folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 500 E Yakin Film Var Bunlardan Youtube / İnstagram Da Ne Yapabilirim

500 E Yakin Film Var Bunlardan Youtube / İnstagram Da Ne Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

taa 10,15  yıl önce torrentten film indirme hastalığım vardi.

o zamanlar torrentbox diye efsane bir site vardi.

bitlord diye bir program vardi başında beklerdim. bunlar gereksiz ayrintilar ama duygulandim :) 

neyse simdi elimde o zamandan kalma 100 tane cd var.

cd nin devri bitti. seyretmediklerimi baktiktan sonra isim bitecek. 

burada tahmini 500 film var kalitesi dusukte var hd de var. yeni eski guzel berbat bir suru film

bunlar bir ise yarasin dedim. bir youtube yada instagramda kesip bicip birseyde kullanayim bir maddi getirisi olsun istiyorum.

ancak baska fikirlerede acigim. telif sorunu olmayan bir akil verin. 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hiç bir şey olmaz çöp. YouTube veya Instagram'a atsan bile çok sürmeden telif yersin banlarlar. Bir tek Tiktok bu telif konusunda geniş.

Benim evde böyle 2 büyük çöp torbası DVD vardı Suriyeli kağıt toplayanlar bile almadı. :D

Birde anladığım kadarıyla bu filmler 700 MB'lık .avi filmler. Görüntü kalitesi 360p'dir bunların bu saatten sonra izlenmez. Zamanında bile izleyemiyordum .mkv film indiriyordum bu yüzden.

mkyb tarafından 25/Şub/24 15:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Bilgi olarak hiç bir işe yarayacağını düşünmüyorum. İnternette bulunmayan ve sadece sen de olan bir film dizi vb varsa o iş görebilir. Belki de TÜrkçe dublajı bulunmayan bir filmin Türkçe dublajı varsa ses dosyası olarka ayrılabilir ama zannetmiyorum o kadar niş kitleyi ilgilendiren bir film depoladığını :D

Onun dışında fiziksel olarak CD DVDler ile bir şey yapabilirsin. Araba aynasına asabilirsin, CD yi çakmakla ısıtıp hemen ısıttığın yeri üfleyerek aa bak ne oldu diye eğelenbilirsin, Youtube da HOW to do it, DIY projelerinde kullanabilirsin.  

hypnot1c tarafından 25/Şub/24 15:23 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Bende de fulhd film arşiv hastalığı vardı bir dönem. Hdd dayanmıyordu. 1mbps İnternet ile bunu yapıyordum :)

Şimdi evde 100mbps var ama direk izle geç yapıyorum arşivle uğraşılmaz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

aha fena korsancı çıktı :D  
    torrentmax ı da kullandın mı :) güzel hizmet veriyorduk allah için :D

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Torrent diye bir şey vardı hayatımızın içinden geçen.cd ler kullanıp atılan plastik meşrubat bardağı gibi geri dönüşüme gider ancak.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Akıllarda Tek Soru.. Filmler Konulu Mu (:

Şaka Bir Yana Pek İş Çıkmaz Hocam.. 

elyos2600 tarafından 25/Şub/24 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    elyos2600 bunu yazdı

Akıllarda Tek Soru.. Filmler Konulu Mu (:

Şaka Bir Yana Pek İş Çıkmaz Hocam.. 

Kaka şaka olmuş biraz

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

her bi filmle ilgili video çekebilirsin. filmi falan anlatırsın, 1-2 sahne koyar yorumlarsın vs 

dişisin zaten izlerler her türlü

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

dvd'si zor bulunan türk filmlerinin potansiyeli var sadece. ancak benim fotoğrafta gördüklerim oldukça ünlü filmler o yüzden çöp gibi duruyor

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Youtube filmden bir parça atmana izin veriyor ama reklam geliri elde etmene izin vermiyor. 

Yani diyor ki bu attığın şey telife giriyor ama videonun görünürlüğü etkilenmez. Ben bundan prim kasarım ama sen para kazanamazsın diyor. 

Yanlışsam düzeltin. 

Toplam Hit: 1587 Toplam Mesaj: 22
torrent film sinema youtube instagram youtube cd fil filmkolik