folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 500 İzmarit Getirene 5 Lira

500 İzmarit Getirene 5 Lira

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxlltbt
    xxlltbt's avatar
    Erkek

Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) yeni bir kampanya ve girişimi başlattı. Buna göre 500 izmarit getiren dernekten 5 lira alacak.

ÇETKODER Genel Başkanı Mustafa Göktaş, uygulamanın ilk olarak Mersin, Adana, Hatay ve Osmaniye illerinde bugün itibari ile başladığını söyledi.

Toplanan izmaritlerin imhaları için ilgili Belediyelere edileceğini belirten Göktaş, "Buralarda başarı gözlemlenecek, daha sonra yurdumuzun tüm il ve ilçelerinde derneğimiz gönüllüleri aracılığı ile yaygın hale getirilecektir. Unutulmasın ki bir izmarit doğada 2 yılda zor kaybolmaktadır. Gençlere ve içenlere sesleniyoruz. Yere atmasın biriktirsinler 500 adet izmariti bize getirsinler 5 lirayı bizden alıp gitsinler” dedi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

kayseride olsa ayda 1000 den azla bulurum ofisde 10 kişi calısyo ve hepsi sigra iciyo

yani 10*20*1,5:300 günlük 250-300 izmarit

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

kokuya dayanabilsem toplarımda cıks koku için çekilmez..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

500 izmarit = 1 paket cigara

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

bi ara da 1000 taneydi heralde bandrol getirene adına engelliler kurumuna tekerlekli sandalye bağışlıyorlardı.aslı var mı bilmiyorum tabii,ama faslı güzel : p

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ulan bende arkdaş niye attığım izmariti yerden alıp cebine koydu diyorum. :S oha bunu yapmış olmaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

THE_MILLER bunu yazdı:
    -----------------------------

500 izmarit = 1 paket cigara

:D:D:D

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

iyi para var o zaman bu işte:) zengin oluruzz valla

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

CyberAngel bunu yazdı:

ulan bende arkdaş niye attığım izmariti yerden alıp cebine koydu diyorum. :S oha bunu yapmış olmaz

yapar yapar  :D:D

dewdim dewrildim geldim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    zaten 4 ilde gecerlimiş bu olay Adana- Osmaniye- Hatay- Mersin.... hem bitmiş. :(

Toplam Hit: 3957 Toplam Mesaj: 25