folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 6-8 Mm"Lik/Kalın Camlara Dikkat Edin ..Fazla Yaklaşmayın

6-8 Mm"Lik/Kalın Camlara Dikkat Edin ..Fazla Yaklaşmayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    lan az önce ..canım sıkkın filan ..bide önemli bi e-mail atmam gereq gerginim ..yanda Arçelik bayisi var ..tam bu sırada pat-küt-çat-pat-ah-uh-ah-vah bi gümbürtü oldu ..hemen çıktım ..dükkanın camı kople kırılmış ..bi adamın kolundan .kafasından ..kan akıyo ..adamın kolunu havaya kaldırdıq ..kan durdurmak için sıktıq ..kafasına havlu ..pamuk vs..vs ..hemen acile götürdüq(acil 50 metre mesafede) neyse ben geri cafeye döndüm ..bu arada 3 müşteri tuz-buz-toz olmuş ..hesaptan yırtmak için herneyse ..camın kırılma sebebine geleyim .adam camı görmemiş ..kafasını çarpmış ..6 mm"lik kalın cam üzerine bocalanmış ..dikkat etmek gereq adam çokk kan kaybetti bee :f

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickhel
    nickhel's avatar
    Erkek
    tamam lan dikkat edecem :D:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    adama geçmiş olsun diyelim. abi nasıl görmez bide camı sende reklam felan yapıstırsana cama =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    lan bu ilk değildi ..camın Allahı var ..kendi yogh ...yani çokk temiz bea ..belli etmiyo kendini ..neyse dedim ya bu ilk deil .ama ilk kez bi kıran çıktı :f :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Kör müymüş bu adam?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    bu olayı sigorta kapsamına alırlarmı. acaba?

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Cebit'in Son Gününde Samsung Standıydaydım standın uzun uzun camları vardı birden oda patladı allahtan kimseye bir şey olmadı ama tuz buz oldu yani arabalarda kullanılan camlardan yapılmıştı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Bizim evde odadaki kapı rüzgardan çarpıcaktı bende çarpmasın diye kapıya doğru koşuyordum. Kapı çarpınca kocaman çerçeve fırladı yüzüme çarptı. Aynı öğretmenden tokat yersin onun gibi hissettim bi anda her yer kırmızı oldu:D Allah dedim yüzüm gitti. Acıdan değil sırf bu yüzden üzüldüm:D tabi bütün ev halkı toplanmış bana bakıyo ambulans çağıralım filan gittim hemen lavaboya baktık kaşımın yan tarafı açılmış ve gözümün tam altında çizik tabi 2-3 yerde daha çizik vardı ama önemsiz sıyrıklar. önemli bişi yoktu fazla. Babam götürdü acile pansuman yapıp tetanos vurdular. Şu an iz miz yok! Verilmiş sadakam varmış artık:D camlara yaklaşmayın keser dağıtır parçalar acımaz:D:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    vay öküz vay koskoca camı gormemısmı?:D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    hım acıdım bende şimdi :S
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    çok eskiden babamın marmariste çalıştığı aksaz deniz üssünde bi yemek verilmişti bizde gittik... bide gazino yeni yapılmıştı...garsonlar rahat çıkıp girsin die kapıyı açık bırakmışlardı kapıda camdan... sonradan garnizon komutanı olduğunu öğrendiğim amcamız kapı açık diye içeri dalmaya kalakmasıyla kapıya toslaması bir oldu... tabi yüksek rütbeli olunca kimse gülemedi başta herkez kendini sıkıyodu sora bir iki kıkırdamadan sora herkez koyverdi nasıl kopmuştuk yaa
Toplam Hit: 1903 Toplam Mesaj: 13