90'Lı Yılların Warner Bros Çizgifilmleri İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

1985-1990 yılları arası aklımda kalan juddy about vardı yetimhane ye bırakılan bir kızın hikayesini unutmam saçma sapan gelir o aklımdan çıkmaz silvester ı aşırı severdim kuşu yemesi için dua ederdim tom Jerry red kitt VS aynı tatlar. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çizgi filmlerde eski usül kağıda çizerek yapılan dönemler bence daha güzeldi. Hem çizimler hemde içerik kaliteliydi. Sonradan bilgisayarda çizime geçildi, çocuklar izliyor diye atlamalı zıplamalı şeyler çıkarıldı.

Hangimiz Çakal, Road Runner'ı veya Tom, Jerry'i yakalasın istemedi ki?

Ayrıca Woody Pecker ve Tom ve Jerry ile birlikte sunulan beyaz köpekli bir çizgi film vardı onlarda güzeldi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çizgi filmlerde eski usül kağıda çizerek yapılan dönemler bence daha güzeldi. Hem çizimler hemde içerik kaliteliydi. Sonradan bilgisayarda çizime geçildi, çocuklar izliyor diye atlamalı zıplamalı şeyler çıkarıldı.

Ayrıca Woody Pecker ve Tom ve Jerry ile birlikte sunulan beyaz köpekli bir çizgi film vardı onlarda güzeldi. 

Tom ve Jerry elle mi çiziliyordu hocam

(bilmediğimden soruyorum)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Oscar çöllerde yeni teknoloji ile yapılmış olmasına rağmen bence güzel. Denk gelince seyrediyorum, eski kısa çizgi filmlerden aldığım tadı ondanda alıyorum.

Bu arada itiraf ediyorum 36 yaşındayım ve halen çizgi film seyretmeyi seviyorum, ara ara seyrediyorum :) 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet. Elle çizim. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_and_Jerry

Önce kara kalemle çizimleri yapıp sonrasında her kareyi renklendirmek ciddi sağlam emek istiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=M2ORkIrHUbg

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Taş devri 

Şu an yayınlansa izlerim

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bende takip edeyim. mkyb hocam linkler için sağolasın indirdim hepsini hemen. yandex'lere tıkladım ama indirme seçeneği sunmuyordu. Mail.ru ile aynı çizgi filmler mi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

1985-1990 yılları arası aklımda kalan Juddy About vardı yetimhane ye bırakılan bir kızın hikayesini unutmam saçma sapan gelir o aklımdan çıkmaz

silvester ı aşırı severdim kuşu yemesi için dua ederdim, tom Jerry, red kitt VS aynı tatlar. 

kuşu yemesini mi isterdin. @@, ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

bende takip edeyim. mkyb hocam linkler için sağolasın indirdim hepsini hemen. yandex'lere tıkladım ama indirme seçeneği sunmuyordu. Mail.ru ile aynı çizgi filmler mi?

Yandex'i şuan denedim çalışıyor bende ? Reklam engelleme eklentisi kullanıyorsan ondan olabilir. Evet filmler aynı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı

@frekaze @mkyb

Sanirim bu 

Hayatimiz bunlarla gecti bee :)

Hala elinde taso bulunduran var mi? warner bros yada pokemon :D

Bu Recess'i Bulsak Güzel Olur Arkadaşlarla Gaza Geldik Onudio'da Konu Açmışlar Buna.. (:

Buarada Taso Arşivim Duruyor.. Pokemon.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
Toplam Hit: 3787 Toplam Mesaj: 34
video çizgi film warner bros