55.000'E Kadar Araba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar tam otomatik en eski 2015 model i10 yaris ibiza tarzı araç düşünüyorum.Yarın alıcam büyük ihtimal var mı önerisi olan?

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

paranı gasp edenmi var bu acele ne . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

2016 benzinli otomatik suzuki swift oneririm. 1 yil once sifir aldim yakit saglamlik donanim tam bir f/p araci arkana bakmadan al

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

paranı gasp edenmi var bu acele ne . 

araca ihtiyacım var hocam

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

12-13 bin daha cıkarsan polo var 1.2 tsi 2016 beyaz otomatik degişen boya yok 20 binde

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yaris düzgün bulursan al on senede on polo eder bakımını yap sür alman arabası pahalı arabaya binmek demektir. Suzuki onu da gözün kapalı al adları garanti veriyor. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

geniş olsun diyorsan, 2013 sonrası corollalara bak derim. bende var memnunum.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

2013 yaris var ilk sahibiyim 

tam otomatık değil bu arada otomatikleştirilmiş 7 ileri f1 şanzıman

ben aracımdan memnunum bu güne kadar beni üzmedi yakıt konusunda oldukça ekonomik bir araç

ben alırkende polo ile bir rekabet vardı yaris i seçtim  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    xdabbex bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar tam otomatik en eski 2015 model i10 yaris ibiza tarzı araç düşünüyorum.Yarın alıcam büyük ihtimal var mı önerisi olan?

Hocam acele etme. 55.000 az bi para değil. iyice bak araştır. bulunca expertize kesin sok.

bahsettiğin segment ,B segment oluyor. B segmentte benim tartışmasız favorim POLO. 2 yıl ford fiesta kullanmış biri olarak söylüyorum bunu.

Marka takıntın yoksa Suzuki vs. bakabilirsin.

Ama bana sorarsan B segment yerine C segment bir araç al. Konforu, yol tutuşu, verdiği güven, iç hacim, ferahlık vs kesinlikle çok daha iyi.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

12-13 bin daha cıkarsan polo var 1.2 tsi 2016 beyaz otomatik degişen boya yok 20 binde

68 bin çıkıyorsa ben 2017  1.2 TSi Siyah POLO satayım. 3,250 km de..

NOT: Ayrıca POLO'nun bir Comfortline veya Allstar'ını denemeden konuşmamak gerektiğini düşünüyorum. (Denenmiş ve yine de beğenilmemişse ne ala)

NaZi_ tarafından 01/Mar/18 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

2016 da sıfır ibize sipariş ettim otomatik sonra baktım 4 kağt daha koydum manuel leon aldım B sınıfı yerine C sınıfı aldım iyikide C sınıfı leon almışım. İyi düşün iyi araştır hocam acele etme.

bi 6k daha koysaydım dsg alacaktım ama dsg saatli bomba gibi ne zaman ne olcağı belli olmuyor çok güzel sistem ama bir arıza verdiğinde arkası gelir diye düşünerek manuel aldım. 

ibiza güzel araçtır poloda aynı şekilde iyice araştır ikisininde içine bin derim. Polonun içi daha kaliteli ibizaya göre. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 1982 Toplam Mesaj: 12
araba ikinci el