folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 88/3 Belli Oldu

88/3 Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

ZH. BRL. OKL. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI ANKARA ETİMESGUT  topcu oldum ...
     bu nick in gerçek sahibi...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    vay bea hocalar askere gidio tbt nin elemanları azalıyo biri gider biri gelir hayırlı teskereler askerler :)

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    WALLACEs -------------------------- bende kütahyadayım bişeye ihtiyacın olursa pm e at -------------------------- Tamam hoca eyw. bişey olursa iletişime geçerim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    Focal bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar 88/3 gidiceklerin yeri belli oldu herkes yazarsa belki aynı yere düsme imkanı olur destek cıkarız birbirimize..

Hayat Seyinyol jandarma

oooooo  hoca 86/2 olarak  orada  yaptım acemılıgı ıstersen bıraz  pratik bilgi verebılıırm :d 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Focal bunu yazdı:
    arkadaslar hayat/serinyol hakkında bilgisi olan varmı nasıl yer sıcakmı sogukmu egitimleri nasıl bilgisi olan varsa paylasırsa iyi olur.. Birde serinyol'a düşen arkadaşlar varmı ?

hoca  aynı bılgılerı senın ıcınde  verıcem su anda  hafızamı  yokluyorum 

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:
    88/3 giden çok az galiba. benimde belli oldu. söleyem 7. jandarma komando er eğitim alay komutanlığı YeniFoça/İZMİR her türlü yoruma açığım (:

hocam  sana  yorum yapmaya  gerek yok abım orda  yaptı  alllah kurtarsın :D 

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

şimdi hocalar en başta  geregınden fazla  sıcak bunu bilin ama  bunu  en fazla bı  ay  goreceksınız sonra  araya  sonbahar  gırecek sabahları yeterı kadar  soguk  öğleye  dogru da  hava  sıcak olur

#1.tabur  full batıya  gonderır bı kac  ıstısnaı  durumlar  harıc  onlardanda  bahsedecegım.2.  tabur sınırcıdır  hocam  onlarda  full dogu yanı  hakkarı sırnak  kacarınız  yok  bu ıkısınden bırı .3.tabur havancı  dır  oda  dogu  ama muş  gıbı  sıırt gıbı terorun pek olmadıgı  yerler  ama  yıne de  doguya  gonderır.

#3 taburun içinde en kolay  eğitim 1.  taburun egıtımıdır onlar  batıdakı  jandarma  karkollarına  dagıtım yapılır yanı bi başka  adıyla  onlara yumurtacı denır (bende  yumurtacıydım) bu konuyla  ılgılı bıraz  genıs bılgı vereyım  eger bırıncı  tabura  dusersenız  ya bi ilde  alay komutanlıgına yada  ılçede  yada bi köy karakolunda askerlık yaparsınız bol  bol nöbet bol bol devrıye  atarsınız  yani  koylerı  falan gezersiniz yol kontrol yaparsınız arabaları durdurup  kımlık kontrolu  falan yaparsınız

#2 ve 3 .taburlarnda  egitimi o kadar  agır degıldır  bana  en agır gelenı kosuydu  bunun dısında  bısey  zorlamadı .

#hocam ben oradayken  carsı ıkı haftada  bırdı  ama  duydugum kadarıyla  alay komutanı degısmıs  her  hafata  carsıya  cıkartıyormus  yemeklerı bana göre  ıyı  degıldı  kı ben  cok yemek ayıran bı ınsanım ondan olsa  gerek dısarda kantınler  var  eger  maddı  acıdan durumun ıyıse  sıze  oraları  tavsıye  ederım ben orda  300 lıra  harcadım  buna  karsılık 2 mılyar  harcayan ınsanlarda vardı :d

#bir  ay  carsıya  cıkmayacaksınız  yanı yemın  törenıne kadar o yuzden  gereklı maddı  ıhtıyacınızı  yanınızda  bulundurun   dıcem ama  bunun ne kadar olacagını  kestıremssınız  e  yanınıza  fazla   para  alırsınız  o  zmanda  calınma  ıhtımalı yuksek ki bunlarla  karsı karsıya  kaldık.

#orada bi komutan  tanıdıgınız olması o kadarda onemlı degıl orada bütün iş  usta  askerlede  bıtıyo bölük komutanını bile  tanısan ki bu sahsıın  rütbesi  en az  üst tegmen oluyor ben yınede  usta  askerı  tercıh ederım cünkü her türlü ıhtıyacınız  karsılıyacaktır

#hocalar ne ileride  durun ne geride yanı  ne  herseye  atlayın nede  hiç bir  sey  yapmadan durun   sizi emınımkı  posta  başı olarak sececeklerdır bunu  nerden  bılıyosun dıyeceksın .tbt ye  takılmanız bunun ıcın  yetrlı bı sebep yanı   aklı  basında ınsanları  yaparlar elı  ayagı  duzgun konusmasını bılen ınsanları şimdi  diceksınız ki  e bitek bızmı  varız  mumkundur  hocam belkide  bi tek  siz olacaksınız  yani kısacası  posta başı olmayın bi manzeret uydurun

#gelelim meslekçi  seçimine oraya  gıttıgınızde bunalacaksınız  ve meslek  secımı ıcın geldıklerınde  hemen  atlayacaksınız  buna  emınım eger  1. taburdaysanız  kesınlıkle  atlamayın  cunku meslekcı secılenlerın  cogu boku yıyor meslekcı gıtmek ıyı  degıldır hocam  bunu bılın yeter ama  2 veya 3 cü  taburdaysanız  ve  doguya  dusmek ıstemıyorsanız  bence  secılın mesala  bılgısayardan anlayanlar  sole  gecsın  dıyo  adam  siz  otorafa  gecıyorsunuz hocam uzman bırı gelıp  sıze  bıulgısayarla ılgılı aslında  basıt  gozuken ama  cok  zor  bi  soru  soruyor yanlıs hatırlamıyorsam  adam  klavye ne işe  yarar dıye bı  soru  sormustu bende  hemen yanındaydım  cocuk  bıseyler  soledı ama  dayak yıye  yıye  sırasına  gerı dondu sırası na yaklasık bi 50 metre  vardı gıdene kadar  dayak  yedı  hocam  ankaradan gelıyo bu  meslekcı  secen komutanlar taşaklılar  yanı kımse  karısamıyo .

#hocam orda  cok  ceşit ınsanlar  göreceksınız adam tualetın delıgı  dururkentaa   gidiyo yukarı bı yere  zıcıyo   adam b.kuyla  tuvaletın  kapısına  safak yazıyo .hocam kendınız  hazırlayın yanı  su  psikolajıyle  gıdın  ulen pislık ıcını gidiyorum zikilmeye  gidiyorum dersenız  bu  sızın ızın daha kolay olacaktır

eger  öğrenmek ıstedınız merak ettınız bısey  varsa  sorun  elımden geldıgı kadar  cevaplarım  emınım merak ettıgınız  cok sey vardır he  bide eger birinci taburta  dusersenız  batıya  dusersınız  o zman bana  pm  atın  alaylarla  ılgılı  genıs bılgı vereyım sıze .....saygılar  

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:
    88/3 Kütahya ulaştırma

Dua et de acemiliğin düşmüş :))

Allah hepinize sabır versin.

Şimdiden Hayırlı tezkereler. 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    İstanbul/Küçükyalı piyade olarak gidiyorum :)

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    @Adamgibi tavsiyelerini uygularız eyw saol :)
Toplam Hit: 8549 Toplam Mesaj: 53