5 Yıllık Ttnet Borcu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canafar
    canafar's avatar
    Erkek

5 yıl önce açtırıp kapattıgım ve faiziyle borcunu ödedigim adsl e 5 yıl sonra bu ay içinde mesaj geldi ve 62 lira faiziyle 132 küsür lira borc cıkartıyolar ve ödemiyecegim bu borcu ödemezsem en fazla ne olur ve yasal olarak nasıl savunabilirim kendimi avukat filan demeyin avukata vericegim parayı ttnete verir kurtarırım tüketici haklarına da gittim dünyadan haberleri yok baska ne yapılabilir ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

2s-pay

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

seve seve ödeyeceksin abi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canafar
    canafar's avatar
    Erkek

yok abi ödemicem en fazla ne yapıcaklar evim yok arabam yok kendi üstüme hiç bir şey yok en fazla bankalardan kredi kartı ya da kredi çekemem diye düşünüyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    canafar bunu yazdı

yok abi ödemicem en fazla ne yapıcaklar evim yok arabam yok kendi üstüme hiç bir şey yok en fazla bankalardan kredi kartı ya da kredi çekemem diye düşünüyorum

hocam 132 lira için başını ağrıtma uzun dönemde.

ver gitsin

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canafar
    canafar's avatar
    Erkek

hem 132 liram yok ögrenciyim hemde inat ettim vermicem ne olcak bakalım sonucu haber ederim buradan size tecrübelerimi :) tecrübesi olan varsa söylesin yani o bilgisayar 1032 lira yazsalarsa da ödicem mi yok öyle bi dünya ödedim ben o borcu kapadım hattımı. görecez bakalım ne olcak :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacım herhangi bi yere borcunu sıfırladığında borcu yoktur kağıdı al. sonra borç var dediler mi " bunu gtümle mi mühürledim " deme hakkın olur.

ttnet müdürlüğüne git. orda insanlıklı birini bulabilirsen yardımcı olurlar (bulma ihtimalin %8 falan).

eğer kimse iptal etmezse mahkemeye verip 132 lira için yaklaşık 1 yıl ve 5 6 bin harcayabilirsin :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    canafar bunu yazdı

hem 132 liram yok ögrenciyim hemde inat ettim vermicem ne olcak bakalım sonucu haber ederim buradan size tecrübelerimi :) tecrübesi olan varsa söylesin yani o bilgisayar 1032 lira yazsalarsa da ödicem mi yok öyle bi dünya ödedim ben o borcu kapadım hattımı. görecez bakalım ne olcak :)

Hocam şöyle bir durum var. Sen hattı kapattırıyorsun mesela. Fakat 10 gün geçmiş diğer aya. yani bu ay kullandığın 10 gün daha belli olmamıştır.

30 gün sonra fatura çıkarırlar sana. sen ödedim hattı bile kapattım kardeşim desen bile tam fatura dönemini ödeme imkanın olmadığı için bu borç kalmıştır.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

valla benim borcumu maaşımdan haczederek kesiyolar. öde bence imkanın varsa

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

2 yil neti kapattirdim 3.27 tl alacagim vardi yeni sms geldi 3.27 tl yi iban ile alabilirsiniz

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

borcun olmadığını ispatlarsan para alamazlar, işi yokuşa sürüp dolandırcaklar diye dava bile açabilirsin belki, ama borcun olmadığını ispatlayamazsan banka hesabına yatan paraya, maaşına ne bilim bi şekilde o parayı alırlar. ayrıca eve arabaya eşyaya haciz gelmiyor diye biliyorum.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 3033 Toplam Mesaj: 19