8 Megabitçiler Memnun Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    1 mbit'le resmen can çekişiyorum.Evde 2 pc var.Akşamları netden counter oynuyorum.Kardeşimde leptoptan nete giriyor.Onun video forwardlama çılgınlığı yüzünden kardeş katili olmam an meselesi.8mbite geçmeyi düşünüyorum.Bakıtyorum bazıları 15 gb kotasını aşmayı alışkanlık haline getirmiş.512ye düşüyor ama yine yapılıyor.Acaba 15 gb'a düşene kadar kaç gb download yapıyonuz?Bide justinden ayda 5,10 maç izlesek,youtubean video falan izlese kota çabuk dolar mı?

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam her hız testinde 6 megabit görünüyor sanırım santralde varmış bir problem...Her defasında arıyorum nerde benim 2megabitim diye hallediyoruz vs. diyorlar

Diyeceğim o ki iyi araştır bakalım santralin uyumlumu bu 8 megabit olayına...Ben 6dan yukarıya çıkamıyorum :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kardeş katili olmadan forumda konu aç en çok beğenilen şekilde doğra kardeşini :D

Şaka bir yana Uydunet e geçmeni tavsiye ederim. Eğer altyapınız varsa.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    benim asıl merak ettiğim hızı 8 olanlar justinden takılmadan maç izleyebiliyorlar mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    jayde bunu yazdı:
    -----------------------------
    benim asıl merak ettiğim hızı 8 olanlar justinden takılmadan maç izleyebiliyorlar mı?
    ben izliyorum gayet iyi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    olm o değilde bu face'da video forwardlama nasıl bir kültürdür.amaç nedir?arkadaşına izlettiğinde kazanılan bir ödül falan var mı ki millet pisikopata bağlamış şekilde delice sağa sola video forwardlıyor..kardeşimde olsa bunu yapanlara  tecavüz edilip görüntüsünün facede ibret olarak forwardlanması taraftarıyım.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

eğer sitede yaşıyorsanız superonline fiber internet'i araştır derim..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:

hocam her hız testinde 6 megabit görünüyor sanırım santralde varmış bir problem...Her defasında arıyorum nerde benim 2megabitim diye hallediyoruz vs. diyorlar

Diyeceğim o ki iyi araştır bakalım santralin uyumlumu bu 8 megabit olayına...Ben 6dan yukarıya çıkamıyorum :S

hattının desteklediği kadar görüyor esatım.

mesela benim hattım 7.2 destekliyore..

750 gördüğüm oluyor ama ortalama 600-680 arası gidip geliyorum.

@pesü abi,

abi anadolu yakasında var sadece :)

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:

lordvader89 bunu yazdı:

hattının desteklediği kadar görüyor esatım.

mesela benim hattım 7.2 destekliyore..

750 gördüğüm oluyor ama ortalama 600-680 arası gidip geliyorum.

@pesü abi,

abi anadolu yakasında var sadece :)

bizim alt sokağımızda var.. ama apartmanda olduğum için alamıyorum sitelere veriyorlar lanet olasılar.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Allah turk teleokmdan korusun herkesı.Sırf quıcknete gecebılmek ıcın evımı degıstırmeyeı dusunuoyurm.20 mps lık  sınırsız 69TL lira üstelik alan adı barındırma da hızmetı saglıyorlar. 100 mps te 129 lıra 2 yada 3 kısı alanabbılıyor fakate modemlerı farklı vdsl2 uyumlu olması gerekıyor galıba

http://www.superonline.net/bireysel/urunler/fiber/superfiber.aspx 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

ne kadar sövsekte kullanıyoruz.bende 8mbit kullanıyorum.

çogu zaman 8 e kadar ulaşamıyorum ama 7.3  7.5 genelde.fakat şöyle bi sorunu var gündüz çok yogun oldugundan sanırım tam randıman alamıyosun baglantı iyi oldugu halde.200 le falan çekiyorum dosyaları.

ama gece 12 den itibaren falan çok rahat randıman aliyosun.şahsen benimki öyle.bide şu kota derdi olmasa..

Toplam Hit: 3808 Toplam Mesaj: 18