900 YTL!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    selam beyler çok acil şekilde 900 YTL civarında para bulmamız lazım.elimizde 200 milyon var hertürlü önerinizi paylaşın lütfen çünkü gerçekten keyfi deil durum ciddi.şuandaki tek düşüne bildiğimiz şey terkos pasajından fln tişört alıp bursada az bi karla satmak..fazla zamanımız yok az da olsa para getirebilecek önerilerinizi bekliyorum.şimdiden hepinize teşekkürler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    en çabuk ticaretle kazanılır para..
    tişört içinden fazla para kazanamazsın gibime geliyor. Eğer para acil lazımsa bankalardan kredi çekebilirsiniz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    Neden acil lazım? ertan +1

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    1e 4,5 veren 200missli iddaa oyna 100milyonda karın olur :)

Şaka bi yana tişört satmayla filan 900 milyon toplaman çok zor :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    c4 yapıp(yani gübre bomb) etfraftaki meraklılara sat.denedim 3 ayda note book aldım
    o kadar hızlı satısda yapmadım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    dai niye lazım onu da yaz..bak bi arkadaş dün manitasıyla acil konuşucak mış kont istedi yolladılar...sende nedenini yaz aramızda yoplarız belki*?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    karıya mı gidecen len yoksa böle cancanlı karılardan warya pahalı senle fantazi yapioo
    ahhaha
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    universiteden sınıf arkadaşım için gerekli.ailesinin durumu pek iyi değil çocukta birçok öğrenci gbi burslar sayesinde gelebiliyo okula.ama abiside aynı zamanda unide okuyo ve onun bursları kesilmiş bu babasından fln habersiz biyandanda abisine yardımcı olmaya çalışıyo burslarıyla. de tabi hepsi biyere kadar en son babasından para istemek zorunda kalmış bi miktar babasıda göndermiş kendi imkanlarıyla.ve sonradan öğreniyoki o para annesinin bel fıtığı ameliyatı içinmiş.bu elemanın dersleride pek iyi deil kendini suçluyo şimdi iyice içine kapandı iicene kimseylede paylaşamıyo daha doğrusu anlatmak istemiyo. bi bana anlattı işte bgn.okulu bırakıcam fln diyo bşka bişe demiyo.özelliklede şu ameliyat işi çok koydu.kendini suçluyo.parayı aldım bibokada yaramadım diyo.kafaya koyduk bi şekilde denkleştiricez parayı sizden öneri bekliyoruz olay budur arkadaşlar.

rer_hack kalbini kırmak istemiyorum..önerin yoksa hçbişey yazmazsan çok daha mutlu olurum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    burslarla geçiniyosa bide aslında bulunduğunuz yerin belediyesine gidin başkanla konuşabilirseniz olmadı yerel gazete ile durumu anlatın mutlaka biri çıkacaktır bu tabi ticari olmayan tarafı bir başka şekilde şimdi bilmiyorum uygun olabilirmi zabıta felan ne yapar ama eğer turistik bir bölge varsa etrafta seyyar satışta yapabilecekseniz abi alın bimden migrostan felan bi yerden kolanızı mesela bimlerde ice tea 75ykr sat 1.5ytlden tabi bu kısa sürede fazla para getirmez olmadı pazarlama işine girişeceksinde ne pazarlayabilirsin 1 e 2 veren birşeyler düşünmek gerek kusura bakma pek yardımcı olamadım ama
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    evet gazeteye falan başwurun.ama ticari olarak sana önerim.hmm.eğer programlama bilgin varsa program yapıp sat iyi para var eğer yoksa,ve yazlık bi bölgedeysen ddiin gibi cancanlı bi t-shirt hazırlayıp girin piyasaya hatta bilmiyorum izin almaya gerek varsa izin alın yoksa da Üzerine Türkiye bayrağı ve tarihi eserler gibi bişeyler koyun böylece turistler sırf hatıra olsun diye alacaktır ayrıca ülkemizin de reklamı olacaktır.Eğer turistik bölgedeysen we az bi sermayen varsa bunu kesin yap.eğer turistik bölge değilse ama sahili olan bi yerse su satmanı tavsiye ederim belki dalga geçicen ama insanlar sahilde top vb oynadıktan sonra sen onlara 1 milyona da versen alacaklardır.bi de bu sahiilin kalabalığını düşün.Neyse yaşadığın yerin ortamını anlatırsan daha ii yardımcı oluruz.

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    exploit25 +1
    sahilde süt darı-midye fln da baya ii gidio şahsen biz arklarla hergün haywancasına yiyoz :D
Toplam Hit: 12511 Toplam Mesaj: 59