50 Km Menzilli Drone Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir projede deneme yapmak için kullanabileceğim, güzel bir kamera taşıyabilecek, kamerayı kontrol edebileceğim , tercihen 30 - 50 km menzilli, geri dönüş sistemi olan, 3g- 4g  ve hatta mümkünse radio frenkası olan (radio frenkansı çekim menzili düşük olabilir onu modüle ederiz sorun olmaz.) varmı bu işle ilgilenen bilen eden .  
    Yurtiçi veya Yurt dışında olabilir getirtiriz.
    Bu işten anlayan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim.

Arayan yok, Soranı skim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam 50km cihaz var mi bilmiyorum varsa da military seviyede vardir onu da caninin istedigi gibi getirtebilecegini sanmiyorum.

http://www.asctec.de/en/ universite icin bu firmadan bir tane almistik 20bin euro civarina 5-6 sene once. Simdiki modelleri nasildir bilmiyorum, bi bakabilirsin.

Edit: Olayi yanlis anlamis olabilirim. Yaricap olarak mi 50kmden bahsediyoruz? Yoksa ayni alanda 50km ucabilecek kadar pil omrunden mi bahsediyoruz?

NmC tarafından 31/Oca/20 20:46 tarihinde düzenlenmiştir

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

kendi uretebilirsin almaya kalkarsan uretecegin fiyatdan 10 kat fazla.cikar..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

Şu konuyu dokumana doksen de faydalanarak :) 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

Şu konuyu dokumana doksen de faydalanarak :) 

çok isterim lakin insanlarımız iyi amacla kullancagını bilsem detaylı anlatırım ama arastırmanız için kısaca soyle diyeyim solar panel + babycam + merkez omnitic anten :) arastırın ornekleri cok :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Örnek çalışman varsa görmek isterim

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    kUz3y bunu yazdı

Arkadaşlar bir projede deneme yapmak için kullanabileceğim, güzel bir kamera taşıyabilecek, kamerayı kontrol edebileceğim , tercihen 30 - 50 km menzilli, geri dönüş sistemi olan, 3g- 4g  ve hatta mümkünse radio frenkası olan (radio frenkansı çekim menzili düşük olabilir onu modüle ederiz sorun olmaz.) varmı bu işle ilgilenen bilen eden .  
    Yurtiçi veya Yurt dışında olabilir getirtiriz.
    Bu işten anlayan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim.

Kıyı emniyetinin göçmen kaçışını engellemek için açtığı mevzu içinse vazgeçebilirsin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

O kadar uzun menzilli drone var mı bilmiyorum ama o kadar uzun menzile izin almak bitaz sıkıntı..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

zamanında  tbt den bir müridk xxxxxx kurumda  böyle bir proje yapıyordu.... 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Şimdi atıyorum şişlidesin, bastın bunun tuşuna tam giderken kuştepede bunu kuş lastiği ile düşürüp çalsalar nası olacak... 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 1970 Toplam Mesaj: 19
drone