folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder 7 Yıl Önce Sattığım Motorumun Taşıtlar Vergisi Ödenmemiş

7 Yıl Önce Sattığım Motorumun Taşıtlar Vergisi Ödenmemiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sigorta acentesine sordum onlarda ruhsat yeniletmek için motorun tüvtürk' e gelmesi gerek dedi oradan motoru gördük ruhsat verebilirsiniz diye kağıt vermesi gerekmiş, ulan pis bulağam işlerde hep beni bulur ya, :) evet arkadaşlar başka yaratıcı çözümleriniz yokmu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Sigorta acentesine sordum onlarda ruhsat yeniletmek için motorun tüvtürk' e gelmesi gerek dedi oradan motoru gördük ruhsat verebilirsiniz diye kağıt vermesi gerekmiş, ulan pis bulağam işlerde hep beni bulur ya, :) evet arkadaşlar başka yaratıcı çözümleriniz yokmu,

hoca sigortacıya sordum diyosun ya biz bu işi yapıyoruz sana anlatıyorum

sanki benim anlıttığımdan farklı sana ne söyledi :)

boşuna koşturursun yorarsın kendini

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

hoca sigortacıya sordum diyosun ya biz bu işi yapıyoruz sana anlatıyorum

sanki benim anlıttığımdan farklı sana ne söyledi :)

boşuna koşturursun yorarsın kendini

Üstat adam aldık dedi hatta valla aldık diye yemin etti ondan sordum git emmniyete sende al dedim benim sigortacıya, vakaletim var kendisinde ondan sordurdum bir daha, yoksa sende en başta söylemiştin, Ayrıca sende bi çözemedin şu pis durumu çöz motoru sana devredim valla söz, Alper benim bildiğim sigortacılar uyanık fırıldak olur gerçi benim tanıdığım yavşakda bir şey yapamadı ya,

Edit:Bu arada motoru 2005 senesinde satmamışım 2002 senesinde satmışım benim sattıığım adam da başkasına satmış oda bir başkasına :) 2005 yılından itibaren de motorlu taşıtlar vergisi ödenmemiş,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 3241 Toplam Mesaj: 24