5800 Veya İphone!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

ebayden gelecek iphone her türlü gümrüğe takılır.

geçen donanımhaberde ağlıyordu veledin biri, bi telefon parası daha vermiş gümrükten kurtarmak için

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek

gumruge kesin ve kesin takilir iyibey in forum sitesine bak dostm orda kafana takilan butun sorularin cvplarini bulursn biz 3 tane ayakkbıyı bile gumruge takilir die 2 e dusurdk kaldi ki bunn bide kargosu war kargoyada 60 dolar vericksn ki faturali gelsn faturali gelincede fiyatını goren memur iphone icin piyasadaki iphonelarn yarısı kadar vergi istick yani turkiyede ki iphonelar ile ayni fiyata garantisiz bi tel gelmis olcak .. ben derim ki genpa iphone al hocm baska turlu 2.el ile hic ugrasma cok basini agritir..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

bu gun bu konuya girdim bir telefona ihtiyacım vardı iphone isterim fakad param yetmedigi için alamam 5800 i duymamıstım telefonlarla hasır neşir değilim sadece müzik dinlerim ve mesaj yazarım e250 yetiodu acıkcası fakad filmleri bozulmus 5 lira bi sey gidip değiştirmem lazımda daa eminönüne kim gidicek die gitmedim neyse 2600 kullanıorum mesaj yazmama yetio neyse cok uzttım gittim teknosaya 5800 a bakmaya baktım cok güzel bi telefon dokunmatigi cok güzel ses güzel forumlara girdim arastırma yaptım herkez bu telefondan memnun simdi nokia ona ücretsiz bi yazılım yükseltmesi yapıor 8 gb hafıza kartı yanında hediye 539 tl garanti karta 67 tl 8 ay taksit yapıo falan 2 yıl garanti zartu zurtu içinde bence güzel abi nie hala millet bu teli alma dio anlamadım acıkcası yarın gidip alacam teknosadan daha ucuz fakad 2 yıl garantisi zartu zurtu aynı olan tel bulabilitem nedir ? bide hala alma dien var mı 550 lira verebilirim oda taksitle anca öneride alabilirim?

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
Toplam Hit: 3061 Toplam Mesaj: 24