600 Liraya Yarıprofesyonel Fotoğraf Makinası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

600 lira bütçeyle yarı profesyonel kamere almak istiyorum. Normal fotoğraf makinası alacağıma biraz daha para verip yarı profesyonellerden alayım dedim. Fujıfılm S3300 Fınepıx buldum. 600 liraya onada çok dandik materyalden yapılmış falan gibi yorumlar vardı. Birde fotoğraf çekilme ayarlarını kendin ayarlaman gerekiyormuş. Ben güzel çeken videosuda iyi çeken makina arıyorum.(s3300 720p HD video çekiyor) Nikonlar bayağı sağlam diyorlar. Ama 600 liraya bu tarzda istediğim fotoğraf makinasını ben bulamadım.

Sizden önerilerinizi bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

yarı profesyonele hiç girme bence..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:
    -----------------------------

yarı profesyonele hiç girme bence..

Neden ki?...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

1-2 gün önce forum da s4000 fji film 30x optik zoom vs bi makineyle ilgili konu vardı onuyu bulablirsen yardım olacak arkadaşı görürsün zaten neyse kolay gele..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

bahsettiğin cihaz bende var, fotoğraf çekimi  dijitaller'den farklı değil ama videosu süper yinede biraz para biriktirip daha iyisini al, ben 250tl ye almıştım onu ingiltereden türkiyede çok pahalı satıyorlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek

fujifilm s4000 siparişi verdim bu akşam. satan arkadaş mürid. fiyatida piyasanni çok altında 490 tl. elime geçince inceleyip yazarım.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

sirri bunu yazdı:

1-2 gün önce forum da s4000 fji film 30x optik zoom vs bi makineyle ilgili konu vardı onuyu bulablirsen yardım olacak arkadaşı görürsün zaten neyse kolay gele..

http://www.tahribat.com/Forum-Fujifilm-S4000-144313/

burası sanırım hoca..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek
    panasonic lumix fz38 en iyi yarı profesyonel makinadır bence. ama git bi profesyonel makinayla 100 tane fotoğraf çek kesinlikle yarı profesyonel almazsın...

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

66albay bunu yazdı:
    panasonic lumix fz38 en iyi yarı profesyonel makinadır bence. ama git bi profesyonel makinayla 100 tane fotoğraf çek kesinlikle yarı profesyonel almazsın...

arkadas 600 lira civarinda bişey istemiş dikkat edersen. ve ayrica senin dedigin makina 1000 tl civari o fiyata zaten canon eoslara dogru uzanirsin 1100d ler zaten 900 den baslıyor makina arti mercekli cilgin bişey .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek
    scarletbeard2 bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

arkadas 600 lira civarinda bişey istemiş dikkat edersen. ve ayrica senin dedigin makina 1000 tl civari o fiyata zaten canon eoslara dogru uzanirsin 1100d ler zaten 900 den baslıyor makina arti mercekli cilgin bişey .

gidip teknosadan almazsan, biraz spot piyasa karıştırırsan 600-700 civarı bulabilirsin. ama zaten en iyi slr-like en basit profesyonelin tadını veremez.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Hocam ebay'dan 2. el güvenilir bir D-SLR araştır bence yada biriktir 400 lira daha al iyi bir makina

Digital Marketing Manager / Health Tourism
Toplam Hit: 3138 Toplam Mesaj: 15