folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 63 Kişiyi Öldüren Katilden Tüyler Ürperten İtiraflar!!!

63 Kişiyi Öldüren Katilden Tüyler Ürperten İtiraflar!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    Rusya’da 63 kişiyi öldürdüğünü söyleyen seri katil Aleksandır Piçuşkin, kurbanlarını öldürüp öldürmeme kararı verdiğinde, kendisini "Tanrı" gibi hissettiğini söyledi.
          Başkent Moskova’da "Bitsevski sapığı" olarak adlandıran ve işlediği cinayetlerle tüyler ürperten seri katil Piçuşkin, bugün yapılan duruşmasında 48 cinayetten sorumlu tutularak, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
          Piçuşkin, bugünkü duruşmada son savunmasını yaparken, "Mahkemede anlattığım her şey gerçekti. Ben en değerli şey olan insan hayatını aldım" diye konuştu.
          Kurbanlarından hiçbir şey çalmadığını söyleyen Piçuşkin, "Onlardan değerli olan başka hiçbir şey almadım. Para veya mücevher almadım, çünkü bunlara ihtiyacım yok. Kendimi Tanrı gibi hissettim" dedi.
          Piçuşkin, 500 gündür cezaevinde bulunduğunu ve bu süre zarfında birçok insanın kaderi hakkında karar verdiğini belirterek, "Polisler, avukatlar, uzmanlar ve şahitler. Oysa 63 kişinin kaderine ben tek başıma karar verdim. Ben hem hakim, hem jüri hem de savcıydım. Kimin yaşaması veya ölmesi gerektiğine ben karar verdim. Hepinizin tüm bu görevlerini ben tek başıma yerine getirdim" diye konuştu.
          Mahkemede 63 kişiyi öldürdüğünü söyleyen Piçuşkin, 48 cinayetten ve 3 kişiyi öldürmeye teşebbüsten ömür boyu hapis cezasına çarptırılırken, polisin, Piçuşkin öldürdüğünü iddia ettiği diğer kişilerle ilgili vakaları soruşturduğu kaydedildi.
          Dedektifler, seri katilin öldürdüğü kişilerin adlarını satranç tahtasına yazdığını ve amacının 64 kişiyi öldürerek, satranç tahtasındaki boşlukları tamamlamak olduğunu açıklamışlardı.
          Piçuşkin daha önceki duruşmalarında özellikle ilk cinayetini detaylarıyla anlatarak, "İlk cinayet, ilk aşk gibi unutulmaz" ifadesini kullanmıştı.
          Mahkeme, daha önce de cinayet işlediğini iddia eden Piçuşkin’i, Moskova’daki Bitsevski Parkı’nda 2001 yılından sonra işlediği cinayetlerden yargıladı.
          Bitsevski Parkı’ndaki cinayetleri nedeniyle "Bitsevski sapığı" olarak adlandırılan Piçuşkin, çoğunlukla erkek olan kurbanlarını, çok sevdiği ölen köpeğinin anısına Bitsevski Parkı’nda votka içmeye davet ederek öldürüyordu.
          Savcılık, Piçuşkin’in 2001 yılında 6’sı bir ay içinde olmak üzere toplam 11 kişiyi öldürdüğünü belirterek, yaklaşık 40 kurbanını lağım çukuruna
          atarak, bazılarını iple boğarak, bazılarını kafalarına sert cisimlerle vurarak öldürdüğünü açıklamıştı. Piçuşkin’in 2005 yılından itibaren cinayetlerini giderek daha vahşi şekilde işlemeye başladığını belirten Moskova Savcılığı, seri katilin uyuşturulmamış kurbanlarının kafasına defalarca çekiçle vurduğunu ve sonra kırılan kafataslarından içeri şişelerinde kalan votkayı boşalttığını ifade etmişti. Piçuşkin daha önce Rus televizyonlarında yayınlanan ifadesinde, "Benim için cinayetsiz bir hayat sizin için yiyeceksiz bir hayatla aynı" demişti. Rus uzmanlar, Piçuşkin’in 1992 yılında 12 yıl içinde çoğunluğu çocuk ve genç kadın olmak üzere 52 kişiyi öldürmekten suçlu bulunan Rus seri katil Andrey Çikatilo’dan etkilendiğini savunuyorlar. Rus psikiyatrlar Piçuşkin’in akli dengesinin yerinde olduğunu açıklamışlardı.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    cok amerikan filmi seyretmiş bu eleman bence tam holywood senaryosu gibi :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    zaten çogu katil bu duygu yüzünden işliyolar cinayetlerini.Bilmiyorum güzel bişey olabilir denemek lazım :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    belliki bir yerden fena halde etkilenmiş satranç tahtası olayı falan kendini bu şekilde ispatlamak istemiş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    benimde içimde var böyle şeyler. Bu tür yazılar da hoşuma gidiyo. ama ben öldüremem. Acırım. başlarım ağlamaya aq :D ama sinirlenince öldürüp, vücudunu parçalarım. ne biliyim ya. hayatın aq

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    sonucta bununda 1 kurşunluk canı var:D kendini fazla buyutmuş:D sie olp gitsin:D hıh..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    piçuşkin :))) soyadından belli ne mal olduu :

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

tuttum bu piçi helalolsn.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

isminde meymenet yok abi bu adam bence çok dahi bir insan ve balatayı kötü sıyırmış...

bazen çok deha olmakta zararlı nasıl kullanacağını bilmek gerek...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    adam öldürmek sigara içmeye benzemez, bi kere başladınmı bırakamassın.......

Long Live Turkey..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Aleksandır Piçuşkin adamın isminde piçlik var normal yani...
Toplam Hit: 6432 Toplam Mesaj: 25