folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 91/1 Tertip Askerlik Yerleri Belli Oldu

91/1 Tertip Askerlik Yerleri Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurlncn
    onurlncn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ZH.BRL.OK.VE EĞT.TÜM.K.LIĞI/ETİMESGUT/ANKARA

10UR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

Aydın 1.J. Egt. Blk Kmt'lığına Düşen varsa Yardımcı oLurum Dağıtım Yapılmadı amk :) 1.Bölükte Kadro oLarak kaLdım :D

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

vay bee has torunlarım bot bağlıcak demek :)) ben yavaş yavaş bot bağlarımı çözeyim o zaman [: bize yol göründü :)))

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:
    -----------------------------

Telefonla bilgi almak zor, fakat şubelerin önündeki panolara herkesin düştüğü yerleri asmışlar, ya da turkiye.gov.tr e-devlet kapısından nereye düştüğünüzü öğrenebilirsiniz.

Bu konuda düşülen yerler hakkında tüyo, ulaşım bilgisi vs. konuşabiliriz, şahsen düştüğüm yer hakkında müridlerden birinci ağızdan bilgi alabilirsem çok sevinirim, çocuk gibi heyecanlıyım, herkese şimdiden hayırlı tezkereler :)

Benim yerim: DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. - HATAY İSKENDERUN (21 Şubat 2011)

orası benim oturduğum yerin 500m ilerisinde kalıyor çok güzel yere denk gelmiş hayırlı tezkereler şimdiden iskenderun çok güzel yerdir ucuzdur çarşı yemeklerinden bayağı kilo alacaksın bak demedi deme :) mezar taşları siziii 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

zalimadam bunu yazdı:

orası benim oturduğum yerin 500m ilerisinde kalıyor çok güzel yere denk gelmiş hayırlı tezkereler şimdiden iskenderun çok güzel yerdir ucuzdur çarşı yemeklerinden bayağı kilo alacaksın bak demedi deme :) mezar taşları siziii 

Hacı çok sağol, herkes öyle dedi güzel yermiş şansıma :) iskenderunun methini çok duyuyordum ama kısmet askerliğeymiş, zaten şişmanım, askere gidicem diye bikaç kilo vermiştim, gidince geri alırım artık :D

Ulaşımı araştırıyorum da, uçakla adana üzerinden git diyenler de var, direk hatay üzerinden git diyen de var, istanbuldayım nasıl gitmeliyim bir bilgin var mı?

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

1'INCI P.EGT.TUG.K.LIGI/MERKEZ MANİSA

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Biletler geliyo :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

gel kasım ayı gel :D of of :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

anam yaşıtlar gitmeye başlamış.hayırlı tezkereler herkese :)

beyler bi de sorum var, okuyoruz nasılolsa diye şubeye falan hiç uğramadım ama okuduğunu gidip beyan etmek mi gerekiyor yoksa kendiliğinden ileri bi tarihe atılıyor mu ? kaçak durumuna düşmeyelim o nedenle soruyorum :) 

http://kocaer.me
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:

zalimadam bunu yazdı:

Hacı çok sağol, herkes öyle dedi güzel yermiş şansıma :) iskenderunun methini çok duyuyordum ama kısmet askerliğeymiş, zaten şişmanım, askere gidicem diye bikaç kilo vermiştim, gidince geri alırım artık :D

Ulaşımı araştırıyorum da, uçakla adana üzerinden git diyenler de var, direk hatay üzerinden git diyen de var, istanbuldayım nasıl gitmeliyim bir bilgin var mı?

direk hatay üzerinden uçakla git iskenderunun pac meydanına kadar bisürü servis var hemen bulursun zaten

<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.com/maps?f=q&amp;source=s_q&amp;hl=tr&amp;geocode=&amp;q=Hatay+Havaalan%C4%B1,+Hatay,+T%C3%BCrkiye&amp;aq=2&amp;sll=36.268578,36.303507&amp;sspn=0.613398,0.883026&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Hatay+Havaalan%C4%B1+(HTY),+31000+Hatay,+T%C3%BCrkiye&amp;t=f&amp;z=12&amp;ecpose=36.3638384,36.27638301,17763.92,0,0,0&amp;ll=36.364393,36.276225&amp;output=embed"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.com/maps?f=q&amp;source=embed&amp;hl=tr&amp;geocode=&amp;q=Hatay+Havaalan%C4%B1,+Hatay,+T%C3%BCrkiye&amp;aq=2&amp;sll=36.268578,36.303507&amp;sspn=0.613398,0.883026&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Hatay+Havaalan%C4%B1+(HTY),+31000+Hatay,+T%C3%BCrkiye&amp;t=f&amp;z=12&amp;ecpose=36.3638384,36.27638301,17763.92,0,0,0&amp;ll=36.364393,36.276225" style="color:#0000FF;text-align:left">Daha Büyük Görüntüle</a></small>

Toplam Hit: 13775 Toplam Mesaj: 54