9 Ay Askerlik Hakkında Soru...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

klimaliailesalonu bunu yazdı:
    -----------------------------

dedeler bu 9 ay askerlik işi yurtdışında 2 yıl çalışanlarıda kapsıyomu yoksa o iş eskisi gibimi? seneye gidiyorum ben ingiltereye bidahada gelmem yemin ederim.

edit:3 yıl.

hocam onları kapsamıyo :D Sakin ol.... :D

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam askerdekini etkilemesi yada etkilememesi, alınan karardaki parantezdedir. karara şuan askerde olanları kapsar maddesini eklerlerse, askerde olan 6 erken terhis olur, kısa döneminde askerliği 9 aya çıkar. dediğim gibi o maddeleri koyarlar. hele bi kanun çıksında.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

keşke askerde olsam fiziken çok sikiliyordum ama en azından kafam rahattı stres yoktu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

şimdi benim askerliğimle çobanın askerliği bir mi olacak ? Ulan tam da astsubay olarak uzun dönem yapmayı istiyordum şimdi tüm şevkimi kırdılar

olası bi düşman veya dağdaki pkk ulan çobanla bu adama aynı mermiyimi sıkıcaz diye kendine sorduğu gün destekçin olurum :)

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

kasVa bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

şimdi benim askerliğimle çobanın askerliği bir mi olacak ? Ulan tam da astsubay olarak uzun dönem yapmayı istiyordum şimdi tüm şevkimi kırdılar

olası bi düşman veya dağdaki pkk ulan çobanla bu adama aynı mermiyimi sıkıcaz diye kendine sorduğu gün destekçin olurum :)

ulan şöyle düşünenlere ayar oluyorum...Aysun kayacı da böyle demişti...Bende üniversite mezunuyum ama dağdaki çobanla benim askerliğim bir tutulmaz diye kendini ve aldığı eğitimi çirkince ayırım farkı olarak kullanan düşünceye ifrit oluyorum...Çoğu okumuş arkadaşımız dağdaki çoban kadar işe yaramazken niyeyse böyle garip zihniyetlere sahip insanlara ayrıca ifrit oluyorum...!

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
Toplam Hit: 7261 Toplam Mesaj: 46