folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 50K İle 80K Arası Araç Önerisi Ve Kredi Tavsiyesi

50K İle 80K Arası Araç Önerisi Ve Kredi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Dos_Attach bunu yazdı

Ileride dugun yapmak icin araba alma. Kaza yaptin hersey gider borcunla kalirsin. 

Türkiye'de kaskosuz arabaya mı binilir ? Sen istediğin kadar usta şoför ol gelir belanın teki seni bulur çarpmak için.

https://youtu.be/Jyi_YwXVe2k?t=37

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Dos_Attach bunu yazdı

Ileride dugun yapmak icin araba alma. Kaza yaptin hersey gider borcunla kalirsin. 

Türkiye'de kaskosuz arabaya mı binilir ? Sen istediğin kadar usta şoför ol gelir belanın teki seni bulur çarpmak için.

https://youtu.be/Jyi_YwXVe2k?t=37

...

Yazık olmuş arabaya perte ayrılmıştır muhtemelen. Fluence in de TS + Kaskosu karşılayamamıştır kesin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fluence muhtemelen kiralık arabadır. Trafikte beyaz Renaultlardan uzak dururum hep. Ya şirket arabası veya kiralık araba olur araba kendi malı değil diye bam güm kullanır. Yada sivil polis çıkar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Renault Megane 2 dizel. Hem bakımı kolay, hem az yakar hemde satmak istesen elini öpene satarsın.

Tam Türkiye arabası. 

reis öylee de o da çok ucmus be tam 2 katı olmuş :( 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle piyasaya çok takılma almak istiyorsan al bin. 2016 yılında ford focus dizel hb aldım 2007 model 150k km de aldım 200bin de  bu pazartesi 58 bin tl ye sattım. 3 gün öncede 2016 focus aldım. eğer aracı geçen hafta satabilseydim 123bin tl ye alcaktım yeni aracı. Aradan 5 gün geçti 132ye zor alabildim. Şimdi bu süreçte keşke yapasaydım dediğimn 1 olay var oda dizel araba almaktır. 200bin km de dizel araba çok zor satılıyor  benim araç boyasız olduğu için satıldı. Bence senin yapman gereken 1 lpg li 2 piyasa arabası almak bunun içinde yine focusların lpg li olanları tercih edebilirsn. Megane pek sağlam sağlıklı bir araç değil ama yüksel model clio yada symbol alabilirsin ya da en mantıklısı accent era al elini öpene istediğin zaman sat.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

Hocam öncelikle piyasaya çok takılma almak istiyorsan al bin. 2016 yılında ford focus dizel hb aldım 2007 model 150k km de aldım 200bin de  bu pazartesi 58 bin tl ye sattım. 3 gün öncede 2016 focus aldım. eğer aracı geçen hafta satabilseydim 123bin tl ye alcaktım yeni aracı. Aradan 5 gün geçti 132ye zor alabildim. Şimdi bu süreçte keşke yapasaydım dediğimn 1 olay var oda dizel araba almaktır. 200bin km de dizel araba çok zor satılıyor  benim araç boyasız olduğu için satıldı. Bence senin yapman gereken 1 lpg li 2 piyasa arabası almak bunun içinde yine focusların lpg li olanları tercih edebilirsn. Megane pek sağlam sağlıklı bir araç değil ama yüksel model clio yada symbol alabilirsin ya da en mantıklısı accent era al elini öpene istediğin zaman sat.

Accent Era yi arkadaşlarım da önerdi. Focus ya da Accent Era mantıklı gibi. Teşekkür ederim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

fordun arabaları da servisleri de  iyi bence.. su mustang hosuma gidior

wh0 tarafından 22/Haz/20 04:05 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

i20 niye dememıs kımse acaba 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

i20 niye dememıs kımse acaba 

pahalı diye olabilir.  sen ne önerirsin i20 mi:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-sahibinden-bakimli-ekstrali-otomatik-colt-833363872/detay/

Hocam gel 63 e vereyim yana benim pikaçuyu piyasası clio gibi değildir ama sorunsuz binersin. Büyükşehirde de hızlıca satarsın.

tacir tarafından 22/Haz/20 23:12 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3264 Toplam Mesaj: 22
öneri araba kredi ahgaribanah yatırım araba