folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 7143 Nolu Yapılandırmanın İhlal Edilmesi Durumu?

7143 Nolu Yapılandırmanın İhlal Edilmesi Durumu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

bu son vergi affında yapılandırmıştım . k iki taksidin zamanında ödenmesi gerekiyordu geçtiğimiz taksit evet fakat bu 2. taksidi ödeyemedim. şimdi ödemek istediğimde ödeme planı ilhal edildiğinden ödeme yapılamaz diyor.

aynı durumda olanlar varmı ne yapmam gerekiyor şu an?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Yapılandırma bozuluyor ve borç eski haline dönüşüyor hocam..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

o zaman bekleyeceğiz tekrar yapılandırsınlar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Sen erken dönmüşsün zarardan ben eğitim kredisi borcumun 3.5bin lirasını ödedim sıradaki taksidi unuttum gittim adam dedi ki borcunuz hiç ödememişsiniz gibi sikimi alırlar artık :D Böyle bir saçmalık yok yaa 5k borcum vardı 3,5k ödüyorum zamanında ödemedim diye tekrar 5kya dönüyor. ödersem siksinler !

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Sen erken dönmüşsün zarardan ben eğitim kredisi borcumun 3.5bin lirasını ödedim sıradaki taksidi unuttum gittim adam dedi ki borcunuz hiç ödememişsiniz gibi sikimi alırlar artık :D Böyle bir saçmalık yok yaa 5k borcum vardı 3,5k ödüyorum zamanında ödemedim diye tekrar 5kya dönüyor. ödersem siksinler !

benimde borcum öyle öğrenim kredisi üzerine ve benimde totaldeki borç 3 bindi ztn. çok acıtmaz umarım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Şaka mı bu ? Böyle bi saçmalık mı var 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

benim de durum aynı öğrenim kredisi borçlar faizli haline geri döndü

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

2 gün önce benzer durumu yaşadım vergi dairesine gittim durumu anlattım düzeltme yaptılar 2 saat sonra ödeme yapabildim. Vergi dairesine gidip durumu güzel dille izah edersen büyük ihtimalle sana da düzeltme yaparlar ödemeye devam edebilirsin. Normalde 1 takvim yılı içerisinden 2 kere aksama yaparsan ihlal olmuş oluyor ama bu ay ipnelik yapmışlar gecikince hemen kilitlemişler ödemeyi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

valla hocalar her turlu odetiyolar kactınız kactınız 10 sene kactınız kendım den bılıyorum 10 sene kactım kıbrıstaydım dondum Tr ye işe gırdim ilk ay dırek muhasebe aradı maasına haciz geldi haberın olsun dıye kendısı artık calıstıgın sure zarfında taksıdını kesmeye baslıyo hadı dıyelım bu olmadı size 

kredi cekeceksınız hoop kredi cıkmıyo hadı cıktı diyelım bankada 3-5 paranız var hooop onuda cekıyo hani diyonuz odeyeni s..ler diye ama valla s..e s..e odetıyolar :D anca yurt dısındaysanız oda geldıgınızde yine bi yolu bulunıyo hocam kacıs yok bundan maalesef ben son aftan yararlandım son taksıt gelecek ay bitiyo :D naapın edin yalvarın memura elbet yapabılecegı bıse vardır yoksa bile her ay duzenlı neyse odeyın vergi borcu diye hafife almayın her bokum yerde karsınıza cıkıyo hocam

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ILKER06 bunu yazdı

valla hocalar her turlu odetiyolar kactınız kactınız 10 sene kactınız kendım den bılıyorum 10 sene kactım kıbrıstaydım dondum Tr ye işe gırdim ilk ay dırek muhasebe aradı maasına haciz geldi haberın olsun dıye kendısı artık calıstıgın sure zarfında taksıdını kesmeye baslıyo hadı dıyelım bu olmadı size 

kredi cekeceksınız hoop kredi cıkmıyo hadı cıktı diyelım bankada 3-5 paranız var hooop onuda cekıyo hani diyonuz odeyeni s..ler diye ama valla s..e s..e odetıyolar :D anca yurt dısındaysanız oda geldıgınızde yine bi yolu bulunıyo hocam kacıs yok bundan maalesef ben son aftan yararlandım son taksıt gelecek ay bitiyo :D naapın edin yalvarın memura elbet yapabılecegı bıse vardır yoksa bile her ay duzenlı neyse odeyın vergi borcu diye hafife almayın her bokum yerde karsınıza cıkıyo hocam

Gerekirse işi bırakırım amk ödemem o derce ayar oldum ! Alsınlar bakalım alabiliyorlarsa hapsede çevrilemez zaten anayasada yeri var eğitim öğretim bedavadır diye.

Nikoteen tarafından 02/Ara/18 22:37 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

1 yıl içerisinde 3 defa ödemezsen ihlal oluyor yapılandırma iptal oluyor.

ben en son mayısta ödemiştim. 2 ayda bir taksit. bi de 30 kasımda ödedim herhangi bir uyarı gelmedi.

bi dahaki taksit ocakta sonra mart. ben mayısta ödicem tekrar.

daha sonra 2019 bitene kadar ödemek gerekiyor. 

anahtar kelime 1 yılda en fazla 2 taksit ödemeyebiliyorsunuz

Toplam Hit: 2473 Toplam Mesaj: 27
vergi borcu