folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder 7K'ya Dizüstü Bilgisayar Önerisi?

7K'ya Dizüstü Bilgisayar Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Huawei MateBook 14 ve HP Pavilion Gaming 15-ec0021nt kupon ve indirimlerle beraber neredeyse ikisi de 6.700 TL'ye geliyor.
    Hangisini seçmek daha mantıklı?

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/614759-620705/hp-pavilion-gaming-15-ec0021nt-256g8ea_huawei-matebook-14/

ayrıca matebook serisinde en iyisi 14 olan mı?

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

hazır konusu açılmışken,

dell vostro nun menteşe tasarımını yapan embesilin yedi sülalesini...

yepyeni alüminyum kasa bilgisayar 2 yıl gitmedi. yurtdışında olduğum sırada menteşeler çaturçutur içten parçalandı açıp kendim tamir etmek zorunda kaldım dolaysıyla garantisi de gitti. şimdi de harddisk bozuldu. yılbaşında türkiyede olucam ama garantisi yok laptopun, bildiğin elimde kaldı.

hp omen 17,3" ekranlı bi gaming laptop seçtim alıcam birkaç haftaya... 

valar morghulis ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    radres bunu yazdı

hazır konusu açılmışken,

yepyeni alüminyum kasa bilgisayar 2 yıl gitmedi. yurtdışında olduğum sırada menteşeler çaturçutur içten parçalandı açıp kendim tamir etmek zorunda kaldım dolaysıyla garantisi de gitti. şimdi de harddisk bozuldu. yılbaşında türkiyede olucam ama garantisi yok laptopun, bildiğin elimde kaldı.

Yurtdışı uygun ikinci el cihaz varsa talip olabilirim. Yurtiçindeki yamyamlara para vermek istemiyorum.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı
    radres bunu yazdı

hazır konusu açılmışken,

Yurtdışı uygun ikinci el cihaz varsa talip olabilirim. Yurtiçindeki yamyamlara para vermek istemiyorum.

hocam genel olarak nasıl bilmiyorum ama, benim seçtiğim bilgisayarın amazon türkiye fiyatı yurtdışından daha uyguna geliyor. 21 inden sonra da indirim bekleniyor bu arada takip etmeni öneririm. ben de ordan alıcam.

yurtdışı ikinci el almayı ben de düşündüm ama söz konusu laptop olunca güvenilmiyor.

valar morghulis ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

Huawei MateBook 14 ve HP Pavilion Gaming 15-ec0021nt kupon ve indirimlerle beraber neredeyse ikisi de 6.700 TL'ye geliyor.

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/614759-620705/hp-pavilion-gaming-15-ec0021nt-256g8ea_huawei-matebook-14/

Hocam mate iş bilgisayarı bir şirket için içine yazılım kurulumları yaptık

Malzeme kalitesi işçilik performans çok iyi ve 14 ve 13 inc olduğu gibi aynı mac ler gibi al yanına götür sürekli hareket halinde çalışan biri için çok iyi makına ancak

Bir oyun bilgisayarı değil evet ekran çözünürlüğü vs iyi ama oyun gpu su yok oradaki hp ise tam bir oyun makınası ikisi çok ayrı kulvarlar sen önce ne için alacağına karar ver

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    radres bunu yazdı

hazır konusu açılmışken,

Hocam Dell 6 7 sene önce de öyleydi gerek menteşe olsun gere kasa malzeme kalitesi olsun tam bir çöp oğlu çöp gerçekten

Kaç tane dell alan arkadaşım olduysa hepsi aynı sıkıntıları yaşadı

Menteşeler kırıldı kasa çatladı 

Lenovo nun metal kasalı olan cihazları bu konu da çok iyi sağlam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    radres bunu yazdı

hazır konusu açılmışken,

Hocam Dell 6 7 sene önce de öyleydi gerek menteşe olsun gere kasa malzeme kalitesi olsun tam bir çöp oğlu çöp gerçekten

Kaç tane dell alan arkadaşım olduysa hepsi aynı sıkıntıları yaşadı

Menteşeler kırıldı kasa çatladı 

Lenovo nun metal kasalı olan cihazları bu konu da çok iyi sağlam

msi gf75 ya da hp omen 17 alıcam ... gaming laptop oldukları için sağlam olduklarını düşünüyorum. bunlarda sorun yoktur umarım :/

lenovolara da bakayım ama bulamamıştım iyi birşey.

valar morghulis ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Monster almada ne alırsan al ama lenova dan şaşmazdım heralde

Hocam kardeşim için moonster almayı düşünüyordum. Neden alma dediniz ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    aylmz bunu yazdı

Hocam mate iş bilgisayarı bir şirket için içine yazılım kurulumları yaptık

Malzeme kalitesi işçilik performans çok iyi ve 14 ve 13 inc olduğu gibi aynı mac ler gibi al yanına götür sürekli hareket halinde çalışan biri için çok iyi makına ancak

Bir oyun bilgisayarı değil evet ekran çözünürlüğü vs iyi ama oyun gpu su yok oradaki hp ise tam bir oyun makınası ikisi çok ayrı kulvarlar sen önce ne için alacağına karar ver

oyun oynanmayacaksa thinkpad de bakılabilir. mate nasıl hiç bilmiyorum ama thinkpad iyi. bir tek ekran parlaklığından memnun değilim onu da seçerken dikkat etmemişim demek ki. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

Monster almada ne alırsan al ama lenova dan şaşmazdım heralde

Hocam kardeşim için moonster almayı düşünüyordum. Neden alma dediniz ?

Kronik arızalı model çıktı onunki ondan her laptop konusu görünce söver

Benim lenovo da hatalı model çıktı sıfırı ile değiştirtip yoluma devam ettim 

Toplam Hit: 2996 Toplam Mesaj: 25
bilgisayar tavsiyesi