folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 89 Pc Var Net Cafemde Sizce Hangi Programla Neler Yapılabilir?Düşünelim.Tartışalım. Uygulama Yapalım

89 Pc Var Net Cafemde Sizce Hangi Programla Neler Yapılabilir?Düşünelim.Tartışalım. Uygulama Yapalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazyelkem
    beyazyelkem's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaşlar net cafemde 89 Pc var 1 gece açık bırakıp hangi programla neler yapabilir. Adsl 1024 hızla....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    yanı ne gıbı konuyu biraz daha acarsan yardımcı olmaya calışırım

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    yüksek hesaplama gücü ile ne yapılabilir :)))
    mesela az önce bir arkadaşımız konu açmıştı
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=23748
    burdaki şifreyi çözebilirsin.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazyelkem
    beyazyelkem's avatar
    Erkek
    89 adet pc var net bölümümde teknik servis cafe va ana makina ile beraber 91 bilgisayar bir gece açık bırakıp sizin düşüncelerinizle birşeyler yapalım örnek denyo launch ile saglam bir flood olur .Peki siz ne yapardınız ddod saldırımı google rekları arttımımı vb.....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    toplam 91 bilgisayar için mi 1024 var?

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    şimdi hacılar diyelimki md5 kırmak için kullancaz peki 90 pc yi nasıl bağlıcaz birbirine aynı program üstünden çalışacak fln filan bu nasıl oluyo tüm pcleri aynı iş için kastırmak

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazyelkem
    beyazyelkem's avatar
    Erkek
    91 pc için 1024 neden diyeceksin ilçedeyim 2048 vermiyorlar...Turk telekom işte ne yaparsın.....
    Basit olarak telefon sapılarına durdan dls yazalım ne dersiniz
    https://www.google.com/accounts/SmsMailSignup1
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    beyaz yelken haci sende o zaman 2 tane ayrı telefona 2 tane 1024 balattır :D bu 1.çözüm + 89 makine ile her bi skim yapılır ama tabi ne yapacağına bağlı bana kalsa kurarım half life 89 ile hilf life oynarız :DDDDD halff laffff :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazyelkem
    beyazyelkem's avatar
    Erkek
    Half life meraklısına o ben sitemden bir oyun tavsiye edeyim size www.trackmania-turkiye.com kurduk 1 ay önce 40000 ödüllü turkiyede 100 cüyüz her gün oynamak gerekiyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    www.trackmania-turkiye.com sizin siteniz mi??
    turkeyf1 skinini koymuşsunuz o bana ait :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazyelkem
    beyazyelkem's avatar
    Erkek
    Sen ciddimisin arkadaş :) benim serverda kurulu trackmania seni ön plana alalım o zaman şuanda admin ben yönetmiyorum ah vakit olsa
Toplam Hit: 4174 Toplam Mesaj: 17