5 Liraya Kuruyemiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam ünlü oldu. :) Ben anlamıyorum bu işlerden pek yetişemiyorum diyor evdekiler yardım ediyormuş. Gecikme, telefona cevap verememe gibi durumlar normal. Adam sonuçta kurumsal firma değil. 

Mesala benim sipariş durumum bu şuan :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu Ptt'deki elamanların kafasını merak ediyorum. Bakırköy yazan siparişi Bahçelievler'e götürmüşler birde adreste bulunamadı not bırakıldı yazmışlar. Aradım mesai saati bittiği için açan yok. Hayır gönderecininde suçu yok adam barkodun fotosunu attı Bakırköy yazıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu Ptt'deki elamanların kafasını merak ediyorum. Bakırköy yazan siparişi Bahçelievler'e götürmüşler birde adreste bulunamadı not bırakıldı yazmışlar. Aradım mesai saati bittiği için açan yok. Hayır gönderecininde suçu yok adam barkodun fotosunu attı Bakırköy yazıyor.

Benim bi kargom vardı istanbula poliçe gönderdim sanırım fatura felan sandılar sallamadılar dağıtıma çıktı yazdı 3-4 gündür dağıtıma çıktı yazıyo teslim edilmemiş bi şikayetedersin şube müdürü aradı özür diledi eleman adına

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

bende bugün 2 gibi sipariş verdim mesajda attım henüz bi dönüş yapmadı

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

bende bugün 2 gibi sipariş verdim mesajda attım henüz bi dönüş yapmadı

Bi daha at hocam bazen karışıklık oluyor. Bendede bi kaç sefer cevap vermeme durumu oldu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Mesajım dursun. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

haveleyi  o gün yaptim.gelen giden yok. 10 gün oldu sanirim.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne gelen var ne giden. Birkaç gün içinde göndereceğim dedi. Orada kaldı.

Umarım beni yanıltır. Önceki mesajdan bu tarafa iletişime geçtiğim halde bekliyorum. Acelem yok biraz daha beklerim..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

donanımhaberde çoktan dolandırıcı olarak ilan edildi bu adam. Çoğu kişinin ürünü gönderilmedi cevapta vermiyor üstelik. Bunların içinde bende varım ne yazıkki :D 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

donanımhaber'de ki konu silinmiş 

Toplam Hit: 14377 Toplam Mesaj: 88
yardım kuruyemiş