folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 90 Ay Vadeli Kredi Veren Banka Var Mı

90 Ay Vadeli Kredi Veren Banka Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Varsa 90 ay veren banka bende alayım. 10 bini enparaya faize koyar bir bankadan alır diğerine yatırırım oh mis gibi.

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

aylık 25 tl ödeyeceksen ve 90 ay vade istiyorsan toplamda 2250 tl ödemiş oluyorsun 90 ayda.. 7750'yi de başka yerden bulucan sanırım :)

ayda 25 tl odeyerek en fazla 500 tl çekebilir 90 ayda 2250 tl olarak oder faizle. 

troll

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İçkin, sigaran yoksa ve tuzsuz besleniyorsan böbreğinin birini alabilirim.

böbreğim sağlam hocam ben verebilirim uygun fiyata

Bim poşedine sarıp PTT kargo ile yolla hocam. Adresi özelden yolluyorum. Böbrek iyiyse ibana atarım paranı. 

Böbrek üstü bezleride üstünde olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

şu anda ihtiyaç kredisi 36 ay vadeden fazla alamazsın.

trollüğün dibine vurmuşsun.

birde kanun dışı özel anlaşma filan diyen olmuş. hangi banka kanun dışı hareket ediyor ya da edebilecek cürete sahip merak içindeyim.

belki muz cumhuriyetinde yaşıyor olabiliriz ancak bddk denilen kurum o cumhuriyette değil.

şu sıra krediden uzak durun. keyfi borçlanmayın bankalara. batacağından değil, kar edeyim derken kendinizi düdükletmeyin.

Sen beni çok yanlış anlamışsın hocam. Benim demek istediğim eğer tacirseniz (esnafsanız, resmi olarak ticari işletmeniz var ise) tacir tacir arasında yapılan sözleşme ile esnetilebiliyor krediler (tamamen banka ile anlaşmanıza bağlı olarak. Tek kıstas şirketin merkez bankasındaki kayıtlarının temiz olması). Serbest ekonomi dediğimiz şey tacir - tacir arasındaki ilişkiyide kapsar. Tacir - tacir arasında yapılan sözleşme bağlayıcıdır. Ama banka ile tacir olmayan arasındaki ilişki tüketici kanununa tabidir (Sözleşme olması birşeyi değiştirmez). Mesela hesap işletim ücretini danıştay tarafından verilen kararla tüketici geri alabiliyorken bu parayı şirket hesapları için geri alamıyorsunuz. Yaptığınız sözleşme bağlayıcı oluyor.

Tacir: Vergi levhasına sahip, ticaret veya esnaf odasına kayıtlı işletme

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Para bulamayan girişimci daha olmamıştır,

Bir fikriniz varsa, bunun için parayı nerden bulacam diye düşününce yer bulamıyorsanız fikrinizde bir problem vardır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bazen kafa bulmak için içiyorum ama böyle kafaya hiç ulaşamadım, hocam ne içiyorsan yazsana? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Mikrokredi veren bi banka var filipinlerde 90 ay falan olur bi araştır.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

10.000 tl'yi ayda 25 tl ödeyerek 0 faizle 400 aya denk geliyor. Durum komik matematik daha komik olmuş

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    dertli bunu yazdı

şu anda ihtiyaç kredisi 36 ay vadeden fazla alamazsın.

trollüğün dibine vurmuşsun.

birde kanun dışı özel anlaşma filan diyen olmuş. hangi banka kanun dışı hareket ediyor ya da edebilecek cürete sahip merak içindeyim.

belki muz cumhuriyetinde yaşıyor olabiliriz ancak bddk denilen kurum o cumhuriyette değil.

şu sıra krediden uzak durun. keyfi borçlanmayın bankalara. batacağından değil, kar edeyim derken kendinizi düdükletmeyin.

Sen beni çok yanlış anlamışsın hocam. Benim demek istediğim eğer tacirseniz (esnafsanız, resmi olarak ticari işletmeniz var ise) tacir tacir arasında yapılan sözleşme ile esnetilebiliyor krediler (tamamen banka ile anlaşmanıza bağlı olarak. Tek kıstas şirketin merkez bankasındaki kayıtlarının temiz olması). Serbest ekonomi dediğimiz şey tacir - tacir arasındaki ilişkiyide kapsar. Tacir - tacir arasında yapılan sözleşme bağlayıcıdır. Ama banka ile tacir olmayan arasındaki ilişki tüketici kanununa tabidir (Sözleşme olması birşeyi değiştirmez). Mesela hesap işletim ücretini danıştay tarafından verilen kararla tüketici geri alabiliyorken bu parayı şirket hesapları için geri alamıyorsunuz. Yaptığınız sözleşme bağlayıcı oluyor.

Tacir: Vergi levhasına sahip, ticaret veya esnaf odasına kayıtlı işletme

abi özel bir bankadayım ancak senin dediğin gibi bir işlem hiç yapmadık, yapmayada kimsenin götü yemez. bankanın sözleşmesi bellidir.

amma velakin dediğin yapılmıyor değil ancak bu kurumlar büyük ölçekli kurumsal firmalar (örnek; vodafone,turkcel,sigorta şirketleri, vsvs.) özel anlaşma olmakta ancak bunlarda yine belli başlı kanuni sözleşmeye uymak durumunda.

senin dediğin gibi bir durum yok banka sınırlarında.

her vergi levhası olana ya da herhangi bir yerde kaydı olana öyle iş yapılsa banka kalmaz ortada.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Mesela Fransa. 6-7 yıllık 20k euro çekip 22 - 23 ödüyorsun :) . Dünya lideri ülkelerde bu 20 çekip 50 ödeme şeklinde işliyor . 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 3583 Toplam Mesaj: 32
kredi