500-600 TL Arası Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Hocalar telefonum bozuldu ve yeni bir telefon almam gerekli. Bütçem 500-600 TL arası.

Şu andaki telefon piyasası için az olduğunun farkındayım ama, elimde ki para ile de alabileceğimin en iyisini almak istiyorum.

Yardımcı olur ve öneride bulunursanız sevinirim.

Mod not. Konulari yerine acmaya dikkat edelim.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

konu yanlış yerde abi, düzeltmezsen silinebilir.

konu açılmışken : sadece android emulatoru olarak kullanacağım en ucuz telefon ne alayım sizce ? 

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

ben olsam her ikinizin yerine de :) ikinci el temiz bi Samsung S4 alır cyanogenmod custom rom kurar kullanırım. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

ben olsam her ikinizin yerine de :) ikinci el temiz bi Samsung S4 alır cyanogenmod custom rom kurar kullanırım. 

pahali ya :( 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

pahali ya :( 

350-400 TL aralığında bence uzun süre kullanılabilir bu yüzden alınabilir. Ben G4 kullanıcısı olarak S4' ümü ölzüyorum bazen :/

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

android emulatoru Genymotion var kursana ne para vercen :D

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    turkcell bunu yazdı

android emulatoru Genymotion var kursana ne para vercen :D

pc kasiyo :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

fazla program kullanmam face twitter whatsapp gibi bilinen uygulamalar bana yeter diyorsan wp öneririm a101'e geçenlerde Lumia 620 gelmişti 400 liraya gayette uygun olur  2 senedir 512 mb ramli HTC 8S kullanıyorum hala taş gibi maşallah 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-5-16-gb-beyaz-satilik-kayitli-219755357/detay/

düşünürsen bişeyler yaparım hocam

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Bu Lenovo K5 için ne düşünüyorsunuz ?

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Madem öyle sen bunu aldıktan kısa süre sonra model yükseltmeyeceksin anladığım kadarıyla.

Hem götürdüğü yere kadar kullanmak hem de kaliteli ve özellikleri yarı yolda bırakmayacak türden olsun istiyorsun.

Eğer öyleyse altın kural ikinci el alma. Ha yok ben geçici kullanıp model yükselticem diyorsan ikinci el alabilirsin, aldığın fiyata satarsın tekrar.

Şu koşullarda en iyisi : http://www.teknosa.com/urunler/125071563/teknosa-preo-p1-akilli-telefon

İlla ki hakkında olumsuz şeyler yazılıp çizilecek ama şunu sormak istiyorum 500 lirayı geç 3000 liralık telefonların kusurları varken, eleştirilere maruz kalırken teknosanın 500 liralık telefonunu kötüleyenlere hiç aldırma bence.

Bu telefonun üreticisi ZTE. Yeter sanırım...

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 2058 Toplam Mesaj: 15
telefon önerisi