9 Eylul Universitesi Ulasim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Selamlar herkese. 

Gece 12 de adnan menderes havalimanina inecegim. Ordan bucada dokuz eylul universitesine gitmem lazim. Dokuz cesmeler kampusunun oraya. Ulasimi nasil halletmek lazim bilenlerden guzel krokilerini rica ederim. 

Havaşla karabaglara git ordan taksiye bin felan diyorlar. En pratik yolu nedir bunun. 

Nor: daha once hiz izmire gelmedim hicbir yer bilmiyorum.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

00:04 - 00:16 - 00:32 Saatlerinde İZBAN seferleri var havalimanından. Banliyö - Metro yani. İzbana bin Şirinyer de in. Şirinyer ile Dokuzçeşmeler kampüsü arası 7 km. Şirinyerden taksiye binersin. Hemen İzban çıkışında tonla taksi vardır. Karabağlar ile uğraşma sakın. 

Pandemi olmasaydı belediyenin havalimanı hatları vardı ama pandemiden dolayı sadece 2 hat merkeze çalışıyor. Marketten ESHOT Mobil uygulamasın indirebilirsin. Orada nasıl giderim ekranı var. İzmir'de toplu ulaşımda rahat edersin.

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı

00:04 - 00:16 - 00:32 Saatlerinde İZBAN seferleri var havalimanından. Banliyö - Metro yani. İzbana bin Şirinyer de in. Şirinyer ile Dokuzçeşmeler kampüsü arası 7 km. Şirinyerden taksiye binersin. Hemen İzban çıkışında tonla taksi vardır. Karabağlar ile uğraşma sakın. 

Pandemi olmasaydı belediyenin havalimanı hatları vardı ama pandemiden dolayı sadece 2 hat merkeze çalışıyor. Marketten ESHOT Mobil uygulamasın indirebilirsin. Orada nasıl giderim ekranı var. İzmir'de toplu ulaşımda rahat edersin.

Izbani aradim 22.45 de kapaniyomus bilet satan yerler. Biletsiz binemessiniz tek binislik kart alin bufeden dedi. Birde 00.15 de inecegim gecikme olmassa tabi. 00.32 e yetisirim umarim.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

İzban'a binersen çok kolay olur. Üstteki arkadaşın dediği gibi Şirinyer'de ineceksin ordan taksiyle çok yakın. Bence de Karabağlar falan hiç uğraşma.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

taksi 70 80 tutar max sanırım ızban yoksa havasla vs ugrasma dırekt ; önce sor kac tutar dıye otobandan gider sanırım ya da ıcerden gıdersa daha az yazar

.erken saatte olsaydı aldırabılırdım senı ama gec saattesın maalesef 

hipokondriyak tarafından 02/Nis/21 10:41 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Tesekkurler arkadaslar. Hipokondriyak eyv dostum zaten yasaklar var. Artik bakicaz bir caresine. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

Izbani aradim 22.45 de kapaniyomus bilet satan yerler. Biletsiz binemessiniz tek binislik kart alin bufeden dedi. Birde 00.15 de inecegim gecikme olmassa tabi. 00.32 e yetisirim umarim.

00:15te uçaktan ineceksen ve bagajın varsa yetişmen mümkün değil hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

izbana yetişemezsin o sebeple kasma kafan rahat olsun taksiye bin git.

uçak o dakika inse bile bavulu al havaalanından çık izbana git kaçır sora taksiye dön vs insan sinir olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

İzbana yetişecek gibi olursan eğer iç ve dış hatların hemen çıkışında simpark büfe var. Oradan bir İzmirim Kart satın al. 6 TL'den fazla verme. Eğer isterlerse bana yaz. 

İzmirim Karta en az 20 TL yükle. İZBAN'da metrobüslerde olduğu gibi en uzun mesafe ücreti keser, indiğin istasyonda kartını tekrar gösterirsen  3,46 yı alıp gerisini iade eder. 

Bu arada kartını aldığında https://hes.eshot.gov.tr/ adresinden karta HES kodu tanımlaman lazım. Yoksa binemezsin. 

Edit : kontörlü kart alma sakın. Bilet 35 veya 3-5 bilet diye geçer. en az 3 binişlik alman lazım 14,00'ye. Oda bir sefer izbanda kullandıktan sonra iade alamadığın için biter. 

legendary tarafından 02/Nis/21 13:13 tarihinde düzenlenmiştir

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı

İzbana yetişecek gibi olursan eğer iç ve dış hatların hemen çıkışında simpark büfe var. Oradan bir İzmirim Kart satın al. 6 TL'den fazla verme. Eğer isterlerse bana yaz. 

İzmirim Karta en az 20 TL yükle. İZBAN'da metrobüslerde olduğu gibi en uzun mesafe ücreti keser, indiğin istasyonda kartını tekrar gösterirsen  3,46 yı alıp gerisini iade eder. 

Bu arada kartını aldığında https://hes.eshot.gov.tr/ adresinden karta HES kodu tanımlaman lazım. Yoksa binemezsin. 

Edit : kontörlü kart alma sakın. Bilet 35 veya 3-5 bilet diye geçer. en az 3 binişlik alman lazım 14,00'ye. Oda bir sefer izbanda kullandıktan sonra iade alamadığın için biter. 

Donustede lazim olucak hocam. Yetisirsem izbana binerim yoksa taksiye binicez artik.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

BÜDÜT. sen şirinyerden bin 9Çesmelere gideceksen

171 numara oraya uğramıyor

Tabi senin durumunda direk taksiyle otobandan gitmek daha mantıklı .. Kampüs otoban Buca çıkışında

Çoktandır taksiyle gitmedim havaalanına.. 100 yazabilir bilmiyorum..

Bu

ltcelik tarafından 02/Nis/21 20:39 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 1543 Toplam Mesaj: 12
izmir buca 9 eylül