de)6 bin TL bir TV ye harcamayın bu zamanda bence

Hoca selamlar,

Vestel ürünlerini kesinlikle kullanmıyorum devlete yaptırdığı o kadar zam ( güncellemeden ) sonra boykot edebildiğimce ediyorum her alanda, ki hiç kaliteli değil ürünleri

ve televizyon artık sadece canlı yayın akışı için kullanılmıyor ki, internet erişimi olduktan sonra herşey televizyon dediğimiz evin ortak kullanım alanındaki cihazdan geçiyor

telefonları yansıtıyorsun, sosyal medya yada tarayıcısını kullanıyorsun, oyun konsolu kullanıyorsun, müzik keza öyle ses sistemi kaliteli olması lazım günlük yaşantısı evde geçen insanlar epey aktif kullanıyor yani bu cihazları.

ve elimde biraz daha para olsa hiç düşünmeden Qled olanlardan alırım harikalar.  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/philips-55pus7503-12-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000BDNK9

Almışken Android işletim sistemli alki ileriye dönük olsun. IP TV falan alırsan uğraşmadan izlersin.

Mustafa selamlar,

Bu cihazları özellikle önermediler epey bir kişiden duydum PUS serisi tırt,amblight kısa sürede bozuluyor, kumanda kötü paneli yavaş geçişler ağır vs yada çok kronik sorunlu dediler di, sen kullandınmı birebirde ? yada bildiğin araştırdığın ürünmü ona göre bende inceleyeyim karşılaştırayım ne diyorsun ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dedemlere aldık hocam. Uydu alıcısı kanal geçişleri evet yavaş ama genel olarak uydu alıcısı içinde olan televizyonlar böyle.

Gerçi lafla olmaz önerim Teknosa veya Vatan'a git orada teşhir ürünlerini incele. Çalışanlardan kumanda istersen veriyorlar kanal geçiş hızına, menü hızına vs bakarsın.

Hatta Usb'ye YouTube'tan kısa süreli 4K videolardan birini indirip at orada izle en temizi. 

mkyb tarafından 07/Şub/19 17:19 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

Merhabalar hocam zamaninda bende tv isini epey arastirsim donimhaberde bin kusur sayflik bir konu vardi..hatirladigim kadariyla tv isinde en  onemli konu panel tipi ve ekran yenileme hizi.  Va panel ve 100 hertzlik bir sony x serisi bakabilirsin sunu soyluyeyim   alacagin tv de chromecast olmasina dikkat et yani androidli olsun

herneyse....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Bende bakıyorum geçen sene 55mu9000 almadım 5000₺ ye pişmanım :) hepsiburadada 55nu8000 bikaç gün önce 5600 civarıydı. Biraz daha düşerse alacağım bende :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    caldii10 bunu yazdı

Telefonumla 4k video çekiyorum ve dolayısıyla 4k destekleyem bir tv arıyorumdur mesela? Neden sadece 4k yayın yapan kanal ile sınırlı tutmuşsun ki olayı hocam tvde yalnızca kanallar mı izleniyor...

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 2719 Toplam Mesaj: 26
samsung lg sony oled qled uhd sli̇m tv