70 ‘ Lik Votka 20 Saniye‘De Fondeep..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Soğudum bu fikirden panxerin anlattığı gibi bir iki vaka duydum ..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

1 dakikada 4 bira icmistim cok pis kusturuyor..Vodkayi denemeye gerek bile görmuyorum etkisi cok agir olur..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lisede okuldan kaçıp 35 lik votka aldık. 4 ya da 5 tanede plastik bardak.Meyva suyu alacak paramız yoktu sek bardaklara doldurdk.Kimse içmedi tabe.. İdda koydular hepsini fondip yaptım hacı.5-10 dakika sonra yürümeye başlamışım.Yanımdan bir teyze geçmiş ve gülmüş.Arkadaşlar sormuş teyzeye niye gülüyorsun diye.teyzede bu çocuk kendi kendine konuşuyor demiş.En son deniz kenarına ulaşıp kibritle sigaramı yakmaya çalışıyordum.saat sabahın 7 siydi.Komaya girmişim.Pek birşey hatırlamıyorum ama hastaneyede götürmemiş ibne arkadaşlarım.Akşam 11 de ayıldım.ertesi gün hayatım en kötü günlerinden biriydi.Rahatsızlandğım feleğim kepti anlıyacağın.Yapma hacı hiç gereği yok.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

1 dakikada 4 bira bünyenin zayıf olmasından kaynaklanıyodur, almanyada octoberfest vardı ekimin 15i sanırım 3 sene önce akrabaları ziyarete gitmiştik orada bir festival oluyor, bira festivali işte yarışmalar fln

orada insanlar kapışıyolar fln para yatırıyolar üzerilerine herifin biri 1 dakikada damacanın 4/1,5 bitirdi yane 7 litre nerdeyse oda 14 kutu fln eder :D ve gayette kafalar iyi

zaten efes pilsenin normal biraları %5 alkol sanırım su gibi orada ki biralarda xtranın 2 katı alkol oluyordu 14 12 civarı

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

tmam tmam yapmam artık oha amk :) Geçende dediğine benzer olaylar yaşadım ama komaya girdiğimi anlamadım kimsem yoktu yanımda arkdaş horul horul uyuyodu btün geceyi küvette geçirdim :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

mal la bu ruslar..Kız arkadaşım bi video izletti bana bugün aq. nası bi gençlik var bunlarda 13-14 yaşındaki çocuklar ağızlarında sigara ellerinde bira...Kızlar ayrı bi olay14 yaşındaki kız benim kızdan daha iyi dansedio aq:Silişkiye girişlerini çekmişler felan.Feleği şaşmış aq adamların.Memleketim gibisi yok ellaam

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

gazoz mu içiyor o abla (Çözemedim ne olduğunu ama son sn ye yerde çanta var )

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepiMpaCt
    DeepiMpaCt's avatar
    Erkek

35likle yapmıştım bende

hack forum https://www.turkhacks.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Ben de 1 dk da 5 kilo sıçıyorum..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

deja-vu bunu yazdı:
    -----------------------------

mal la bu ruslar..Kız arkadaşım bi video izletti bana bugün aq. nası bi gençlik var bunlarda 13-14 yaşındaki çocuklar ağızlarında sigara ellerinde bira...Kızlar ayrı bi olay14 yaşındaki kız benim kızdan daha iyi dansedio aq:Silişkiye girişlerini çekmişler felan.Feleği şaşmış aq adamların.Memleketim gibisi yok ellaam

-----------------------------

o silişki videosu varsa alabilir miyim :)

Toplam Hit: 6089 Toplam Mesaj: 26