folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 70 Milyon İçinde Öldü..

70 Milyon İçinde Öldü..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar biliyosunuz amele_2 arkadaşımız bir arkadaşının annesine acele 0+ ve karaciğer gerekiyordu yaşaması için.. Kadavradan dahi olsa bu ciğer bulunamadı. Her türlü kesime biz mailler yolladık. Gruplara mesajlar gönderdik en azından "bugün bizim başımızda yarın da sizin başınızda" diye ama bir geçmiş olsun şeklinde bir cevap dahi gelmedi ki bu mailler, akademik çevrelere, bilinçli ve etki alanı çok büyük olan kesimlere gönderildi. Kimse ilgilenmedi, kimse sallamadı, kimse tınlamadı, kimse bir gün bana da gerek olur ben de bişyler yapayım; en azından bu maili başkalarına yollayayım; tıp fakültesinde "ben doktorum, bunla ilgilenen arkadaşlar mutlaka vardır, gelen bir kadavradan edinelim" gibi "ince düşünüş" artık milletimizde kalmamış ki bu millet İslam"ı kabul ettikten Allah adını bayrağına yazmamıştır ki savaş anında yere düşüp de ayaklar altında çiğnenmesin diye! Hangi millet bu kadar ince düşünmüş? Muhammet koymamıştır ki biri ağır birşey söylediğinde peygamber incinmesin diye! Şimdiki halimiz? Kadavranız ne olacak Allah aşkına? 2000 yıl sonra gelenler toprağı kazısın da incelesin diye mi bekleteceksiniz organlarınızı! Neyi bekliyorsunuz, bırakın bu saçmalıkları! 70 milyondan bir kişi çıkmadı, işin acıklı tarafını anlayın lütfen..

Bir arkadaşınız şimdi annesiz kaldı. Umarım Allah kimseye yaşatmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    Ölene Allahdan Rahmet kalanalara ise baş sağlığı diliyorum gerçekten üzüldüm ama üzülmek ve şimdi ölenin arkasından bir fatiha okumakdan başka elimden hiç birşey gelmiyor tekrardan başınız sağolsun ve senin sitemini anlıyorum ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin. Bu zmanda neyin gerçek, neyin spam mesajı olduğu belli değil. Böyle bir durumda insanların mesajlara fazla önem göstermemesi normal ve de üzücü bir durum. :s
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    gunix hocam dogru soyluo hangi mailin dogru hangisinin yanlıs oldugunu anlamak cok zor yazık kotu bi durum allah rahmet eylesin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    ALLAH rahmet eylesin.Yakınlarına sabır versin.Çok üzüldüm ALLAH başka acı vermesin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    hojaların dedikleri dogru mail konusu ne yazıkkı sorunlu hangisi nedir bilemiyosun..

arkadas için özuldum. allah rahmet eylesin yakınlarına buyuk sabırlar versin ne yaparsın hoja hayat her zaman istenildigi gibi gitmiyor. siz elinizden geleni yaptınız taktir allahın.

kalanlara başsağlığı ne dicem bilemiyorum vallaha
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThaLeS
    ThaLeS's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin. Kardeşime Allah tan sabır diliyorum.
    Bir gün hepimiz öleceğiz ama yaşamasını sağlayabileceğimiz kişiler içinde elimizden geleni yapmamız da boynumuzun borcu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    herşeyin bir bahanesi vardır demekki şu dünyada kısmeti sonra ermiş yiyecek ekmeği suyu yokmuş ölüm hepimize allah rahmet eylesin.. kalanlara sağlık evET ŞUDA VAR YAZIKLAR OLSUN SABAHTAN AKŞAMA KADAR ELİNDE TESBİH LE DOLAŞAN ZIRTTOLAR SÖZÜM SİZE GÖTÜNÜZ YEMEDİ SANIRIM 1 PARÇA NAKİL VERMEYE BENIM KANIM TUTSAYDI VERİRDİM...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    çok üzüldüm be abi arkadaşa içtenliklerimiz ilet artık
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    evET ŞUDA VAR YAZIKLAR OLSUN SABAHTAN AKŞAMA KADAR ELİNDE TESBİH LE DOLAŞAN ZIRTTOLAR SÖZÜM SİZE GÖTÜNÜZ YEMEDİ SANIRIM 1 PARÇA NAKİL VERMEYE BENIM KANIM TUTSAYDI VERİRDİM...

Kardeş benim kanım tutuyordu. Ama karaciğer uyum problemi var. Ben bu işi yapan bir doktorla görüştüm. Çok az bir ihtimal akraba dışında uyuşma ihtimali. Karaciğer sadece bir bahane; bir kıvılcım.. Karaciğer nakli hakikaten çok zor. Ameliyat açısından demiyorum. Doku uyuşması açısından. Ama dalak, böbrek, kalp artık neyse... Bunlar da uyuşma ihtimali zannımca yoktur. Çünkü öyle olsaydı emrahın filmlerinde sürekli ciğer vermezdi dayısı.. Neyse konuya dönelim. Şu an belki akıl karı değil; belki işimiz var veya veya.. Ama öldükten sonra çürümekten, öcüge cücüge yemek olmaktan başka ne işe yarıcak özenle baktığınız kalbiniz? En azından öldükten sonra yapılabilir..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Evet ALLAH rahmet eylesin kardeşim üzücü bir olay ama sen eğer bir Müslüman isen sunu bil ki dinimizde organ bağışlamak yokdur.
    Biz ki vücudumuza yaptığımız hasarlardan dolayı bile hesap vereceğiz, organ bağışlamak da yoktur..
    Tamam benim ailem de de olsa aynı tepki gelebilir ama önce bir şeyler söylemeden önce iyice araştır...
Toplam Hit: 3231 Toplam Mesaj: 39