folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 6 Eylül 2014 Paraları Sıfırlama Görüntüleri

6 Eylül 2014 Paraları Sıfırlama Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    The_Cure bunu yazdı

akpliler hemen damlamış konuya yok şöyle yok böyle.

Haklılar bu görüntülerden bi sonuç çıkmaz. Hele biri de konuyu açan adam için "ban" demiş. oldu olası taşlayın adamı böyle bir konu açtı diye :)

kardeş o zaman konuya yasak koysaydın a partisi ve b partisi giremez diye saçmalığa bak akpliler damlamışmış .

Not: parti falan tutmuyorum sadece yazılanlar yanlış amk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Yav ister para dolu olsun ister normal bir kamyon olsun. Başka bir delile gerek mi var zaten? O kamyonun arka kapıları açık olsa ve içi tamamiyle para dolu olsa ne yazar? Bundan sonra mı "Haaa bir bit yeniği var bu işte?" diyecekler?

DrKill tarafından 06/Eyl/14 10:51 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Bence taktik şöyle bu fotoğrafların üstüne ispatlanamaz falan filan diye bir savunma yapılır üstüne evden o araca para yüklenirken ki görüntü gelirse sanırım herşey netleşir.

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam bu tarz araçlar 1.köprüyü kullanamıyor. Tabi resmi araçlarda durum nedir bilinmez.

Ruhsatında kamyonet yazan (ister van isterse panelvan) hiçbir araç Boğaziçi Köprüsünden geçiş yapamaz. Bu araçların FSM Köprüsünü kullanması gerekmektedir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Haklılar bu görüntülerden bi sonuç çıkmaz. Hele biri de konuyu açan adam için "ban" demiş. oldu olası taşlayın adamı böyle bir konu açtı diye :)

kardeş o zaman konuya yasak koysaydın a partisi ve b partisi giremez diye saçmalığa bak akpliler damlamışmış .

Ya her zamanki terane bırak.

Bi laf ediyorsunuz sonra "akpli değilim amaaa." "parti tutmuyorum sadece böylee.."

tam olarak da böyle damlıyorsunuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

Allah bilir kamyonun içinde kaç tane € dolu varil var

belki kamyonuda kendi sürüyordur polisleri atlatıp bir yerlere gömmüştür ibne varilleri

Cártel de Erdoğán

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bu X-ray görüşü bir bende mi yok anlamadım ki. Herkes sıfırlama olduğundan/olmadığından o kadar emin ki kendimden şüphe duymaya başladım. Şu an için tek görülen seyir halindeki bir araç. Evde yükleme yapılırken ve evden ayrılırkenki görüntüleri görmeden sanırım bundan kesin olarak emin olamayacağız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Bi laf ediyorsunuz sonra "akpli değilim amaaa." "parti tutmuyorum sadece böylee.."

AKP 'linin ağa babasıyım ve burdayım. Söyle ne söyleyeceksen, uğraşma milletle ? Dinliyorum.

Al belki inanmazsın diye bu da ispatı.. Sapına kadar : 

Not : Bırakın kardeşim kendinizi üstün diğerlerini alçak görmeyi. Azcık adam olun insanların görüşlerine saygı duyun. 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    senator25
    senator25's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

AKP 'linin ağa babasıyım ve burdayım. Söyle ne söyleyeceksen, uğraşma milletle ? Dinliyorum.

Al belki inanmazsın diye bu da ispatı.. Sapına kadar : 

Not : Bırakın kardeşim kendinizi üstün diğerlerini alçak görmeyi. Azcık adam olun insanların görüşlerine saygı duyun. 

hem akepeli hem de görüşlere saygıdan falan bahsediyor. vay amk...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Amk Önder aytaç gibi şerefsizler degil miydi akserleri içeri sokan burada atatürkçü vs milliyetçi geçinenler hükümeti suçlamadı mı oysa bu işleri yapan feto ve ekibiydi şimdi neden chp mhp vs gibi kanki olup onları savunuyor bu araç belediye araci ne malum ne oldugu para olabilir belki belediye nin parasi yada kiymetli birşey vardir hem konvoy diyor saginda solunda geçen araçlar var video yok ki görelim konvoy mu degil mi normal seyir halinde olan vatandaşlar olmadıgı kesin mi hem para taşıyacak olsa konvoy olsa daha resmi daha farkli yontem var bir kamyon para kazanıp taşıyacak adam onu taşımanın yolunu da biliyordur herhalde boş işler ile ugraşıyorsunuz hem para olacak olsa yolsuzluk olsa verir hesap no adamlar suya sabuna dokunmadan hesabina geçer gidip böyle paralari taşı eve sakla bilmem ne tayyip bu kadar akılsız mı

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

Amk Önder aytaç gibi şerefsizler degil miydi akserleri içeri sokan burada atatürkçü vs milliyetçi geçinenler hükümeti suçlamadı mı oysa bu işleri yapan feto ve ekibiydi şimdi neden chp mhp vs gibi kanki olup onları savunuyor bu araç belediye araci ne malum ne oldugu para olabilir belki belediye nin parasi yada kiymetli birşey vardir hem konvoy diyor saginda solunda geçen araçlar var video yok ki görelim konvoy mu degil mi normal seyir halinde olan vatandaşlar olmadıgı kesin mi hem para taşıyacak olsa konvoy olsa daha resmi daha farkli yontem var bir kamyon para kazanıp taşıyacak adam onu taşımanın yolunu da biliyordur herhalde boş işler ile ugraşıyorsunuz hem para olacak olsa yolsuzluk olsa verir hesap no adamlar suya sabuna dokunmadan hesabina geçer gidip böyle paralari taşı eve sakla bilmem ne tayyip bu kadar akılsız mı

yeni dünya düzeni böyle birşey

düşmanımın düşmanı dostumdur

Toplam Hit: 6142 Toplam Mesaj: 56