80 Gigapiksellil Foto Çekmiş Bea Adam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Önce girin siteye inceleyin bir yav tamam vatandaş uğraşmış sizde yaparsınız vs. vs. Londra daki camlarda çıplak  birilerini mutlaka yakalamıştır bu vatandaş yav bazı noktalarda netlik olağanüstü ..:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

TheWorm bunu yazdı:
    -----------------------------

Gzx bunu yazdı:

TheWorm bunu yazdı:

7.886 foto çekmek kaç gün sürmüştür :| hacı hava kararmadan.bulutlar yer değiştirmeden mi çekmiş napmş :|

8.000 kare fotoğrafı el cabukluğu sağlam bir bakış açısı ile 120.000 saniyede falan cekilebilir ufak tefek sorunlarıda göz önüne alırsan 150.000 diyelim buda 2500 dakka yapar buda 42 saate yakın bir zaman birimi yapar 2 gün nerdeyse günde 6 saat cekim yaptığını varsayarsak 8 gün yapar en iyi ihtimalle benim tahminim

tabi hiç böyle bi panaroma ile uğraşmadığımdan kesin bilemicem :D ama mantıksal olarak yinede en az 15 gün gideri var diyorum :D bide aynı atmosferi yakalamak var 10-15 gün orda aksaklık olsa 1 ay :D (tabi bunların hepsi benim varsayımım :D

"Fotoğrafçı Jeffrey Martin'in üç günde Centre Point binasının üstünden çekip birleştirdiği bu devasa fotoğrafta, Londra'daki Big Ben gibi birçok ünlü binayı görmeniz mümkün. 80 gigapiksellik bu fotoğraf 7.886 fotoğrafın birleşmesiyle oluştu. " 

hacım hiç okumuyoruz ya :D:D 3 gün demiş zaten adam

okudumda üstünden zaman geçmişti vay anasını iyiymiş :D

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

http://www.360cities.net/london-photo-en.html

buradaki flash ı indirebilen var mı?

EDİT; http://www.360tr.com

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

a. q uydu fotoğrafı sanki aga yaw en uzaktaki binalara yakın zoom yapıyosun bi bozulma bile yok vay anasını.. :F

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

husnuweb bunu yazdı:

benim ram 256mb bununki 192 peeeh benim pc daha iyi.

hocam gülmekten karnıma ağrı girdii :DD , senin gözler bozuk heralde ha adam 192 mb kullanmıyoki seninkinden kötü olsun 192 GB Kullanıyo, gb mb ney biliyosundur heralde :DD , bide diyo benim pc daha iyi diee :DDDD

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
Toplam Hit: 4045 Toplam Mesaj: 26