500 Liraya Kadar Androidli Telefon?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Merhabalar 500tl üst sınırına kadar androidli statik dokunmatik(basınca duyarlı olanlardan değil) güzel bir telefon tavsiye edebilir misiniz?

Tenk yu..

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    Android pek denk gelmedim de bu fiyata Bada var onlara bakabilirsin ve Samsung'un Bada yüklü modelleri harikulade.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:
    -----------------------------
    Android pek denk gelmedim de bu fiyata Bada var onlara bakabilirsin ve Samsung'un Bada yüklü modelleri harikulade.

bada inceledim biraz bi arkadaşta bişeye benzemiyor

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

İşine gelmez ama öneririm

http://www.bunlarkacmaz.com/HTC-TATTOO-SILVER-315MP-K-BTOOTH-WIFI-GPS-FM-MP3%2CPR-17540.html?ref=akakce&v=1.81.5

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    Ya o parayı sırf android için heba etme bence. Sonuçta o paraya dandik modeller alırsın. Ha sistemi hoştur ama telefon boştur. Ya alternatiflere bakarsın ya da üstüne katarsın güzel birşey alırsın.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    huawei nin olcak 1-2 modeli 500 civarı.

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

turkcell t10 var sanırsam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdinand
    ferdinand's avatar
    Dişi

General mobile DSTL1 Imaginary model telefon var 359 - 399 tl arası bi fiyatı var tam bilmiyorum ve teknosa larda bulabilirsin.Androit işletim sistemi vardır.

kendi sitesinde ki özellikleri:::

Android™ işletim sistemine ve 2 hattınızı aynı anda kullanmanıza imkan sağlayan DST( Double SIM Technology) çift sim kart teknolojisine sahip.

DSTL1'in 5MP Otomatik Odaklanma (AF) özelliğine sahip SONY® Sensor ile muhteşem kareler yakalayıp, Wi-Fi® kablosuz internet bağlantı desteği sayesinde her yerden internette sörf yapıp maillerinizi kontrol edebilir,

4GB lık harici hafızası ile dilediğiniz kadar fotoğrafı, müzik dosyasını yanınızda taşıyabilir, 3GP veya MPEG-4 formatlı filmlerinizi 3" lik SHARP® marka geniş ekranı ile izleyebilirsiniz. 

Radyosu, 624Mhz işlemci hızı, 16GB' a kadar hafıza kartı desteği, Bluetooth® ve EDGE desteği de DSTL1'in üstün özelliklerinden sadece bazıları.

Teknoloji Çift SIM Kart, Android™ 1.5 Cupcake

Platform Marvell™ PXA 310 (624MHz)+NXP 5209

Frekans 900 / 1800 / 1900 MHz

Ekran TFT/ WQVGA/ 260K Renk/ 3.0" SHARP® Marka Dokunmatik Ekran/ 240x400 piksel

Wi-fi Var - 802.11 b/g

GPRS Var

EDGE Var

WAP Var, HTTP/WAP2.0 desteği

MMS Var

E-Posta Var

Bluetooth Var

FM Radyo Var

MP3/MPEG4 Var/Var

Telefon Rehberi 2000

Ağırlık 135gr

Boyutlar 112x54x16mm

Hafıza 4GB harici hafıza, 256MB flash + 128MB SDRAM , 16GB ye kadar T-flash card desteği

Kamera 5MP Auto Focus ve Flashlı SONY® Marka Kamera

Titreşim Var

Ahizesiz Görüşme Var

Konuşma Süresi 360 dakika

Bekleme Süresi 200 saat

Pil 1200 mAh

Aksesuarlar Yedek Pil, USB Kablo, Kulaklık, AC Şarj Adaptörü, 4GB T-flash card, Özel Tasarlanmış Deri Kılıf

Diğer Özellikler 3rd party yazılım desteğiyle Word®, Excel®, PDF dosyalarını görüntüleme, USB Depolama, Ajanda, Takvim, Alarm, Hesap Makinesi, MP3/ WAV/ MIDI/ AMR ses dosyaları 3GP, MPEG4 görüntü dosyaları JPG/PNG resim dosyaları desteği

ve dayanıklı bi telefondur.arkadaşım almıştı ve 3 gün kadar kullanma şansı bulmuştum. bence almanı şiddetle tavsiye ederim..

http://www.genccell.com/ProductDetail.aspx?ProductID=200#   buda kendi sitesindeincelemek için linki...aradığın özelliklerin fazlasını bulacaksın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

ferdinand bunu yazdı:

General mobile DSTL1 Imaginary model telefon var 359 - 399 tl arası bi fiyatı var tam bilmiyorum ve teknosa larda bulabilirsin.Androit işletim sistemi vardır.

kendi sitesinde ki özellikleri:::

Android™ işletim sistemine ve 2 hattınızı aynı anda kullanmanıza imkan sağlayan DST( Double SIM Technology) çift sim kart teknolojisine sahip.
    DSTL1'in 5MP Otomatik Odaklanma (AF) özelliğine sahip SONY® Sensor ile muhteşem kareler yakalayıp, Wi-Fi® kablosuz internet bağlantı desteği sayesinde her yerden internette sörf yapıp maillerinizi kontrol edebilir,
    4GB lık harici hafızası ile dilediğiniz kadar fotoğrafı, müzik dosyasını yanınızda taşıyabilir, 3GP veya MPEG-4 formatlı filmlerinizi 3" lik SHARP® marka geniş ekranı ile izleyebilirsiniz. 
    Radyosu, 624Mhz işlemci hızı, 16GB' a kadar hafıza kartı desteği, Bluetooth® ve EDGE desteği de DSTL1'in üstün özelliklerinden sadece bazıları.

http://www.genccell.com/ProductDetail.aspx?ProductID=200#   buda kendi sitesindeincelemek için linki...aradığın özelliklerin fazlasını bulacaksınve dayanıklı bi telefondur.arkadaşım almıştı ve 3 gün kadar kullanma şansı bulmuştum. bence almanı şiddetle tavsiye ederim..

telefon fena değil gibi.

ama en iyi yanı bence sar değeri.Çoğu nokia dan çok daha düşük.sadece 0.402 W/kg

mesela e66 da 1.37 W/kg, n76 da 1.37 W/kg , e 72 de  1.31 W/kg , n 95 te  0.58 W/kg. limit zaten 2 W/kg

bakmak isteyebler için kaynak :     http://sar.nokia.com

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

yukarı alalım mı dersiniz :)

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

750 ye wave gonderiyim 1 ay garanti :) kargo sana ait

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
Toplam Hit: 2556 Toplam Mesaj: 15