folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 80‘Ler 90‘Lar 2000‘Ler Hep Aynı Hikaye

80‘Ler 90‘Lar 2000‘Ler Hep Aynı Hikaye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

@manhyak hocam neden neden neden diyorsun da, bak buradaki insanların da çoğu okumuş insanlar ama bir kısmında sanki akıldan nemalanmamış gibi koyu bir din fanatizmi, parti fanatizmi var. Her şeyin fazlası zarardır ya, bu din konusunda da böyle de siyasi anlamda da.

Eğer burada bile herkesin internetteki en sıcak ortam dediği tahribatta bile böyle münaşakalar oluyorsa ve bu fanatiklerin muhabbetleri "senin partin çok yanlış ama benimki daha doğru" dan öteye gidemiyorsa, tamam haklısın o konuda adamların çok büyük yanlışları var diyebilen bir tane delikanlı çıkmıyorsa koy götüne derim. 

Canını sıkmaya gerçekten değmiyor. Bırak yesin millet birbirini siktir et. Yak sigaranı koy çayını otur keyifle seyret.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=6VxD4WqMOmc

god tarafından 15/Mar/14 02:24 tarihinde düzenlenmiştir

All is well
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mahlukat
    Mahlukat's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

@zalimadam

allah korusun eğer olur da yine böyle bir gösteri falan olursa elinden tutup ben götürücem seni o insanların arasına. bak bakalım karşında terörist mi var yoksa duyarlı insanlar mı. belki gözlerinle görürsen inanırsın.

nasıl bir kafaya sahipsinizki milyonlarca insanın sokağa çıktığı eylemi 3-5 solcu örgüt yapmış gibi görüyorsunuz. ulan o kadar insan terörist olsa evinden çıkamazsın sen bunu hiç düşündün mü?

http://img.bugun.com.tr/protestocular-taksime-sigmadi_657939_720_400.jpg

böyle bir terörist grup nasıl hayal gücüne sığıyor senin? taş atan terörist mi olur? ülkeyi karıştırmak isteyen bunca insan taksime çıksa, taş üstünde taş bırakır mı sence? neden polis olaylara müdahale etmeden tek bir olay bile çıkmıyor yahu nerenizle izliyorsunuz şu olayları

çetrefeli konuşmaları yapıp savunma yaptım diye sevinmeyin.

yazdıklarına cevap yazıyorum:

gideriz senle beraber ama protesto yapacam diye sağı solu dağıtan küfür eden amacın dışına çıkan kişlerle karşılaşacağımız için polis herkese dalacak ve bizde nasinbimizi alıp eve döneceğiz.

bu benim düşüncemi değiştirmeyecek çünki o amaç dışı guruba girerek dayağı hakketmiş oluyoruz.

BİZ KİMSEYE TERÖRİST DEMEDİK. EYLEMLERE BENDE KATILDIM ÜLKENİN İYİLİĞİ İÇİN AMA BAKKTIMKİ OLAYLAR ÇOK FARKLI YÜNLERE GİDİYOR AMAÇ FARKLI BU TÜR EYLEMLERE BİRDAHA YAKLAŞMADIM.

SON3 AYDA KATILDIĞIM EYLEM BAYAĞI VAR MÜDÜR ANTALYADAYIM BU ARADA.

EYLEME DİYECEĞİMİZ BİRŞEY YOK. KİMSEYE MİLİTAN DA DEMEDİK.

AMA AMAÇ DIŞINA ÇIKAN APAÇIK MASKE İLE KASK İLE EYLEME GİDENLERİ GÖRÜYORUZ.

sonrada polis daldı diyorsunuz ? 

kusura bakma hemşerim yapılan açık belli sonra sosyal medayada orada burada polis darp etti polis daldı dövdü diyorsunuz.

@zalimadam

Ya arkadaşım kaskla maske öldürücü yaralayıcı patlayıcı silah mı?Senin polisine emir verenler insan olsa gazın tipini değiştirmezdi insanları ezdirmezdi insanları bir köşeye sıkıştırıp dövdürtmezdi.(Bu arada sadist polislerde var hatta çoğunlukta diye düşünüyorum)Senin polisin insan olsa eylemciler oraya kendilerini koruma amaçlı kask ve maske ile gitmezdi.Ama tabi anladığım kadarıyla senin sınıflandırmanda kask ve maske silah sayılıyor yani insanlar kask ve maske giydi diye polisin bu insanları öldüresiye dövme hakkıda var.Güzel bir kafa yaşıyorsun %50'lik kesim gibi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    Mahlukat bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

@zalimadam

allah korusun eğer olur da yine böyle bir gösteri falan olursa elinden tutup ben götürücem seni o insanların arasına. bak bakalım karşında terörist mi var yoksa duyarlı insanlar mı. belki gözlerinle görürsen inanırsın.

nasıl bir kafaya sahipsinizki milyonlarca insanın sokağa çıktığı eylemi 3-5 solcu örgüt yapmış gibi görüyorsunuz. ulan o kadar insan terörist olsa evinden çıkamazsın sen bunu hiç düşündün mü?

http://img.bugun.com.tr/protestocular-taksime-sigmadi_657939_720_400.jpg

böyle bir terörist grup nasıl hayal gücüne sığıyor senin? taş atan terörist mi olur? ülkeyi karıştırmak isteyen bunca insan taksime çıksa, taş üstünde taş bırakır mı sence? neden polis olaylara müdahale etmeden tek bir olay bile çıkmıyor yahu nerenizle izliyorsunuz şu olayları

çetrefeli konuşmaları yapıp savunma yaptım diye sevinmeyin.

yazdıklarına cevap yazıyorum:

gideriz senle beraber ama protesto yapacam diye sağı solu dağıtan küfür eden amacın dışına çıkan kişlerle karşılaşacağımız için polis herkese dalacak ve bizde nasinbimizi alıp eve döneceğiz.

bu benim düşüncemi değiştirmeyecek çünki o amaç dışı guruba girerek dayağı hakketmiş oluyoruz.

BİZ KİMSEYE TERÖRİST DEMEDİK. EYLEMLERE BENDE KATILDIM ÜLKENİN İYİLİĞİ İÇİN AMA BAKKTIMKİ OLAYLAR ÇOK FARKLI YÜNLERE GİDİYOR AMAÇ FARKLI BU TÜR EYLEMLERE BİRDAHA YAKLAŞMADIM.

SON3 AYDA KATILDIĞIM EYLEM BAYAĞI VAR MÜDÜR ANTALYADAYIM BU ARADA.

EYLEME DİYECEĞİMİZ BİRŞEY YOK. KİMSEYE MİLİTAN DA DEMEDİK.

AMA AMAÇ DIŞINA ÇIKAN APAÇIK MASKE İLE KASK İLE EYLEME GİDENLERİ GÖRÜYORUZ.

sonrada polis daldı diyorsunuz ? 

kusura bakma hemşerim yapılan açık belli sonra sosyal medayada orada burada polis darp etti polis daldı dövdü diyorsunuz.

@zalimadam

Ya arkadaşım kaskla maske öldürücü yaralayıcı patlayıcı silah mı?Senin polisine emir verenler insan olsa gazın tipini değiştirmezdi insanları ezdirmezdi insanları bir köşeye sıkıştırıp dövdürtmezdi.(Bu arada sadist polislerde var hatta çoğunlukta diye düşünüyorum)Senin polisin insan olsa eylemciler oraya kendilerini koruma amaçlı kask ve maske ile gitmezdi.Ama tabi anladığım kadarıyla senin sınıflandırmanda kask ve maske silah sayılıyor yani insanlar kask ve maske giydi diye polisin bu insanları öldüresiye dövme hakkıda var.Güzel bir kafa yaşıyorsun %50'lik kesim gibi

zalim adam gibiler kendilerini şartlamış eylemcileri haksız görmek için. atılan 2 tane taş, kırılan 2 tane cam giden onca candan daha kıymetli bu tarz insanların gözleri için. kendilerini korumak için yanında getirdikleri bile problem baksana. 'sonra da polis daldı diyorsunuz' yazmış bir de :D

yani kaskın masken varsa polis *SANSÜR*

görüşleri dolayısıyla başka türlü bakmak istemiyolar olaya. daha da uğramaya gerek yok bu baslıga

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    Mahlukat bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

@zalimadam

zalim adam gibiler kendilerini şartlamış eylemcileri haksız görmek için. atılan 2 tane taş, kırılan 2 tane cam giden onca candan daha kıymetli bu tarz insanların gözleri için. kendilerini korumak için yanında getirdikleri bile problem baksana. 'sonra da polis daldı diyorsunuz' yazmış bir de :D

yani kaskın masken varsa polis ananı bile sikebilir haklıdır :)

görüşleri dolayısıyla başka türlü bakmak istemiyolar olaya. daha da uğramaya gerek yok bu baslıga

savunma yapmanın bukadar ucuzu olur ancak :D

kask maske öldürücü yaralayıcı değilse polisin kaskı jopuda değil ozaman nie bukadar korkuyorsnuz siz takıyorsunuz onlarda takıyor :D

@ultra asker

evet eyleme sembollu şekilli pankartla ilginç alet erdavatla gitmyeceksin.

sizin yaptığınızda mantık yok amk. sıçmaya kazma kürekle gitmek gibi birşey.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

kask maske öldürücü yaralayıcı değilse polisin kaskı jopuda değil ozaman nie bukadar korkuyorsnuz siz takıyorsunuz onlarda takıyor :D

@ultra asker

Kask ve maske önlem hacı, jop ise şiddet uygulamak için üretilmiş bir araç. Adamların ne bok olduğu bilindiği için hazırlıklı gidiyor artık herkes, ne yapsınlar boğulsunlar mı bile bile orada. Tomaya karşı şnorkel ve palet ile çıkmadıklarına şükredin, çok güzel kompozisyon gerçi aklı olan bir fotografçı kullansaymış keşke amk. sdjkfgasdfg

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Konuşulacak tek birşey yok bunu herkes ama herkes biliyo, sikimsonik akpartiyi savunmanın bi yararı da yok. Burada kimsenin partizanlık yapmaması gerekiyo tek yürek olup şu sıkıntıdan kurtulmak gerek. Ya sorun akparti filan değil ülkemiz satılmış köpek sömürge bir ülke bunu 3 yıl önce de diyordum 5 yıl önce de. Yahu solcusu çıkıyor diyor ki bu akparti inmeli amerikan uşağı, sonra solcu bi parti başta olduğunda sağcısı diyor ki bunlar inmeli amerikanın sözünden çıkmyor. Sağcısı başa geçiyor nasıl olsa kafir devlet diyip yiyor, solcusu başa geçiyor bu millet gerizekalı dinle afyonlamış kendini diyip yiyor. Ulan bu ülkenin başbakanının kriptolu telefonu dinlenmiş dendiğinde oh iyi ki dinlenmiş diyebilenler var. Koyayım hırsızlığına ya ben bunları söylediğimde akpartili oluyorum istediğiniz kadar akpartili diyin abi, bu adam en namuslu en temiz adam olsa bile o telefon dinlenmeyecek miydi? Ya devlet sırrı devlet sırrı diye ağlayanlar nerde şimdi her bokumuzu amerika biliyor israil biliyor bilmemne. Ya koyayım biz baştan kaybetmişiz arkadaş, niye kimse bir vücut olmayı düşünmüyor ya devrimse devrim, bu amerikadan kurtulmaksa kurtulmak. Ama bizim milletimiz gerizekalı, aha bu kendini çok zeki zannedip bu halkın %60 ı gerizekalı diyenler var ya onlar da gerizekalı. Çıkıp sanki tek sorunumuz akparti, akpatiden kurtulunca herşey düzelecek gibi. Ulan cemaat rahat bırakır mı bu ülkeyi. Ya bu berkin elvan olayını 35 dile çevirip zalim türk polisi diktatör rte diye internete koyup yayalım herkes görsün diye yazan ve çük kadar beyni olmayanlar var ya, aha onlar değil miydi ırak'a amerika demokrasi getirdiğinde gördünüz mü rte yi izin verdi adamlara dua etti, amerikan kuklası diyenler. Şimdi yurt dışından medet umar hale gelmişiz. Ya bu ülke sömürge bir ülke, önce özgürlüğümüzü ele almamız gerek, öyle veya böyle akpartiyle veya değil. Akpartinin gitmesinin bu millete tek bir fayda sağlayacağını zerre sanmıyorum. Şimdi bunu okuyup da adam ak troll deyin, ak da değilim kara da değilim kardeşim ben, bu milletin iyiliğini isteyen birisiyim. Öyle partizanlık filan da yapmıyorum.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    ZoRKaYa bunu yazdı

Hocu arada bir enter a bassan iyiymiş. Gözlerim çıkacaktı okuyacam diye.

Ekleme: Yalnız başından sonuna kadar haklısın. Bu sayfanın en üstteki mesajında da rengimi belli etmişimdir diye umuyorum. Herhangi bir partiyle şunla bunla uzaktan yakından alakam yok. Söylediklerine de tamamiyle katılıyorum.

Benim bu sokaklara dökülme olaylarında başından beri kızdığım tek şey kalabalığın kalabalığın içinde bulunan 3-5 kendini bilmez provakatöre diş geçirememesi. Denizli'de de gezi olayları esnasında 2 gün boyunca eylemlere gittim. Ta ki ortada hiçbir sebep yokken, polisler tek bir kelime bile etmemişken kendini bilmez 3-5 densiz taştır pet şişedir eline ne geçirdiyse atana kadar.

O gün işin rengi belli oldu. 1000 kişilik bir kalabalıktan söz ediyorum belki daha fazla. Ama bu tarz taşkınlara ve taşkınlıklara müsade edip hatta fırsattan istifade gaza gelip, bu taşkınlığa ortak olunuyorsa ortada bir yanlışlık vardır. 

Bu haklı durumdayken haksız duruma düşmekten başka bir şey değildir. Bu yüzden hep derim, hala da diyorum "bu olayların hepsi bu halka müstahak." çok ciddiyim bu konuda.

Daha kendi içinde bütünleşemeyen, en ufak şeyde ayrılık yaşayan bir gruba, bir halka tasma geçirmesi kolay olur. O yüzden kim gelirse gelsin başa, bu düzen değişmez. Bunu bilir bunu söylerim.

1049 tarafından 15/Mar/14 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

@ultra asker

Kask ve maske önlem hacı, jop ise şiddet uygulamak için üretilmiş bir araç. Adamların ne bok olduğu bilindiği için hazırlıklı gidiyor artık herkes, ne yapsınlar boğulsunlar mı bile bile orada. Tomaya karşı şnorkel ve palet ile çıkmadıklarına şükredin, çok güzel kompozisyon gerçi aklı olan bir fotografçı kullansaymış keşke amk. sdjkfgasdfg

hayır jop ipini koparmışların polislere saldırmaması için önlem aracıdır.

sanki kasklı joplu her polis gördüğüne vuruyor gibi yorumluyorsunuz olayları.

istiyorsunuzki boş meydanda at koşturalım polis götünü dönsün ay ışığına karşı envayi çeşit fantazi yapalım. 

yedirmezler. ben polis olsam küfür hakaret taş sopa yesem o jopu adamın kemiklerini kırana kadar kullanırım.

belkide kalkanımı kafasında parçalarım. 

savunma kalitenizi arttırın biaz :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Güzel kardeşim. Anladığım kadarıyla konuya aşşina deyilsin veya son olayları takip etmedin.

Öncelikle belirtmeliyim. Bildiğin gibi berkin elvanın ölümü gerçekleşti ve ailesi ile birlikte 100.000 den fazla insan cenaze törenine katıldı.

Sabahtan, cenaze yürüyüğünün başlamasından itibaren çapul.tv,  halktv gibi kanallar ve birçok insan stream üzerinden yayınladı. Yayınlardada görüldüğü üzere yürüyüşüm başlamasından itibaren törenin bitmesine kadar tek bir olay dahi yaşanmadı. Kimse hiçbirşeye zarar vermedi.

Tören biter bitmez insanların önü tomarlarla kesildi ve talzikli su ile gaz bombası yağmuru başladı. Aşşağıdaki videoyu izle ve kendin karar ver. Kim kime saldırıyor iyi gör.

http://capul.tv/berkin-elvanin-cenazesine-ilk-saldiri-12-03-2014/

Neden küçük, masum bir çocuğun cenaze yürüyüşüne giden hüzünlü insanları, hiçbir olay çıkartmamasına rağmen, neden önünü kesip saldırıyosun ? Sence neden ?

Hepinizin düşünmesi gereken yer burası. En can alıcı nokta.

Devlet kavramının gereği bir devlet milletini bütünleştirici olmak zorundadır. Bütün azınlık ve çoğunlukları bir tutarak devlet anlayışını oluşturmaktır. Peki %50 yi evde zor tutuyoruz demek nasıl bir anlayış oluyor ? Neden sana karşı olanlara saldırıyosun. Ne yaptık biz ? Ne yaptı oradaki kalabalık ?

Küçücük çocuk ölmüş. Bütün ülkede yas havası var. Neden çıkıp baş sağlığı dilemiyorsun. Birleştirici bir mesaj vermiyorsun ? Neden yandaş gazeten berkin in ali out diye miğde bulandırıcı manşet atıyor ? Neden çocuğumuzun ölümü üzerine üzüldüm demek yerine bu olaylar daima olur. Borsayı etkilemez diyorsun. Neden hep para, paralel, lobi ? Neden ?

30 marttaki seçim kendisininde düşündüğü gibi akp veya diğerleri seçimi olmuycak. Bu seçim insanların kendine vicdan muasebesi yaptığı bir sınav olacak.

Ben türk milletininde hala vicdan olduğuna inanıyorum.

Umarım daha fazla bölünmeyiz.  Çünkü defalarca bölünmüş bu millet, daha fazla bölünmeyi kaldıramaz.

masum düşünce ile konu açtın düşüncelerinde çok hoş gerçekten.

kafa bulandırmak şişirmek konnunu piç etmek istemem ama söyleceklerim şunlar:

videonu inceledim ve bahsettiğin gibi masum insanlar yoktu orada postumu okuyan videoya birdaha baksın.

1. çocuğun cenazesine havyi fişek sırt çanatası gaz maskesi lazer gibi alet erdavatla gidildiğini bilmiyordum.

2. medayaya onca cahil insan dolu sosyal paylaşım sitelerine malzeme arayan fotoğarafçılar orada iş başında

farkettiysen sırf polisin zulmu gibi gösterilmesi için kendini yere atıp foto çekilmeyi bekleyen elemanlar var bizzat belli oluyor.

genelde bu tür videolar polisin defalarca uyarınsından rıcasından hemen sonra kayda başlar.

adam uyarıyor bak açtığınız pankart eyleme aykırıdır. şu bölgeye girmek aykırıdr falan diye.

ve herzamanki gibi polise küfür eden taş atan yuhlayan elemanlar işbaşına geçtikten sonra polis mecbur mudahaleye başlıyor.

ve akıllılar o anda video kayıt düğmesine basıyor . polise ana avrat sövvdükten sonra jopu yerken fotorğraflanıyorlar.

sonuç ? sonuç polis masum göstericilere saldırdı kızı dövdü götümüze jop soktu filan hepsi tıraş bunların. göstericiler rahat durmuyor.

3. polis mudahaleye başlamamış ortalıkta yok adamlar damlarda balkonlarda dükkan çatılarında geziıyor resmen olay çıkartmak için hazırda :)

4. sırf esnaf polise patlasın diye dukkan olan işyeri olan yerlere kaçıyorlar girdikleri yeri parçalıyorlar.

farkettiysen dukkana girip sandalye filan ne varsa kırıyorlar . orada görürrsün birkaç sandalye var.

5. polise saldırmadıkları sürece hiçbir polis jop kullanmıyor kullanmazda.

ben polis olsam ne olursa olsun jop kullanmak yasak olsa o sırada gösterici küfür edip taş atıp saldırsa jopla kemiklerini kırarım.

hiçkimse canını yolda bulmadı elbet kenini koruyacak.

durum bu müdür. 

manzara hoş değil ama söyliyim bak kızların çığlığı filan içim gitti.  keşke olmasa.........

inan senin bu yazdıklarını ben yazıcaktım ama senin kadar sakin olmadığım için yazmadım.Sonuna kadar katılıyorum sana.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 4762 Toplam Mesaj: 47