folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 5G'li Oneplus Nord Çıktı - Uygun Fiyatlı Oneplus

5G'li Oneplus Nord Çıktı - Uygun Fiyatlı Oneplus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oneplus kalitesini kullananlar bilir. Kutu içeriği çok dolu gelen bir cihaz olmuş. OnePlus'ın Türkiye satış hakkı firmanın kendisinde değil ithalatçı firmada. Oppo, satışlar yükselirse Realme markasına yaptığı gibi anlaşmayı bozup sadece ben satacağım diyebilir.

Malum yollardan kayıtlı halini düşünürsek çok uygun fiyatlara alınabilir bir telefon olmuş.

• Ekran: 6,44 inç Full HD+ 90 Hz AMOLED
    • İşlemci: Snapdragon 765G
    • RAM: 6 GB/8 GB/12 GB
    • Depolama: 64 GB/128 GB/256 GB
    • Arka Kamera: 48 MP + 8 MP + makro kamera
    • Ön Kamera: 32 MP + 8 MP
    • Batarya 4.115 mAh (30 dakikada %0'dan %70'e dolum)
    • İşletim Sistemi: Android 10

Fiyat :

• 6 GB OnePlus Nord - 4.620 TL
    • 8 GB OnePlus Nord - 5.100 TL
    • 12 GB OnePlus Nord - 5.400 TL
    • Fiyatlar vergi dahil Türkiye satış fiyatıdır, kendim hesapladım.

https://www.youtube.com/watch?v=XgdsVyS224k

mkyb tarafından 21/Tem/20 19:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sadece tipi yüzünden bile almazdım

allahtan redmi note 8 pro ve 9 pro var

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin Redmi Note serisi başarılı ama malzeme kalitesi düşük. Eline Xiaomi Mi serisi bir telefon alınca aradaki kalite farkını anlıyorsun. Gerçi kılıfla kullanan için değişen bir şey olmuyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Oneplus ın ilk telefonunu kullanmıştım, on numara telefondu :)

8 gb ram, 128 gb hafızalı olanı almanya'da 400 euro. Gayet iyi duruyor. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Hala one plus 5 kullanıyorum. 3-4 yıl kadar oldu. 6/64 olanını almıştım. Şuan bile hala işimi görüyor. Kamerası yeterli, oyunlarda ram miktarı yeterli. 64 gb alan sıkıntı oluyor bazen ama resimleri ve videoları harici hdd'ye her ay 1 kere yedekleyince o derttende kurtuldum diyebilirim. 1 hafta önce android 10 güncellemesi de aldı. daha ne olsun?? :)

Caglar.Boss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

OnePlus'ın diğer bir artısı kullanıcı desteği geniş. Adamların telefona bir takla attırmadığı kalıyor. Rom muhabbetini seviyorsanız OnePlus candır. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Ben bu adamların her telefonunu beğeniyorum oneplus 1 bile hâlâ kullanılabilir kapasitede.

Mi fiyat olarak uygun olsada her yerinden sorun çıkartıyor.

#....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Her kullanan övüyor Oneplus markasını ama hiç kullanmak nasip olmadı

Xiaomi kullancaksan Mi serisi alacaksın Redmi serisi bana çok kalitesiz geliyor. 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Bende p30 pro çok benziyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

mi 10 pro alalım derken mi 10 pro plus lafı çıktı.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Her kullanan övüyor Oneplus markasını ama hiç kullanmak nasip olmadı

Xiaomi kullancaksan Mi serisi alacaksın Redmi serisi bana çok kalitesiz geliyor. 

one plus 5t aldım elime cihaz ateş ediyor performans olarak zaten saf android e yakın bir arayüzü olduğu için kafa ağrıtmıyor

beğenmezsen git store a değiştir arayüzü

Toplam Hit: 4583 Toplam Mesaj: 37
oneplus