folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 800 TL Ye Kadar Android Telefon Önerisi

800 TL Ye Kadar Android Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Buyincoins Türkiye'ye gönderim yapmıyor artık bilgin olsun.Zopo ise Türkiye'den alınmaz.Bu kadar amatör bir distribütör firma görmedim.Hala daha piyasaya süremediler telefonları.2 aydır imeilerini kayıt yapamadılar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

S4 mini tavsıye ederım ...

Şuanda musatı degılım :D Almadan yetısırsem bı kac tane daha tavsıye ederım D:

Tabiki hocam beklerim. Hemen almıycam daha birkaç gün önerilere bakıp araştırıcam inceleme videolarını falan izliycem :D

@Mustafa hocam dediğim gibi önceliğim Türkiye kayıtlı garantili bir telefon. İlk andorid deneyimim olacağı için elimde kalmayacak bir telefon istiyorum çünkü telefonlardan çabuk sıkılıyorum telefonu satıcağım zaman hemen satılması lazım :D Yok hoşuma giden bir telefon bulamazsam zaten aklımda şunu getirtmek var:

http://www.pandawill.com/beidou-hot-pepper-laq1-smartphone-tegra-3-quad-core-android-41-47-inch-hd-ips-screen-p75594.html

ucuz olduğuna bakma çok canavar bir telefondur. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nvida işlemci telefon alınmaz.İmei vs atılmaz.100 lira kayıt parası vs lazım.Eğer alacaksan 200 dolara Lenovo Golden Warrior var.2 GB ram ve 1.4 ghz 8 çekirdekli işlemciye sahip.5.3 inç ekranı var.Canavar gibi telefon.

mkyb tarafından 20/May/14 14:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

garantili ikinci el telefonlara bakabilirsin sahibinden.comda

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

al discovery arkadaşımda s3 var ondan performans farkı yok. bende soru işareti ile aldım fakat iyiki almışım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek

Paşa hiç düşünmeden htc one s al. Htc'candır gerisi heyecandır. ;)

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

gen. mobile discovery 699 tl 1gb ram

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam oneplus one dusunebilirsin. Trye gelmedi ama gelirse fiyati 1000 lira gibi bir fiyat olur. Gelmezsede bi yakininla falan getirtmeyi dusun bence telefon 300 dolar. Bu telefon baya sallar bence bu piyasayi

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

Hocam oneplus one dusunebilirsin. Trye gelmedi ama gelirse fiyati 1000 lira gibi bir fiyat olur. Gelmezsede bi yakininla falan getirtmeyi dusun bence telefon 300 dolar. Bu telefon baya sallar bence bu piyasayi

Hiç bir işim yolunda gitmiyor hocam şansıma azıcık güvensem gümrük şansımı deniycem ama şans yok bizde kesin geri gönderilir.

Geçen ay buradan bir hocam bana yurtdışından telefon getirecekti daha para gönderim olaylarını falan halletmemiştik bir tanıdık geldi s3ümü satayım dedi piyasa fiyatının çok altında alcaktım onunla anlaşıp yurtdışı işini iptal ettik. Çocuğu dağıtmış telefonu paramparça etmiş kasasını. 

Ne s3ü alabildim ne yurtdışından telefon alabildim ikisi de elimde patladı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Öneriler için sağolun şu an çoğunluk s4 mini yönünde, birkaç gün daha önerilere açığım bu cahili telefon alırken yalnız bırakmayın :) 

Toplam Hit: 9942 Toplam Mesaj: 86