folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder 6300 Im Patladı Dikkatli Olun

6300 Im Patladı Dikkatli Olun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

kıza bişey oldumu

bak buna yarilirim iste :D
    gecmis olsun murit.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

kıza bişey oldumu

konuşmak istedikten sonra herşeyi yaparım telefon patladı diye gittim yüz yüze konuştuk falan işte 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

telefon neden patlasın hocam? elektronik elemanlarda patlayan kondansatör olur onunu dışında bu işi yapan bataryadır. batarya olmadan bu iş olmaz .. daha önce bi kaç habere denk geldim, çin malı bataryalarda patlama olayları oluyor, bazılarının parmakları falan kopmuş.

aman iki kuruş ucuz alacağız diye çin mallarına yönelmeyin.. (orjinal bataryalarda da olabiliyor bu olay, hafif batarya şişmesinde değiştirn bataryayı çok tehlikelidir)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

telefon neden patlasın hocam? elektronik elemanlarda patlayan kondansatör olur onunu dışında bu işi yapan bataryadır. batarya olmadan bu iş olmaz .. daha önce bi kaç habere denk geldim, çin malı bataryalarda patlama olayları oluyor, bazılarının parmakları falan kopmuş.

aman iki kuruş ucuz alacağız diye çin mallarına yönelmeyin.. (orjinal bataryalarda da olabiliyor bu olay, hafif batarya şişmesinde değiştirn bataryayı çok tehlikelidir)

patlama dediğin tnt etkisi görmedim fazla ısınma , duman gördüm telefon bir daha açılmadı ayrıca ısınmanında kaynağı batarya idi. batarya da şişme yoktu ve orjinaldi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

bendede aynı model var arka cebime koyuyorum telefonu götümüzde patlamasa bari bigün

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Telefon Asıma dayanamayıp intihar etmiş :P

Geçmiş olsun erken farketmen iyi olmuş bi ara birinin cebinde bildiğin patlamıştı.

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

fotoğrafını eklesene hocam merak ettim nasıl bişiye dönüştüğünü

der die das
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Garantisi duruyorsa, batarya ve şarj aletin orijinalse götür servise firmanın götünden kan alırsın.

Ehl-i Byte
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Garantisi duruyorsa, batarya ve şarj aletin orijinalse götür servise firmanın götünden kan alırsın.

telefon 4 yıllık 6-7 kere sağlam düştü (2. kattan biel düştüğü oldu.) 2 kere dış koruma değişti 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

fotoğrafını eklesene hocam merak ettim nasıl bişiye dönüştüğünü

hocam erken farkettim patlamadı ama erimeler görülüyor bataryanın bir kısmı erimişti ufak bir şey ama batarya ne bilim sızıntı falan yapar bir şeyler yayılır korkusuyla hemen attım telefonunda içini dışna çıakrttım en on işlemcisini sökmüştüm onuda attım 

Toplam Hit: 2152 Toplam Mesaj: 21